Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 118 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Popieram. Też logowałem się cały event i 2 razy dziennie zbierałem wszystkie znajdki na wyspie.
    Podobnie jak u kolegi 12/13 zaliczonych, gdyż znajdek brakowało do wykonania ostatniego osiągnięcia.
    Suport olał mnie totalnie.

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    24.07.2013
    Posty
    54
    Serwer
    Kolonia
    U mnie to samo, 12/13. Ilość generowanych znajdziek nie pozwalała na zdobycie osiągnięcia...
    Ale jaka wspaniała REKOMPENSATA, niech sobie ją wsadzą
    Zakładam, że zainteresowane osoby liczyły na zaliczenia osiągnięcia, a nie jakieś marne premie czy inne śmieci.
    Jest to BŁĄD w grze i powinno zostać to odpowiednio zrekompensowane, chociaż BB ma na to inne określenie:

    "Drodzy Gracze,

    Podczas Eventu "Halloween 2015", kilku Graczy zgłosiło trudności w poszukiwaniach... "
    Ostatnio edytowane przez dimetylsulfoksyd ; 19.11.2015 o 08:33

  3. #113
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja zrozumiałam z tej wiadomości, jakoby miało zaliczyć wszystkim z automatu. Dobrze by było żeby BB się wypowiedziało w tej kwestii.

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No właśnie staram się żeby mieć jak najwięcej punktów osiągnięciach dla osobistej satysfakcji a tu rzucają nam osiągnięcia które są niemożliwe do wykonania.

  5. #115
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ja zrozumiałam z tej wiadomości, jakoby miało zaliczyć wszystkim z automatu. Dobrze by było żeby BB się wypowiedziało w tej kwestii.
    Rowniez; jesli miales zaliczone dwa pierwsze, to zaliczy Ci tez trzecie - wg mnie.

  6. #116
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Rowniez; jesli miales zaliczone dwa pierwsze, to zaliczy Ci tez trzecie - wg mnie.
    Mnie się udało zaliczyć wszystko, więc mnie ten problem nie dotyczy, ale jak sprawdzam u kolegi to niestety zamiast 13 ma 12 osiągnięć. Coś tam było o szczegółach na forum, ale nigdzie nie ma żadnej wypowiedzi BB.

  7. #117
    EX_Dante
    Po więcej informacji, zapraszam tutaj ----> http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post190521

  8. #118
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 19.11.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.