Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ekspedycje po aktualizacji XXL

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra

    Ekspedycje po aktualizacji XXL

    Wróciłem po weekendzie do gry i zdziwił mnie sposób w jaki straciłem kolonie :/
    Na raporcie widać że obozy są porozrzucane po całej wyspie, część na wodzie, poza sektorami w których stały.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.10.2015 o 12:05

  2. #2
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie to samo tyle ze ja obroniłem kolonie a przeciwnik zajął obozy na wodzie Moze nie dopłynął do brzegu:P

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    małe kolonie poziom 2 z rudą tytanu często nie mają obozu głównego bossa, nie da się zając takiej kolonii...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    nawet mnie nie dziwią czasy olbrzymiej koloni bo jest jedna z marmurem gdzie czwarty atak jest na bossa jest tylko problem u nas nie da sie go zaatakowac dołożyli kolonie nowe ustawienia ale z bugami gratulacje na bb zawsze można liczyc pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Troche nie w temacie: przedmioty epickie od 50 lvl w sklepie za gwiezdne monety które teraz zdobędziesz na 75 lvl-u
    i co z tego że przedmioty dostępne, jak nie można zdobyć środka płatniczego za nie
    Co Wy na to

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez xsawez Zobacz posta
    Troche nie w temacie: przedmioty epickie od 50 lvl w sklepie za gwiezdne monety które teraz zdobędziesz na 75 lvl-u
    i co z tego że przedmioty dostępne, jak nie można zdobyć środka płatniczego za nie
    Co Wy na to
    Mozna zdobyc ale w mniejszej ilosci
    Gwiezdne wpadaja z mini zadan

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.