Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: [Dyskusja] Głosowanie społeczności: Wyniki

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    no i dzisiaj jest już 05.11.2015 a w sklepie gildii nic się nie zmieniło
    Nie było jeszcze informacji o zmianie, tylko o wynikach i o tym co się pojawi. Zapewne będzie tak jak w zeszłym roku i nowa oferta pojawi się razem ze startem eventu BN.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Planują usunąć z dropów oraz z poszukiwań granit, a zamiast tego dać doładowania granitu.
    Usunęli broń z dropów (zapomnieli o broni za codzienne logowanie).
    Zmienili zadania dzienne gdzie była broń.
    Co stoi na przeszkodzie, aby wypromować bezużyteczne kopalnie granitu.
    Kopanie trzeba brać.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kty45 Zobacz posta
    Planują usunąć z dropów oraz z poszukiwań granit, a zamiast tego dać doładowania granitu.
    Usunęli broń z dropów (zapomnieli o broni za codzienne logowanie).
    Zmienili zadania dzienne gdzie była broń.
    Co stoi na przeszkodzie, aby wypromować bezużyteczne kopalnie granitu.
    Kopanie trzeba brać.
    Masz jakieś potwierdzone info co do usunięcia granitu z dropów ? Aczkolwiek niestety wydaje się to logicznym posunięciem po wprowadzeniu idiotycznego granite mason na 60 lvl z kosztem budowy z kosmosu...

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Aczkolwiek niestety wydaje się to logicznym posunięciem po wprowadzeniu idiotycznego granite mason na 60 lvl z kosztem budowy z kosmosu...
    Zdecydowanie logiczne posuniecie, ograniczyc wydobycie granitu do ludzi na levelach na ktorych juz granitu praktycznie nie potrzebuja.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Zdecydowanie logiczne posuniecie, ograniczyc wydobycie granitu do ludzi na levelach na ktorych juz granitu praktycznie nie potrzebuja.
    Przekręciłeś znaczenie tego co napisałem ;-) Kto przy zdrowych zmysłach wyda 375 desek mahoniu i 375 zaprawy na ten budynek ? Ale jeśli odetną graczy od granitu z przygód wtedy znajdą się na pewno dziwacy którzy go postawią (chociaż jestem pewien że i tak się znajdą... )

    Dodatkowo tak jak napisałeś - 60 level wyklucza ten twór zupełnie z użytku - podobnie jak kopalnie saletry i tytanu, a o tej "niesamowitej" rezydencji z 71 lvl już nawet nie wspominając. Wygląda to tak jakby developerzy nie mieli już pomysłu, lub akurat byli pod wpływem jakiś dziwnych substancji psychoaktywnych

  6. #26
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Przekręciłeś znaczenie tego co napisałem ;-) Kto przy zdrowych zmysłach wyda 375 desek mahoniu i 375 zaprawy na ten budynek ? Ale jeśli odetną graczy od granitu z przygód wtedy znajdą się na pewno dziwacy którzy go postawią (chociaż jestem pewien że i tak się znajdą... )

    Dodatkowo tak jak napisałeś - 60 level wyklucza ten twór zupełnie z użytku - podobnie jak kopalnie saletry i tytanu, a o tej "niesamowitej" rezydencji z 71 lvl już nawet nie wspominając. Wygląda to tak jakby developerzy nie mieli już pomysłu, lub akurat byli pod wpływem jakiś dziwnych substancji psychoaktywnych
    Z kolei Ty przekreciles to co ja napisalem.

    Ograniczenie levelowe do 60 jest bez sensu tylko jesli ktos faktycznie ma w planach ograniczenie dostepnosci granitu na nizszych levelach.
    Jesli nie ma to ten warsztat jest calkiem OK biorac pod uwage, ze materialy na jego budowe sa na tym lvl w miare latwo dostepne z nowych przygod i jest to budynek persystentny. A przydatny jest do tego wlasnie by stawiac kopalnie saletry, bo beda one glownym zrodlem saletry do uzupelniania strat w arkebuzerach (chyba ze komus sie bedzie chcialo do tego celu robic byki i liczyc na odpowiedni drop) gdy wyczerpia sie zapasy.

    A co do substancji psychoaktywnych to juz od lat widac ze oni w centrali w Dusseldorfie niezle daja w kanal.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    @sparkz

    Zobaczymy co nasi kochani developerzy wymyślą w niedalekiej przyszłości - a raczej ujawnią swoje niecne zamiary Być może kopalnie saletry / tytanu również zostały dodane w celu usunięcia ich z dropów. Dobrze że zużycie saletry do wytwarzania prochu (a dalej arkebuzerów) nie jest specjalnie wielkie, będzie można dłuuuuugo ciągnąć bez wydobywania.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Kto przy zdrowych zmysłach wyda 375 desek mahoniu i 375 zaprawy na ten budynek ? Ale jeśli odetną graczy od granitu z przygód wtedy znajdą się na pewno dziwacy którzy go postawią (chociaż jestem pewien że i tak się znajdą... )
    Zaprawa czy mahoń nie są specjalnym kosztem, robiąc 3-4x dziennie alibabe drwala za kilka miesięcy będzie tego przesyt na rynku. Natomiast koszt ulepszania wydawał mi się na początku drogi, lecz po miesiącu już lecisz na plus. Także nie uważam żeby było tutaj z cenami coś nie tak

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Zaprawa czy mahoń nie są specjalnym kosztem, robiąc 3-4x dziennie alibabe drwala za kilka miesięcy będzie tego przesyt na rynku. Natomiast koszt ulepszania wydawał mi się na początku drogi, lecz po miesiącu już lecisz na plus. Także nie uważam żeby było tutaj z cenami coś nie tak
    Uno: Nawet z buffem x 3 nie dasz rady zrobić więcej niż 2 przygód dziennie - i to do tego najprostszych. Koszary Ci na to nie pozwolą. (chyba że coś pokręciłem w wyliczeniach w innym poście, ale wątpię)

    Due: Koszt budowy "graniciarza" - czyli 1500 desek mahoń to jak wiesz około 90k monet (sam sprzedajesz po 3k za 50 sztuk ). Granit natomiast to około 4500 monet za 1000 sztuk. 1 lvl budynku daje 144 granitu na 24/h (bez buffu). Z tego 1 lvl "graniciarza" uzyskasz zwrot kosztów po około 138-139 dniach - bez buffów licząc. Podnosząc budynek na wyższy level / dodając systematycznie buffy ceny ulegają zmianie ale nadal są niekorzystne i nieopłacalne przez bardzo długi czas.

    Łatwiej po prostu skupić granit i oszczędzić sobie kłopotu, obniżyć koszty i zaoszczędzić patent budowlany.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Nie mam żadnych informacji, że planują zmiany w dropach. To moje przypuszczenie.
    Już widzę te narzekania, że nie będzie (granitu/rudy tytanu/saletry), a zamiast tego pojawi się doładowanie.
    Przypuszczam, że w przyszłym roku będą mieszać.
    Surowce (granit/ruda tytanu/saletra) będą główną walutą zamiast monet.
    Już zmienia się handel. Wystarczy porównać ilość ofert z monetami z innymi surowcami.
    Poniżej porównanie ilości ofert z monetami oraz granitu w ujęciu tygodniowym za poprzedni i bieżący rok.

    Średnia w 2014 - około 3 (na 3 oferty z monetami 1 oferta z granitem) w 2015 to 2.2
    Pewnie w niedalekiej przyszłości wprowadzą nieskończoną kopalnie (granitu/rudy tytanu/saletry) za 60k niebieskich kamyków.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.