Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Jak powszechny jest problem z zalogowaniem sie do gry po rozpoczęciu eventu?

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    ja mam te wszytkie problemy o których napisaliście

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    proponuje abyśmy zaproponowali BB ay dla nas niemogących wejść na grę dodatkowo 500 DYŃ dodali

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie jełop z młotem stoi ni czeka )))) pierdutnąć w mój komputer czy w inny

  4. #14
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Po pierwsze jest dodatkowa przerwa konserwacyjna, tak ciężko czytać informacje z głównej? Po drugie masz opcję "edytuj post" to z niej korzystaj

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Po pierwsze jest dodatkowa przerwa konserwacyjna, [...])
    Młodzi w grze to i nerwowi... A pamiętasz Rosa, że jeszcze nocą tęskniłem do konserwacji konserwacji wprowadzającej poprawki pokonserwacyjne w konserwacji głównej.
    Stare dobre czasy wracają, ot co

  6. #16
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Omar_Shariff Zobacz posta
    Młodzi w grze to i nerwowi... A pamiętasz Rosa, że jeszcze nocą tęskniłem do konserwacji konserwacji wprowadzającej poprawki pokonserwacyjne w konserwacji głównej.
    Stare dobre czasy wracają, ot co
    Ja tam na betę nie narzekałam, fajnie było ^^ A jak coś się sypnęło to faktycznie dawali jakieś nagrody pocieszenia

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Ja tam na betę nie narzekałam, fajnie było ^^ A jak coś się sypnęło to faktycznie dawali jakieś nagrody pocieszenia
    Beta tyczyla sie tlumaczenia jak to mawial Xaarcio

    Tylko raz dali porzadna nagrode pocieszenia (silos) jak gra 3 dni miala problemy z odpaleniem bo byla kolejka logowania

  8. #18
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Beta tyczyla sie tlumaczenia jak to mawial Xaarcio

    Tylko raz dali porzadna nagrode pocieszenia (silos) jak gra 3 dni miala problemy z odpaleniem bo byla kolejka logowania
    Pamiętam te silosy. Ale nawet jak miało być coś mniejszego to były to zacniejsze nagrody, choćby kosze egzo, wówczas jedna z lepszych premek A nie 100 desek iglastych i lubczyk

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja od wczoraj mam problem z właczeniem gry.Normalnie ładuje sie i jest ok a potem wyskakuj okienko z takim komunikatem "skill/world.xml_enc''.Ktos sie juz spotkał z takim samym problemem i wiedział jak go rozwiazac?Jesli tak to chetnie skorzystam z jego pomysłu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.