Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy BB moglo by sie wypowiedziec w sprawie tych dyn na wyspie? A wiec aktualnie znalazlem 20 dyn od poczatku eventu... A po zmiana info mowi :"Poszukiwanie dyń może zapewnić jedną do trzech dyń" A wiec dziennie sa 2 respawny, a wiec w ciagu dnia mozna minimum = 2 dynie lub max = 6 dyn.
    Zostalo 15 dni eventu wiec jakim cudem mam nazbierac 100 dyn skoro tylko na maxie dziennym dam rade to zebrac? 2*15 = 30 dyn, 3*15 = 45 dyn, 4*15 = 60 dyn, 5*15 = 75 dyn i 6*15 = 90 dyn.

    Prosze o rade BB w tym zakresie bo chyba troszke przesadziliscie z limitem.

    Mozliwe ze jestem ja (akerman1) idiota i czegos tutaj zapomnialem. Prosze mnie poprawic jesli tak jest.
    Ostatnio edytowane przez akerman1 ; 26.10.2015 o 22:08

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Poszukiwanie dyń może zapewnić jedną do trzech dyń"
    Ta informacja tyczy się ile dyń dostaniemy do magazynu klikając na znalezioną ikonkę.
    Więc całe Twoje wyliczenie jest hm niepoprawne

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A to jest ciekawe bo ja jeszcze wiecej niz trzech dyn jeszcze nie mialem na wyspie. Tak wiec chyba jednak cos w tym prawdy jest.

    Edit: Dzisiejsza dawka dyn na wyspie to 2 sztuki. Jest konsystencja i niestety RedJul nie sadze zebys mial racje. Mozliwe ze to bylo zalozenie BB na poczatku ale jakis drobny bug jak zawsze
    Ostatnio edytowane przez akerman1 ; 27.10.2015 o 09:57

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez akerman1 Zobacz posta
    A to jest ciekawe bo ja jeszcze wiecej niz trzech dyn jeszcze nie mialem na wyspie. Tak wiec chyba jednak cos w tym prawdy jest.
    Edit: Dzisiejsza dawka dyn na wyspie to 2 sztuki. Jest konsystencja i niestety RedJul nie sadze zebys mial racje. Mozliwe ze to bylo zalozenie BB na poczatku ale jakis drobny bug jak zawsze
    Dwa (albo trzy?) lata temu, w znajdkach-dyniach mozna bylo znalezc jedna do kilku sztuk dyni w kazdej "paczce znajdkowej".
    Rok temu, bez powiedzenia tego glosno z gory, Bb zmienilo tak, ze wpadala tylko jedna sztuka dyni z danej "paczki".
    Tak tez bylo w tym roku na poczatku. Piatkowa konserwacja miala zmienic stan rzeczy dwojako (info z ang serwera): po pierwsze, procentowo mialo byc wiecej "paczek dyniowych" wsrod znajdek (ale 200% z zera to nadal zero ), a po drugie, kazda paczka miala zawierac 1-3 sztuk dyni. I fakt, ze czasem teraz wpadna po 2 szt dyni z paczki, a nawet jakas trojke widzialam, ale do osiagniecia (znajdz 50-100 dyni" wlicza ilosc paczek, a nie ilosc sztuk dyni.
    I nie masz racji, ze ma wyspie mozna znalezc 1-3 paczek dyni, jak odbieram to, co piszesz wyzej. Znalazlam juz nawet 4 w jakims pojedynczym rzucie. Na dzis mam zaliczone 30 do osiagniec, wiec setki mozliwe, ze tez nie dociagne.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli dynie maja się pojawiać do końca wydarzenia ( nie chce mi się info szukać bo czr stygnie ;p) to jest spora szansa ze 100 będzie zaliczone, bo w tej chwili po niecałym tygodniu mam 36 w osiągnięciach
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pierwsze - wszystko kwestią szczęścia. I narzekania
    Ja wczoraj narzekałem, i dzisiaj było na wyspie nie 10 jak zwykle znajdek a 18 w tym 4 razy dynie.
    A liczba dyń w znajdce była od 1 do 3.
    Zgadzam się że w sumie to mało, od początku eventu mam zaliczone 25 dyń ale jak pisałem - liczba 1-3 dotyczy ilości dyń w znajdce a nie ilości znajdek z dyniami.
    Po prostu - jak ktoś ma 10 znajdek niech nie liczy na dużą ilość ich z dyniami.
    Gildianin miał dzisiaj 5 znajdek z dyniami co potwierdza moją tezę.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 27.10.2015 o 12:23

  7. #17
    tomassos
    Ja na tą godzinę mam 49 paczek znalezionych. Wczoraj miałem szczęście bo na 15 przedmiotów kolekcjonerskich było 9 paczek z dyniami.

    Po nowym respawnie osiągnięcie zaliczone
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: dynie.jpg, 
wyświetleń: 157, 
rozmiar: 92.3 KB, 
ID: 2605.  
    Ostatnio edytowane przez tomassos ; 27.10.2015 o 19:05 Powód: obrazek

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    to chyba co niektórzy mają farta (dużo kasy dali) bo ja mam po 2 -3 na rzut w tej chwili mam 28 zaliczone

  9. #19
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    to chyba co niektórzy mają farta (dużo kasy dali) bo ja mam po 2 -3 na rzut w tej chwili mam 28 zaliczone
    A co ma kasa do ilości dyń znajdowanych na wyspie?

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    ja tam się na te dynie nie spinam. jak się uda to zaliczę osiągnięcie a jak nie to nie. i tak kupiłem już prawie wszystko to co chciałem a do zakupu drakuli te 100 nie robi większej różnicy

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.