Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Jak powszechny jest problem z zalogowaniem sie do gry po rozpoczęciu eventu?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Jak powszechny jest problem z zalogowaniem sie do gry po rozpoczęciu eventu?

    Od godz. 11.00 nie mogę się zalogować. Obszar serwera uszkodzony. Support nie odpowiada na maile. Kto jeszcze tak ma?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zobacz inne tematy - sporo.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez cddarek Zobacz posta
    Support nie odpowiada na maile.
    Liczba mnoga?
    Znaczy sie spamujesz im skrzynke slac x wiadomosci z tym samym problemem??? I wy sie potem dziwicie ze wolno odpisuja jak maja po kilkanasnie wiadomosci od kazdego uzytkownika

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Liczba mnoga?
    I wy sie potem dziwicie ze wolno odpisuja jak maja po kilkanasnie wiadomosci od kazdego uzytkownika
    Niech sobie powątkują po nadawcach.

    Wysłałem jedno zgłoszenie około 10:00, i do teraz brak odpowiedzi. a koledze nawet automat nie odpowiedział.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tatuń Zobacz posta
    Niech sobie powątkują po nadawcach.

    Wysłałem jedno zgłoszenie około 10:00, i do teraz brak odpowiedzi. a koledze nawet automat nie odpowiedział.
    Ja na oddanie klejnotów czekałam 10 dni, trochę cierpliwości. Mają zgłoszenia o problemach z eventem, Penelopa gildie z zepsutymi interfejsami też wysyła do supp... Tam pracuje max. parę osób, nie 100 na każdy serwer. Normalne, że się przeciąga.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Tam pracuje max. parę osób, nie 100 na każdy serwer. Normalne, że się przeciąga.
    No nie wiem. Jeśli walczą twardo i ciężko z problemem, nie mając czasu na mejle, to chwała im za to, poczekać można, byle naprawili.

    Ale od tego są dobre rozwiązania informatyczne, żeby w 1 osobę móc szybko obsłużyć 200 czy więcej podobnych zgłoszeń i odpowiedzieć choćby, że wiedzą i naprawiają (co za problem wsadzić podobne zgłoszenia do jednego wora i hurtem odpisać)?

    A na forum gracze pytają się, kto co i jak, a ktoś z BB mógłby napisać choć słowo. Mniej pytań by było, mniej zgłoszeń. Ja np. najpierw poleciałem na forum patrzeć, czy problem jest powszechny, i czy BB o nim wie.

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tylko ze CM nie moze ci napisac nic oprocz tego ze problem zostal przekazany (a zostal juz daaaawno temu bo to nie pierwsze przypadki)

    Wiec jedyne co mozecie robic to czekac

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie też same problemy. Wczoraj wcale nie mogłam się zalogować. Dzisiaj udało mi się wejść parę razy, ale niewiele mogłam zrobić. Parę godzin zajęło mi powysyłanie geologów i odkrywców, budzenie budynków i stawianie smętarzy. Gra mi się zamraża, żeby wykonać jedną akcję muszę kliknąć co najmniej 5-6 razy na budynek, odkrywcę, geologa, itp. Po kilkunastu kliknięciach muszę robić relog bo wszystko wisi ale wrócić się nie da. Po 2-3 godzinach dopiero udawało się wrócić i wszystko tak samo. Do supportu napisałam ale tylko automat odpowiedział.
    Ma ktoś takie problemy z wykonaniem jakiejkolwiek czynności na wyspie? Czy to tylko u mnie tak muli?

    Przy okazji, żeby się dostać na forum to też ze 3-4 godziny czekam na otwarcie się strony.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Natalia00525
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    uszkodzony obszar mi wyskoczył , kolorowo

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    ja )))))))

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.