Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 131

Wątek: Obszar serwera uszkodzony.

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Natalia00525 Zobacz posta
    wiecie co , ja się na sekundę zalogowałam, wyskoczyło mi odświeżenie strony , wywaliło mnie i po kolejnej próbie błąd obszaru !!! żenada
    Akurat ja mam szczęście, od 7 rano wyspa działa. Ale problem jak widać pozostał, coś po wprowadzonych zmianach (stawiam na gienki lądujące tu i ówdzie) powoduje błędy na wyspie.

    @baculia - u mnie po 6 nie działało, może teraz wejdziesz.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie identycznie. Na dosłownie moment się zalogowałem. Po 3 sekundach wywalił komunikat o odświeżeniu strony co też uczyniłem i powtórka z wczoraj. Obszar serwera uszkodzony. Rewelacja. Ciekawe jak mamy zrobić łańcuch zadań eventowych jak nie możemy się zalogować a czas ucieka nie wspomnę już o tym że pola dyniowe lecą bez premii bo nie da rady nic rzucić na nie. Jak znajomy próbował mi odwiedzić wyspę aby rzucić premki to go też wywaliło. Dobrze że chociaż mógł się ponownie zalogować. BB czytacie to? Może chociaż w dwóch słowach się do tego w jakikolwiek sposób ustosunkujecie i napiszecie odrobinę wyjaśnienia w kwestii tego co dalej z tym problemem? Bo tak to nie wiadomo czy czekać czy się modlić czy też rzucić w cholerę tą grę. Zero informacji z Waszej strony. Szczyt profesjonalizmu.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hugo256_ Zobacz posta
    U mnie identycznie. Na dosłownie moment się zalogowałem. Po 3 sekundach wywalił komunikat o odświeżeniu strony co też uczyniłem i powtórka z wczoraj. Obszar serwera uszkodzony. Rewelacja.
    No to masakra. ((

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie to samo od 8:50, u ustawiłem tylko 2 genków MMA na archipelagu bo jakimś dziwnym trafem wrócili mi w nocy do gwiazdy po atakach na archipelagu, i zaraz po tym komunikat odśwież strone i koniec grania
    Ostatnio edytowane przez danol148 ; 23.10.2015 o 09:32

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tatuń Zobacz posta
    Akurat ja mam szczęście, od 7 rano wyspa działa. Ale problem jak widać pozostał, coś po wprowadzonych zmianach (stawiam na gienki lądujące tu i ówdzie) powoduje błędy na wyspie.

    @baculia - u mnie po 6 nie działało, może teraz wejdziesz.
    U mnie wyspa się przed chwilą odblokowała, ale - UWAGA - skasowało mi kilka wczoraj dostawionych budynków (zamiast nich pojawiły się suche studnie, które stały tam wcześniej). Też stawiam na gienki wracające z przygody, tylko teraz nie wiadomo, czy blokować im miejsce studniami, czy wręcz przeciwnie.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Też stawiam na gienki wracające z przygody, tylko teraz nie wiadomo, czy blokować im miejsce studniami, czy wręcz przeciwnie.
    Proponuję nie blokować, tylko rozstawiać po wyspie, żeby lądujące miały jak najwięcej miejsca tam, gdzie dotychczas lądowały.

    Ale koledze też teraz wyspa odżyła, może to znaczyć, że BB wzięło się do roboty.

  7. #37
    Początkujący Osadnik Awatar Natalia00525
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no zalogowałam się ale się dzieją cuda w grze , tylko ogarnę , ustawie co trzeba , grać mi się odechciało , dziękuję za wydarzenie , niezapomniane ...

  8. #38
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Moze konserwacja wam naprawi te uszkodzone obszary
    Kolejny event z kolejna konserwacja konserwacji

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No, dopadło i mnie Chyba czas kończyć przygodę z tą żenadą

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ile musi być konserwacji żeby wszystko wróciło do normy ?
    Ostatnio edytowane przez Ognos ; 23.10.2015 o 12:40

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.