Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Problem z zadaniem "Komitet Powitalny"

  1. #1
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z zadaniem "Komitet Powitalny"

    Po wskoczeniu na 51 level pojawia się łańcuch z 4 zadaniami. Ostatnie "Komitet powitalny", polega na zniszczeniu 2 obozów strasznych bandytów.

    Szczęśliwi, ci, którzy do tego czasu nie podbili archipelagu. Ja "niestety" zaczęłam od podboju nowych wysp, a BB nie wzięło pod uwagę, że taka "dewiacja" może się zdarzyć i obozy zniknęły zanim pojawił się level, a wraz z nim zadanie

    Zgłoszenie do supportu poszło i nastała cisza. Może po weekendzie coś się ruszy

    W każdym razie, jak podbijacie archipelag, to weźcie pod uwagę to zadanie, bo stracicie okazję na otrzymanie nagrody w postaci 65 platyny i 1k chleba ^^ (i 11,5k expa też

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    mi sie na 51szym jeszcze dwa takie obozy ostały - tylko pytanie, czy gdzies pozniej nie ma podobnych zadan z "okrutnymi" i "krwiozerczymi" bandytami, moze ktos z 55tek i wyzszych opowie?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Pisałem do supportu w poprzedni piątek, we wtorek z rana ekipa techniczna siedziała mi na koncie. Niestety nic nie zrobili, muszę jeszcze raz napisać wraz z zrzutami także tego, że nie mam już żadnych obozów do pobicia, bo jak napisałem to nie zrozumieli....

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ślimak idzie powoli i ZAWSZE ZDĄŻA

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja o tym czytalem juz tydzien temu wiec podpisalem pakt o nieagresji z arabami dopoki 51 nienabije

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Pisałem do supportu w poprzedni piątek, we wtorek z rana ekipa techniczna siedziała mi na koncie.
    Mozesz rozwinac te mysl, bo jakos nie moge uwierzyc, ze nic przy okazji nie popsuli

  7. #7
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Ale przecież zadanie jest dobrze zrobione, mam zaliczone, skończone. Czy ktoś kazał od razu cały archipelag podbijać ? Nie wiem w czym macie pretensje do twórców gry.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kriss80 Zobacz posta
    Ale przecież zadanie jest dobrze zrobione, mam zaliczone, skończone. Czy ktoś kazał od razu cały archipelag podbijać ? Nie wiem w czym macie pretensje do twórców gry.
    Gdyby bylo zrobione jak nalezy - zaliczac powinno 'z automatu' jezeli wymagane obozy sa pokonane, a co do pytania: dlaczego gracze maja byc karani za to ze nie chca miec mgly na wyspie??? Dano mozliwosc podbicia calej dodatkowej wyspy - jak dla mnie statystycznie jest jasne ze ktos z tej mozliwosci bedzie chcial skorzystac.

  9. #9
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kriss80 Zobacz posta
    Ale przecież zadanie jest dobrze zrobione, mam zaliczone, skończone. Czy ktoś kazał od razu cały archipelag podbijać ? Nie wiem w czym macie pretensje do twórców gry.
    A czy ktoś powiedział, że nie mogę sobie całego archipelagu podbić zanim wbiję 51 level?
    Zadanie nie jest dobrze zrobione. Gdyby było to albo a) tak jak sugeruje duquette powinno zaliczyć z automatu, albo b) nie powinno być możliwości podboju danego obszaru archipelagu przed wbiciem konkretnego levelu.
    Podobne rozwiązanie jest na pierwszych levelach z osadnikami i narzędziami. Jak masz zadanie z zakupem za klejnoty w sklepie, to cały sklep jest zablokowany, oprócz tego jednego, konkretnego przypadku, dopóki nie wykonasz zadania. Żebyś nie roztrwonił klejek, a potem nie marudził, ze nie masz jak zadania zrobić. Więc da się? Da. Da, da, da :P

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar SzymekN
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Siemka, ja tez miałem ten problem, ale po wgraniu eventu "helołinowego " , został naprawiony. Zaliczyło mi zadanie z automatu .

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.