Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Stary lapek i granie w Settlers

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Stary lapek i granie w Settlers

    Mam lapka na którym nie mogę zainstalować win xp z sp2 tylko jest win xp no i tu jest problem bo nie mogę wtedy zainstalowac najnowszego firefoxa i wtyczki Flash Player . Mogę tylko Firefox w wersji 11.2 a wtyczke ktoś wie jaka jest wymagana minimalna wersja żeby można było grać ?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak nie możesz zainstalować innego systemu?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A dlaczego nie możesz zainstalować Service Packa 2 lub 3?

  4. #4
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    na flashu 11.2 tez gra powinna odpalić, tylko mogą być problemy. mi na takim ustawieniu mapa ładuje się koszmarnie długo, niekiedy są braki w teksturach. To na Win XP
    Kiedy ostatnio korzystałem z Linuksa a tam ostatni flash to 11.2 właśnie, to Settlersy śmigały jak wariaty. Nie wiem czemu system operacyjny robił taką różnicę, kiedy reszta programów była taka sama.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na starym flashu nie odpali sie tso, będzie sypać komunikatami o update
    poza tym niby to jest gra przeglądarkowa, ale ramu potrafi zeżreć nawet do 0,7 GB, tak więc na starym lapku jak już uda ci się odpalić to mogą być częste zawiechy i awarie wtyczki

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mozna powyłączać wszelkie animacje i będzie chyba lepiej , próbowałem z wersją 11.2 i gra twierdzi że mam za starą wersję flash player

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.