Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Ali Baba, młody drwal - 2x Major 1x MSW

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A jakie to ma znaczenie, czy zrobisz w 1.30 h czy 1h, skoro rekrutacja trwa klika razy dłużej ?

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fundamentalne

    oj szykuje się dzisiaj dobra zmiana wersji gry Dobrze że backup gwiazdy zrobiłem nic nie zginie.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Fantastyczny poradnik!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Nie pozostało mi nic innego jak zgodzić się z BB_Penelopa. Jako gracza cieszy mnie fakt,że pracownicy BB aktywnie testują poradniki i trzymają rękę na pulsie.

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kroasant Zobacz posta
    Nie pozostało mi nic innego jak zgodzić się z BB_Penelopa. Jako gracza cieszy mnie fakt,że pracownicy BB aktywnie testują poradniki i trzymają rękę na pulsie.
    jesli to nie byla ironia to spiesze z wytlumaczeniem : pracownicy BB nie maja czasu aktywnie testowac poradnikow, bo zajmuja sie przez caly dzien dodawaniem jednolinijkowych komentarzy w kazdym mozliwym temacie.

    a co do poradnika to ciekawi mnie czy ktos tez mial problemy z blokiem 5-6-7 : blok sam w sobie jest poprawny, ale u mnie nagminnie czasy rozpoczecia walki w obozach przeciagaja sie tak dlugo, ze nawet puszczajac generalow z 10 sekundowym opoznieniem w jakis 30-40% przypadkow przechwytuje mi ktoregos.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie blok wychodzi idealnie, żadnej wpadki jeszcze nie miałam, a trochę już tych drwali poszło.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    robiłem dziś 3 razy drwala, za każdym razem ubywało mi konnych arkebuzów i nie wiedziałem gdzie, teraz już widzę

    G1

    Blok:
    1. 180Sze - 180KZ 10Ry
    2. 110PS 100KD - 20KZ 10Ry 150KA
    3. 120Je 80PS 1 Sprytny rozbójnik - 47KZ 1AZ 150KA [39-46KZ]

    ten blok mi pada, tzn gieniek kończy walkę przed majorem, giną rycerze, konni zbrojni i 50 konnych arkebuzów



    czy tylko ja mam tak?
    Ostatnio edytowane przez agusta222 ; 08.04.2016 o 00:48 Powód: chciałem dodać obrazek ale i nie wyszło :)

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie pierwszy raz robiłem wg tego poradnika, do tej pory nie miałem problemów. Uświadomcie mnie gdzie zrobiłem błąd.

    Czy zakończenie 1fazy eventu może mieć tu jakiś wpływ?

    Robił ktoś ostatnio drwala wg tego poradnika?

  9. #29
    Osadnik Awatar Zakapior3
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    to cytat z opisu do G1: "Alternatywnie, w miejsce zwykłego generała 2 można dać majora z 210KA - wygrywa bez strat - w tym wariancie potrzeba zabrać 360KA"

    Ja właśnie ten obóz likwiduję przy pomocy mma, wystawiając go zamiast blokującego "karczemnego" genia.
    Wg tego poradnika zrobiłem kilkanaście Drwali, i jak dotychczas, wszystko wyszło jak w podręczniku. Trochę karkołomnie wysyła się atak w G4, ale zagrało zawsze
    Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.
    Gabriel Garcia Márquez

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, tez mam problem z blokiem 5-6-7. jest przechwycenie i niewiem czemu.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.