Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Cmentarze dyń

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    14.04.2015
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Cmentarze dyń

    Witam

    Chciałbym wiedzieć dlaczego po wyczerpaniu się dyń z cmentarza i zburzeniu go nie mogę od nowa kupić cmentarza by go do końca eventu móc eksploatować ? Rozumiem limit na gracza 3 szt ale jak już je zburzyłem bo dalej się eksploatować nie dały to mam 0 szt na gracza.

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Sam sobie odpowiedziales na pytanie xD
    Mozesz kupic 3 cmentarze kazdego typu a nie miec na wyspie 3 cmentarze....

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.04.2015
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ok to jak uzbierać na Drakulę, ponurego żniwiarza, 3 farmy, 3 silosy i zaprawę gdy zakładając że ja i kolega nie będziemy spać i ciągle na psikusach jechać zdobędę raptem 3600 dyń a na wspomnianych generałów trzeba więcej - nazbierać się za dużo nie da - w ciągu 4 dni zebrałem raptem 35 szt, z przygód też wycisnąć nie jestem w stanie zbyt wiele bez dobrych generałów (nie mam żadnego szybkiego) nie bardzo mam skąd więcej je pozyskać z osiągnięć związanych z eventem też wycisnąć się da raptem 635 i to przy nieosiąganym dla mnie robieniem wody z tytanem do niszczenia najsilniejszych golemów. Jak dla mnie farmy dyń tych najlepszych mają za małą pojemność lub żeby jeszcze dosypka była zwiększająca limit - w mojej ocenie cały ten event mimo że zapowiadał się fajnie okazał się niedoróbką. Bo albo powinien być krótszy albo powinna być możliwość przedłużenia żywotności farm albo powinna być możliwość ich dokupienia.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Było minęło

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Silosy sprobuj kupic na wadze.... U mnie na serwerze nawet za 250 dyni dasz rade...
    I skoro grasz od pol roku to nie oczekuj ze kupisz wszystko z eventu xD
    Musisz sobie odpowiedziec na pytanie co warto kupic i co jest naprawde niezbedne i na to najpierw nazbierac a nie od razu wielkim szturmem "Kupie wszystko dac mi dynie"

    I cmentarze zawsze tak dzialaly (limit po 3 kazdego bez mozliwosci dosypki)

    Graj w tym evencie powoli, na boze narodzenie tez sie nienastawiaj optymistycznie za to w wielkanoc przysiadz porzadnie zdobadz gienkow i bedzie szlo pieknie
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 26.10.2015 o 12:57

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Small_Dragon Zobacz posta
    Ok to jak uzbierać na Drakulę, ponurego żniwiarza, 3 farmy, 3 silosy i zaprawę
    Nie da sie, jesli gra sie dopiero pare miesiecy.
    Skup sie na genkach. Ulepszone farmy i silosy to "fanaberia" dla leniwych, a nie koniecznosc. Zaprawy na upgrady budynkow na lvl 6 tez nie sadze, ze potrzebujesz az tak duzo... nie da sie w jeden event halloweenowy zdobyc wszystkiego, co inni zbierali od 2012 r.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    da się, trzeba tylko trochę pokombinować na handlu
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tyle ile można z handlu, jeśli gościu gra od kwietnia. Priorytet to żniwiarz i może silosy a reszta to jak czasu i zasobów styknie
    Ale podobny temat był wałkowany przy okazji eventu nocy świętojańskiej - nie od razu metropolie zbudowano

  9. #9
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakie silosy? Najpierw kupuje się to czego nie ma na handlu poza wydarzeniami
    a handel można zacząć bodajże od 12 lvlu
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #10
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 26.10.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.