Zamknięty wątek
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    "za niektore osiagniecia sa nagrody..." np klejnoty, albo granit etc.

    Po co od razu sprowadzac motywy wspoldyskutanta do potrzeby podbudowania sobie ego, hm?...
    Wspomniane przez Ciebie "nagrody" są właśnie tak nieadekwatne do kosztów jakie należy ponieść aby je uzyskać - czy to "surowcowych" czy "czasowych" że jedyną realną "nagrodą" która przychodzi tutaj mi na myśl jest własnie chęć podbudowania własnego ego :P Zresztą konia z rzędem temu kto wskaże jakąś gre w której achievmenty dają jakieś wymierne korzyści a nie jedynie są czystą kosmetyką dla znudzonych graczy.

  2. #72
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wasptak, Ktos Cie zmusza, zebys sie trzymal gry, ktora Cie az tak nudzi?

  3. #73
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    achivs generalnie nic nie dają, poza czasami garścią zasobów czy klejnotów. Zostały dodane aby znudzone 50 czymś tam sie na chwile rozerwały. I tyle, nic nowego nie dawały. A jest w takim elemencie gry jakiś potencjał. Tylko żeby te osiągnięcia do czegoś prowadziły a nie do samej liczby przy awatarku która totalnie nie zmienia nic, czy mamy 1 czy 17k nie ma znaczenia.

  4. #74
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    achivs generalnie nic nie dają, poza czasami garścią zasobów czy klejnotów. Zostały dodane aby znudzone 50 czymś tam sie na chwile rozerwały. I tyle, nic nowego nie dawały. A jest w takim elemencie gry jakiś potencjał. Tylko żeby te osiągnięcia do czegoś prowadziły a nie do samej liczby przy awatarku która totalnie nie zmienia nic, czy mamy 1 czy 17k nie ma znaczenia.
    Jak będziesz grać a usuniesz konto to tez niema wielkiego znaczenia dla innych... Osiągnięcia są pewnym panteonem który pokazuje ile gracz w grze stracił nerwów.

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Zostało mi 16 dyniek, chyba nie zdążę.

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ślimak idzie powoli i zawsze zdąża.

  7. #77
    Początkujący Osadnik Awatar Chomer
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest juz szczyt wszystkiego Zero odpowiedzi od Supportu w sprawie dyn i jeszcze moj post sie tutaj kasuje bez zadnych wyjasnien... Mam prawo upubliczniac swoja rozmowe z supportem i prosze nie kasowac mojego posta!
    Ostatnio edytowane przez Chomer ; 09.11.2015 o 23:53

  8. #78
    Początkujący Osadnik Awatar Chomer
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Post ktory zostal usuniety bez zadnych wyjasnien:

    Podziele sie z wami tym jak w tej chwili wyglada skutecznosc supportu w rozwiazywaniu problemow w The Settlers Online i jak traktuje sie nas - graczy w tej grze (cos o czym spora czesc wie i rozmawia w grze):

    Kilka dni temu zglosilem problem z dyniami do supportu. Ponizej mozecie zobaczyc jak przebiegala i jak zakonczyla sie ta dyskusja:


    Zgloszenie

    Witam!

    Chcialbym dowiedziec sie czym spowodowane jest wystepowanie tak malej ilosci
    kolekcji (w tym dyn) na mojej wyspie - 11/11 lub 7/7. Prosze o podanie
    przyczyny i sposobu w jaki moglbym ten problem rozwiazac sam bez ingerencji
    pomocy technicznej.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam
    Chomer


    Odpowiedz od Pani Kasi z supportu

    Witaj Chomer,

    dziękuję za wiadomość.

    Uprzejmie informuję, że liczba dyń pojawiających się na mapie wyspy jest losowa, jednakże została w ostatnim czasie zwiększona, tak aby każdy mógł sprostać wymaganiom osiągnięć w grze. Jeśli zauważa Pan, że liczba dyń jest niezwyczajnie niska, uprzejmie proszę o przesłanie zrzutów ekranu z widokiem wyspy.

    Proszę mieć na uwadze, że jeśli nie otrzymam odpowiedzi w ciągu 48 godzin, niniejsze zgłoszenie zostanie automatycznie zamknięte. W takiej sytuacji będzie koniecznie utworzenie nowego zgłoszenia.

    Pozdrawiam,

    Kasia

    Zespół The Settlers Online


    Odpowiedz:

    Witaj Kasia,

    Odnioslem wrazenie, ze liczba kolekcji jakie wystepuja na wyspie zostala zdecydowanie zmniejszona. Mialem nadzieje, ze bez wiekszych problemow uda mi sie zdobyc wszystkie osiagniecia zwiazane z poszukiwaniem dyn na wyspie. Po ostatnich zmianach widze, ze bedzie to niemozliwe. Srednia ilosc kolekcji na mojej wyspie to 10/10 wlaczajac w to 1 lub 2 dynie, ktore pojawiaja sie na mapie od czasu do czasu.



    W tej chwili zostalo 9 dni do konca eventu Halloween w grze i jesli liczba kolekcji bedzie dalej podobna do tej na powyzszym obrazku to osiagniecie bedzie niemozliwe do zdobycia w ciagu 9 dni.



    Prosze o jak najszybsze zbadanie tego dziwnego zjawiska. Bedzie to pierwszy event, ktorego osiagniec nie uda mi sie ukonczyc.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam

    Chomer

    Wiadomosc od Support-u:

    Witaj Chomer,

    dziękuję za wiadomość.

    Uprzejmie informuję, że opisywane utrudnienie zostało zgłoszone do działu technicznego w celu analizy, a w przypadku wykrycia ewentualnych nieprawidłowości - opracowania poprawki. Jednocześnie informuję, że to zgłoszenie zostanie niebawem zamknięte.

    W razie napotkania na jakiekolwiek utrudnienia w przyszłości, proszę o ponowny kontakt.

    Pozdrawiam,

    Kasia

    Zespół The Settlers Online



    Od tej pory kazda proba skontaktowania sie z supportem i podanie poprzedniego numeru zgloszenia konczy sie w ten sposob:

    Witaj Chomer,

    dziękujemy za kontakt z działem obsługi klienta The Settlers Online.

    Wygląda na to, że próbujesz odpowiedzieć na zgłoszenie, które zostało już zamknięte i uznane za rozwiązane. Prosimy o utworzenie nowego zgłoszenia.

    Jeśli nowe zgłoszenie zostanie utworzone, ale chcesz kontynuować korespondencję z poprzedniego zgłoszenia, prosimy o załączenie numeru ID poprzedniego zgłoszenia.

    Pozdrawiamy,
    Zespół The Settlers Online

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    24.07.2013
    Posty
    54
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Chomer Zobacz posta

    Witaj Chomer,

    dziękuję za wiadomość.

    Uprzejmie informuję, że liczba dyń pojawiających się na mapie wyspy jest losowa, jednakże została w ostatnim czasie zwiększona, tak aby każdy mógł sprostać wymaganiom osiągnięć w grze. Jeśli zauważa Pan, że liczba dyń jest niezwyczajnie niska, uprzejmie proszę o przesłanie zrzutów ekranu z widokiem wyspy.

    Proszę mieć na uwadze, że jeśli nie otrzymam odpowiedzi w ciągu 48 godzin, niniejsze zgłoszenie zostanie automatycznie zamknięte. W takiej sytuacji będzie koniecznie utworzenie nowego zgłoszenia.

    Pozdrawiam,

    Kasia

    Zespół The Settlers Online.
    No faktycznie zwiekszyli, teraz pojawia się po całe 9.
    Może ta losowość dotyczy jakiegoś podziału na graczy, on będzie dostawać po 20, a tamten po 7 :>
    Średnia będzie sie zgadzać...

    w tym 0 dyniek
    Ostatnio edytowane przez dimetylsulfoksyd ; 10.11.2015 o 00:16

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie martw się Chomer, ja mam tak samo. Mam wrażenie, ze wbrew temu co wszyscy mówią o losowości, gracze są podzieleni na kategorie, ponieważ zauważyłem, że problem przede wszystkim dotyczy graczy z dłuższym stażem. Absurdalnym wydaje się to, że gracz ode mnie z gildii wyhacza 14 dyń na raz, kiedy mnie na taką ilość potrzeba kilku dni.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.