Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

    takie pytanko mam jak w temacie chodzi o znajdowanie dyn na wyspie gdy klikne znajdke i np pokaze mi ze znalalem dynie sztuk 2 w osiagnieciach pokazuje ze znalazlem 1 sztuke to chyba ponno byc zmienione bo jak tak dalej pojdzie to do konca eventu nawet poszukiwacza dyn nie zrobie nie wiem czy tak powinno byc ale gdy znajdka pokazuje 2 szt to w osiagnieciach tez powinno byc ze dodaje 2

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O, wlasnie mialam pisac, wiec sie podlacze. Otoz, wbrew zapewnieniom BB, *nie ma* w tym roku (nadal, mimo zmian podczas ostatniej konserwacji) wiecej dyni w znajdkach niz rok temu. I to nie jest kwestia mojego pecha, ale raczej regula, i u mnie, i u znajomych.

    A wliczanie tylko jednej dyni do osiagniec, mimo znalezienia dwoch czy (rzadko) trzech, to juz jest... niesmaczne. Miejmy nadzieje, ze to bug, ktory dadza rade naprawic podczas kolejnej konserwacji.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie pomimo codziennych poszukiwań od początku eventu znalazłem na wyspie tylko 11 dyń super BB pozdrawiamy

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie też lipnie, a to pojedyncze naliczanie, to już całkiem dobija ;/

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Jak zwykle szumnie zapowiadane zmiany, i co? (pomyłka ,bug, niedopatrzenie) gratulacje dla ludzi nadzorujących ten projekt

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomijam taki drobiazg jak ogólne zmniejszenie ilości znajdek.
    Przed XXL było kilkanaście, w porywach ponad 20 teraz jak jest 10 to już sukces.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podłączam się pod temat. Od początku eventu zebrałem wszystkie przedmioty i mam 14 dyń. Nie mam więc żadnych szans ukończyć zadania z osiągnięć z zebraniem 100 dyń. Dziś nie miałem żadnej. Chyba, że nagle po 10 zacznie się pojawiać ale w to wątpię.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nadzieja umiera ostatnia ...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    dziś znalazłem 10 dyń...2x3 i 2x2...do osiągnięć doliczyło tylko 4...

  10. #10
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do osiągnięć zalicza tylko kliknięcie w dynie, nieważne czy są tam 2 czy 3 dynie, zawsze będzie dodane 1. Mam nadzieję że to naprawią w najbliższej konserwie.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.