Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #91
    Osadnik Awatar Kornitzki
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowa Ziemia
    10 sztuk BBrakło i mnie.

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    tyle znajdek było że zBBrakło całą jedną sztukę

    Ostatnio edytowane przez Karolekc ; 11.11.2015 o 21:47

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mnie brakło 2 szt i zawsze odhaczałem dwa razy dziennie przez cały okres trwania eventu. A co do mojej teorii o podzieleniu graczy na tych z dłuższym stażem i krótszym to spójrzcie na daty w postach zamieszczonych w tym temacie i teoria spiskowa staje się jakby trochę bardziej rzeczywista. Swoją drogą może BB odniosło by się do tego w jakiś konstruktywny sposób, a nie wyklepało standardową formułkę. Proszę zrozumieć, że problem istnieje. Wkurza mnie fakt, że robi się zadania eventowe, które są nie do zaliczenia. Osobiście czuje się oszukany...

  5. #95
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziwia mnie Wasze problemy ze znajdowaniem dyn. Ja zadania zdazylam zaliczyc juz dobrych kilka dni temu. Jeszcze przed zadaniem z ostatnim golemem. Ale moze w takim razie mialam duzo szczescia, ze tyle dyn mi sie trafialo. Zbieralam po 2x dziennie, ale nigdy nie zebralam wszystkich (choc akurat dynie sa dosc widoczne, wiec watpie, zebym jakas przeoczyla).
    Dodam, ze jestem graczem z dlugim stazem i nie kupuje klejnotow. Wiec wszelkie teorie raczej mnie nie dotycza. Chyba, ze zgodnie z zasada: "wyjatek potwierdza regule".

  6. #96
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem graczem TSO prawie od samego początku, bez miesiąca czy coś. Trochę klejnotów mi w to poszło, ale w róznych okolicznościach. Niestety mi zabrakło 7 sztuk 0 Wróżka chodziła ile mogła, bo nie chciało mi się marnować czasu na szukanie znajdek. Po prostu, lenistwo. Jednak miałem tych dyń strasznie małą ilość, jak zapewne większość z Was. Znam osoby, które w każdym "rozdaniu" dostawały 4-7 dyń minimum. Temat Dyniowego Króla zamknęły jakoś w połowie eventu.

    Dzisiaj napisałem do supportu - podziękować, że szybko odpowiedzieli, ale... temat analizują i zajmą się nim po evencie 0 Troszkę to pozbawione sensu.

    Ja rozumiem, że to jest losowość, ale ja naprawdę, jak miałem 2 dynie, to byłem szczęśliwy, gdzie inni jak mieli 2 to był wyjątek i czuli się poszkodowani 0 Coś tu poszło nie tak.
    Skrzydła do góry!

  7. #97
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Ogólnie problemu z zebraniem nie miałam, po pierwszej konserwie od startu eventu ilość dyń minimalnie się poprawiła i dzięki wróżce po 2 zbiorach dziennie zaliczyłam osiągnięcie ze 2 dni temu. Co do pomysłu, że starzy gracze mieli mało znajdek bo nie było gdzie ich "rozsypać" - mam dużo miejsca na wyspie bo chociaż gram długo to jest ona dosyć biedna. Co nie przeszkadzało regularnie umieszczać mi znajdek w najgęstszych skupiskach zabudowań - http://scr.hu/3o8l/ooce9

  8. #98
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To moja teoria z miejscem upadła, ale teoria z tym że starsi stażem gracze nie mieli dyń też jest naciągana, bo ja, osoba która gra prawie od początku to osiągnięcie zaliczyłem ponad tydzień temu, czyli dynie się pojawiały i to sporo.

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    ja miałem zaliczone 3 dni przed końcem ale zbierałem przy każdym wysypie ;/ dla mnie to było tak czy owak męczące niż zyskowne a podczas ewentu zrobiłem ponad 100 CRek(z wymianą ) i szczerze mówiąc bardziej tego żałuje kupiłem gienków odkrywce magazyny szkułki farmy na resztę zabrakło

  10. #100
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    I teraz mają dać jakieś nagrody pocieszenie.
    Większości z nas zależało nie tyle na tych paru dyniach co na samym zaliczeniu tego osiągnięcia. Dlaczego nie można jeszcze dać tydzień czasu na zaliczenie tego osiągnięcia?
    BB jak zwykle idzie najłatwiejszą drogą.

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.