Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: [Dyskusja] Głosowanie społeczności: Wyniki

  1. #31
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Majac na uwadze tego ile sie postawi nowych budynkow i z jaka czestotliwoscia sie bedzie robic nowe przygody przyrost kosztow w mahoniu/ zaprawie bedzie do ogarniecia latwiej niz granit/egzo na srednich levelach 2 lata temu.

    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Uno: Nawet z buffem x 3 nie dasz rady zrobić więcej niż 2 przygód dziennie - i to do tego najprostszych. Koszary Ci na to nie pozwolą. (chyba że coś pokręciłem w wyliczeniach w innym poście, ale wątpię)
    Przeciez to mozna w minute przeliczyc na palcach.

    Czasy produkcji jednostek na max lvl nowych koszar - 3,5 oraz 5 minut jedna. Przyjmujac (dla uproszczenia obliczen, uwzgledniajac ze produkujemy rozne jednostki) srednio 4 minuty w ciagu doby mamy 1440 minut/ 4 minuty = 360 cykli produkcyjnych bez buffow.

    Z buffami x3 to daje ciut ponad 1 tysiac jednostek dziennie, czyli w przyblizeniu 1,5 najprostszej przygody dziennie.

    Z buffami x4 troche wiecej jesli ktos ma zdrowie siedziec caly czas przy kompie i dodawac Myersa co godzine.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 05.11.2015 o 14:43
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Zaprawa czy mahoń nie są specjalnym kosztem, robiąc 3-4x dziennie alibabe drwala za kilka miesięcy będzie tego przesyt na rynku. Natomiast koszt ulepszania wydawał mi się na początku drogi, lecz po miesiącu już lecisz na plus. Także nie uważam żeby było tutaj z cenami coś nie tak

    Alibaba,Młody drwal w/g Tatulo
    Straty 398KZ+275Ry+78KA
    Lvl Elitarnych koszar 6
    Czas odtworzenia wojska bez premi 2dni 06:56:40
    Z premią x3 (2xSierżant skunks) 18:18:53
    Z premią x4 (14xPan Mayers) 13:44:10
    Nawet 2 razy dziennie nie zrobisz Alibaby

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko że weź pod uwagę stan populacji jak niektórzy mają po 20k ludków to dla nich 2-3 duże przygody to nic
    A co do kopalni granitu, kiedyś to samo mówili o budynkach do produkcji armat że zbędne i co się okazało że trzeba było postawić (kto chciał) bo armat w dropach brak, tak jak i innej broni.
    Więc postawienie kopalni jak ktoś będzie miał 60 lvl to nie będzie wielkie wyzwanie, a z każdym dniem cena surowców elitarnych będzie spadac bo co raz więcej ich będzie na rynku

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Tylko że weź pod uwagę stan populacji jak niektórzy mają po 20k ludków to dla nich 2-3 duże przygody to nic
    A co do kopalni granitu, kiedyś to samo mówili o budynkach do produkcji armat że zbędne i co się okazało że trzeba było postawić (kto chciał) bo armat w dropach brak, tak jak i innej broni.
    Więc postawienie kopalni jak ktoś będzie miał 60 lvl to nie będzie wielkie wyzwanie, a z każdym dniem cena surowców elitarnych będzie spadac bo co raz więcej ich będzie na rynku
    Mogą mieć i 50k co z tego skoro koszary ich będą blokować na górze masz napisane ile się produkuje wojo z premią x4

  5. #35
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kty45 Zobacz posta
    Alibaba,Młody drwal w/g Tatulo
    Straty 398KZ+275Ry+78KA
    Lvl Elitarnych koszar 6
    Czas odtworzenia wojska bez premi 2dni 06:56:40
    Z premią x3 (2xSierżant skunks) 18:18:53
    Z premią x4 (14xPan Mayers) 13:44:10
    Nawet 2 razy dziennie nie zrobisz Alibaby
    Podałeś słaby poradnik bez bloków, obecnie na 6lvl koszar pykam 2-3 drwale dziennie, z użyciem małych katapult do 5. Wystarczy tylko troszkę pokombinować

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    wg mnie powinni usunąć granit z dropów i poszukiwań skarbu. wtedy tacy gracze jak ja mogliby się z czystym sumieniem definitywnie uwolnić od TSO i zyskać więcej czasu na przyziemne sprawy

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Kto bogatemu zabroni Zeby juz dzwignac elitarne na 6 lvl.. fiu fiu

  8. #38
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Podałeś słaby poradnik bez bloków, obecnie na 6lvl koszar pykam 2-3 drwale dziennie, z użyciem małych katapult do 5. Wystarczy tylko troszkę pokombinować
    Pogratulować Lord_Crain - w parę dni wbiłeś 54 level, potem spędziłeś w sumie jakieś 12 dni czekając na wbicie 5 levela na koszarach, trzepiąc nieprzerwanie po 3 drwali dziennie, a teraz juz wbiłeś 6 level na budynku, a XXXL wgrali kiedy? Pewnie nie czekałeś w sumie 3 tygodni i klejkami załatwiłeś sprawę. To chyba ''lepsze'' wyjście niż przez większość czasu od wgrania nowej wersji patrzeć na budynki ktore ulepszasz i ulepszasz
    Coś w nich produkujesz jeśli nie wydajesz fortuny na kończenie klejnotami czy zrobiłeś zapasy?
    Zresztą nieważne - ''zazdroszczę'' prawie wolnego czasu i trybu życia, a czy to bycie bezrobotnym żyjącym z wysokiego kieszonkowego rodziców, albo dobra pracy w której nic poza trzepaniem przygód nie trzeba robić? Najważniejsze że dobrze się bawisz
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.11.2015 o 02:23

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez robson241 Zobacz posta
    Kto bogatemu zabroni Zeby juz dzwignac elitarne na 6 lvl.. fiu fiu
    Właśnie się tak zastanawiam jak gość ma już 6 lvl. Samo podniesienie na 5 i 6 level to 20 dni. A z tego co się orientuje podniesienie na 4 poziom to też 2 dni. Czyli samo podnoszenie to 22 dni. Aktalizacje xxl wprowadzono 29 dni temu (wg forum) . Dodatkowo wbicie levelów by postawić koszary, potrzeba 54 poziom. Liczę, że w ekstremalnym przypadku wbicie go to 3 dni. Realnie 4-6 dni mając mnóstwo dropów z krawców. Wg mnie fantazja kogoś ponosi. Kombinacje z katapultami? 5 dziennie? Nie przesadzajmy. Dodatkowo jeszcze trzeba mieć deski mahoniowe, przerobić je z drewna. Wojsko by pykać na luzie to 57 poziom i trzeba go wyprodukować. W przypadku starego wojska to nawet mając populacje 40k wytraci się to w jeden dzień, a odrobić konnych chociażby to mnóstwo czasu. U nas na handlu dopiero od kilku dni pojawia się więcej ali bab. Odblokowanie poszukiwan to 56 poziom. Sciema jak nic. No chyba, że poszło kilkadziesiąt k klejnotów to wtedy zgoda. Ja wszystkiego co trzeba miałem na miliony i dziesiątki tysięcy. Wszystkich premii każdego rodzaju po kilkadziesiąt, kilkaset. Ponad 20k populacji. Nieraz ponad 10 dropow z krawca na dzien. Zrobiłem już alibabe z 5 czy 6 razy. Mam obecnie 58 poziom. 57 wbiłem w dwa tygodnie, a mimo to nie mam koszarów na 6 poziomie. Dopiero podnoszę na 5. Premii, którymi mogłem załatwiać obozy też miałem lekko licząc 150-200 przynajmniej, dodatkowo stare premie - mikstura i wsparcie dystansowe. 2 tygodnie siedziałem ponad 10 godzin dziennie i kurcze nie dalem rady. Jesteś mistrzem Lordzie, tylko nie wiem czy fantazji czy czegoś innego.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 06.11.2015 o 09:49

  10. #40
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A słyszałeś o natychmiastowej możliwości upa? Wiem, że to niepojęte jednak możliwe
    edit : doczytałem, że słyszałeś
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.