Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    @Rosa,
    to był Czesław.

    Wracajac do tematu, uwazam ze nasi kochani informatycy zamiast zwiekszyc zmniejszyli ilosc kolekcji (przed eventem zazwyczaj mialem 15+ teraz 9-11), no ale kto by sie takimi szczegolami w BB przejmowal...

  2. #62
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    a ja mam 300 dyn zbieram raz dziennie

  3. #63
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja sobie odpuscilem klikanie wszystkich znajdziek jakos tydzien temu I mam az 55 znalezionych szok normalnie

  4. #64
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ja sobie odpuscilem klikanie wszystkich znajdziek jakos tydzien temu I mam az 55 znalezionych szok normalnie
    U mnie od wczoraj nic, mam 99/100 i mam nadzieję że ta jedna dyńka da się znaleźć

  5. #65
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Mi udało się zebrać ale miałam zapas wróżek. Gdybym miała je kupować dałabym sobie spokój. Żeby chociaż dawali coś konkretnego... Na wielkanoc opłacało się robić osiągnięcia bo Jajcownik faktycznie fajna rzecz. Teraz nie ma co się siłować

  6. #66
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Nie to żebym się czepiał ale robić wielkie halo z powodu paru dyniek... Na serio chce się Wam siedzieć i szukać tych "gówienek" na wyspie ? U mnie jest tak gęsta zabudowa że ledwo cokolwiek widać - nie wyobrażam sobie siedzenia i sprawdzana na pełnym zoomie wyspy (tudzież kupowania jakiś pierdołek które wskazują znajdki). Te dyńki z achievmentów to kropla w wodzie...
    osiagniecie jest osiagniecie panie kolego... a plomienie kiedys rzucili jako prezent, wiec mozna bylo za kilka monet wylapac 10-letni zapas

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    osiagniecie jest osiagniecie panie kolego... a plomienie kiedys rzucili jako prezent, wiec mozna bylo za kilka monet wylapac 10-letni zapas
    Osiągniecie znaczy bezwartościowe cyferki które przywędrowały z durnowatych gierek z konsol pare lat temu ? Aha...

  8. #68
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Osiągniecie znaczy bezwartościowe cyferki które przywędrowały z durnowatych gierek z konsol pare lat temu ? Aha...
    za niektore osiagniecia sa nagrody...
    Ale ze to wszystko to i tak tylko piksele, wiec w sumie wszystko bezwartosciowe, nawet komentarze tutaj, nie?

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    za niektore osiagniecia sa nagrody...
    Ale ze to wszystko to i tak tylko piksele, wiec w sumie wszystko bezwartosciowe, nawet komentarze tutaj, nie?
    Dla mnie idea achievmentów to jest coś co mnie odpycha w grach już od lat - kiedy tylko ten chory twór przywędrował z konsol - ot taka marchewka na kijeczku dla ludzi których kręcą nic nie znaczące cyferki. "Moje cyferki są większe niż twoje!" - ja tak to odbieram Ale jak ktoś chce sobie podbudowywać ego czymś takim to proszę bardzo

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Ale jak ktoś chce sobie podbudowywać ego czymś takim to proszę bardzo
    "za niektore osiagniecia sa nagrody..." np klejnoty, albo granit etc.

    Po co od razu sprowadzac motywy wspoldyskutanta do potrzeby podbudowania sobie ego, hm?...

Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.