Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 118

Wątek: Osiagniecia Halloween - znajdowanie dyn

  1. #101
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Z tego co ja zrozumialem, to maja zaliczac osiagniecia, a zamiast dyn za zaliczenie dostanie sie Zombie.
    Ostatnio edytowane przez Suneater ; 12.11.2015 o 23:00
    " Trance is the Classical Music of the future "

  2. #102
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem jest w tym ze ci co nie nazbierali to im ciągle pojawia się od 9 do 12 znajdek a innym nawet po 20. Jesteśmy poszkodowani także w zbieraniu pozostałych rzeczy. Np sztandary pojawiają się rzadko tak jak dynie.

  3. #103
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Agebu Zobacz posta
    Problem jest w tym ze ci co nie nazbierali to im ciągle pojawia się od 9 do 12 znajdek a innym nawet po 20. Jesteśmy poszkodowani także w zbieraniu pozostałych rzeczy. Np sztandary pojawiają się rzadko tak jak dynie.
    U mnie ilości znajdek są nawet zacne. Ale fakt, ze sztandarami jest problem. Mam ostatnio wysyp wózków, z kolei jeśli na 17-18 znajdek trafi się 1-2 sztandary to dzień mogę uznać za bardzo dobry...

  4. #104
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam 7-8, jak jest 10 to wielkie święto.
    Jeden raz im się coś pomyliło i miałem 18.
    Jakie szanse na cokolwiek przy 7 znajdźkach?

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    U mnie tez po 6-8 znajdek. Totalna porażka.
    Nie mieliśmy szansy na zaliczenie tego osiągnięcia.

  6. #106
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie zazwyczaj jest 10-13. Takie 17 to nie za często. A jak już sypną to same strachy...

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    ja nie zbieram znajdek :/ bo właściwie sztandary zawsze i tak muszę dokupić mam od 0-2 na rzut wiec nawet zbierając wszystko nie starcza aby trzymać koszary na premi przez zbieranie a ci co mają po 10 to ja olewam jakąś potem najczęściej wpada po 20 ( nie wiem ile w tym przypadku )

  8. #108
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie pojawia się też od 10 do 14, a czasami 17 wyskakiwało podczas zbierania dyń, teraz po końcu 1-wszej fazy znowu spadło do 14. Spadek zauważyłem od razu jak tylko wgrana została wersja xxl. Wcześniej przed wgranie miałem do 30, a w event bożonarodzeniowy nawet i do 40. Jak dla mnie w tej chwili jest zdecydowanie za mało kolekcji do szukania. Po prostu wygląda mi to na zwyczajny błąd w grze, a nie zamierzone działanie.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    ja powiem to tak czasem tez tak mam przez parę tygodni że znajdek 10 w każdym wysypie jest na ale tu jest ten czynnik losowy co mi się w grach MMO wcale nie podoba ktoś robi CRke raz dziennie a drugi zrobi 10 i obaj będą mieli tyle samo granitu :/ skoro akceptujecie to to te znajdki tez akceptujcie

  10. #110
    Początkujący Osadnik Awatar Chomer
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki maly update z mojej strony. Support/Dzial Techniczny nie zrobil nic w kierunku rozwiazania mojego problemu z kolekcjami i dyniami. Liczba zaliczonych osiagniec w evencie Halloween u mnie to 12/13. Sytuacja wyglada identycznie u wielu innych osob na serwerze. Kilka osob u mnie w gildii ma identyczna sytuacje. Bez znaczenia bylo logowanie sie codziennie po kilka razy w trakcie trwania eventu i zbieranie 1 lub 2 dyn z wyspy.

    13ste osiagniecie powinno zostac zaliczone wszystkim na serwerach. Jest to ewidentny bug/blad w grze i BB kolejny raz olalo sprawe.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.