Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 131

Wątek: Obszar serwera uszkodzony.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Obszar serwera uszkodzony.

    Od ok 10 dni nie potrafię się doprosić supportu o reakcję. Loguje się do gry, wszystko OK. byłem w trakcie wykonywania przygody Dzielny mały krawiec (połowę obozów już miałem zniszczonych). No i pojawił się problem. Podczas wchodzenia na mapę przygody gra sie sama wylogowuje, i pojawia się komunikat "obszar serwera uszkodzony, spróbuj ponownie później". Na przygodę nie da się wejść, dni do końca przygody mijają, support nie odpowiada. Myślę sobie trudno, stracę żołnierzy którzy polegli w dotychczasowych potyczkach, przygoda się skończy i tyle. No ale przygoda się skończyła, generałowie (10 sztuk) nie wrócili, nie ma żadnej informacji o zakończeniu zadania, support milczy a w zakładce "LUDNOŚĆ" jest tak jakby sumowało mi tych żołnierzy wysłanych na przygodę bo mam osiągniety max limit populacji, a nie figurują oni w zakładce "żołnierze bez przydziału" ani "przydzieleni" . No i sie pytam co teraz?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Jeżeli wygasła CI przygoda dzisiaj to generałowie pojawią się po godzinie 3 rano, jak się skrypt zrestartuje.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko, że przygoda skończyła się kilka dni temu....a generałów ani widu ani słychu

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj.

    Support ma w tej chwili więcej zgłoszeń niż zwykle, więc czas oczekiwania na odpowiedź może się wydłużyć.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    ten sam problem z bohaterskim małym krawcem , w gildii już kilka osób pisało o tym niektórym po 20 razie się udaje odblokować... wczoraj miałem problem z dzielnym , posłałem atak weterana i 30 rekrutów, fizycznie ja go widziałem i koleżanka która posłała ataki kończące, nie dostałem raportu a gra nie przyznała dropa tak jakby nic się nie wydarzyło , a suport mi odpisał wszystko ok generał i 30 rekrutów zginęło przy pierwszym ataku , a gdzie raport ??? czekam co teraz wymyślą slot zablokowany, kilka tys wojska w piach ? premium leci...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie to samo. Zaczął się event to lece z CR. Wchodze na mape, przestawiam wojsko - kop z gry, Wchodze jeszcze raz - kop. Probuje anulowac przygode - kop. Brawo dla BB za odpalenie eventu i nie ogarniecie problemu...

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam jeszcze gorzej - obszar serwera uszkodzony przy próbie wejścia na wyspę.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie to samo też obszar jest uszkodzony

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie przed chwilą mnie wywaliło i obszar serwera uszkodzony.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    no i u mnie to samo....a stało się to w ten sposób że na nowym archipelagu miałem postawione studnie....i wte same miejsce na nowej wyspie wylądowali generałowie :/ nie mogłem wybrać generała bo klikając w generała pojawiało się tylko okno do zburzenia studni....no i jak chciałem zburzyć studnie to wywaliło z gry i mamy klops :/ eh fajnie przygody pozaczynane....loty powymieniane....event leci i nic nie można zrobić :/

Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.