Zobacz wyniki ankiety: Czy jestem za

Głosujących
336. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    326 97.02%
  • nie

    3 0.89%
  • obojętnie

    7 2.08%
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 81

Wątek: Przycisk [Przesuń na samą górę] w koszarach i magazynach prowiantu

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Dodałbym do tego przycisk kasowania wszystkich pakietów, oprócz będącego w produkcji. Magazyny i koszarty wszelkiego rodzaju powinny być w to zaopatrzone.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Jak najbardziej na tak.
    Już dawno powinni to dodać

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Albo chociaż przycisk "dodaj na początek kolejki".

  4. #54
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Albo chociaż przycisk "dodaj na początek kolejki".
    To jest akurat to, co i tak w większości przypadków chcemy zrobić i w dodatku wygodniejsze. Chyba sklecę propozycję.

  5. #55
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra

    Przycisk "dodaj na początek kolejki" w budynkach z kolejką.

    Walczymy od dawna o przyciski "przesuń na początek kolejki" albo jakieś podobne. Wiadomo o co chodzi: czasami zachodzi potrzeba wyprodukowania czegoś/kogoś pilnie, na przykład do zadania, scenariusza albo odbudowy utopionego wojska, a kolejka ustawiona na trzy dni do przodu. Przesuwanie na początek kolejki albo kasowanie pozycji z niej to koszmar - szczególnie po wprowadzeniu przewijania na początek po każdej zmianie i lagów/cooldownów czy czymkolwiek jest to upierdliwe ustrojstwo, przez które muszę odczekać kilka sekund po każdej zmianie kolejki.

    Propozycja: Dodać przycisk, który spowoduje dodanie wybranej produkcji zamiast na końcu, to na początku kolejki (za pozycją aktualnie produkowaną). W ten sposób jeżeli pojawi się zadanie typu "zrób jeden koszyk", zniesie nam generała gdzie nie trzeba albo przypomnimy sobie, że zapomnieliśmy zrobić medipaka do ekspedycji, to sprawę załatwimy trzema kliknięciami a nie milionem.
    Żeby było jasne: chodzi o dodatkowy, drugi przycisk - aktualny przycisk dodawania zachowuje swoje miejsce i funkcję.

    Dotyczy: wszystkich budynków, które mają lub powinny mieć kolejkę (Koszary, drugie koszary, magazyn prowiantu, drugi magazyn prowiantu, akademia, zbrojownie i oczywiście introligator - jak czegoś zapomniałem, to proszę uzupełnić).

    Lepszym, ale trudniejszym (co ma znaczenie dla wprowadzenia) rozwiązaniem byłoby dodanie do kolejki znacznika "tu wstawiaj". Przykładowo jeśli kliknę między pozycjami kolejki, to pojawi się tam linia, prostokąt, zdjęcie deweloperów gry w strojach zebry albo jakikolwiek inny obiekt oznaczający, że każde dodawanie produkcji do kolejki ma się odbywać w tym miejscu, to jest po elemencie poprzedzającym i przed elementem następującym.

    Podpowiedź dla graczy: właśnie do tego używalibyście zwykle "przenoszenia na początek kolejki" - to rozwiązanie wygląda na prostsze (chociaż wiem, że ma odrobinę węższe zastosowanie). Zamiast np. dodawać cztery paczki i potem przenosić je ręcznie, można dodać wszystkie razem od razu tam, gdzie mają być.

    Podpowiedź dla twórców gry: przesunięcie czterech pozycji o 50 miejsc to dwieście słownie dwieście akcji, które muszą być obsłużone na obu końcach łącza. Na to, że użytkownik ma dwieście razy wykonać akcję "przesuń, poczekaj, przewiń", można mieć wywalone, ale zmniejszenie tanim kosztem ilości żądań do serwera powinno być potencjalnie interesujące.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 10.10.2016 o 11:04

  6. #56
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za. Miałem zrobić ankietę, ale jak znam życie zaraz ktoś połączy to z wątkiem, w którym jest mowa o sterowaniem kolejką, mimo, że to jest inna propozycja...

  7. #57
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przycisk przesuń na początek już jest wałkowany od tak dawna
    I zero reakcji, ofc za

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem na TAK ale widzę temat wałkowany już rok i żadnej reakcji...
    Czas odnowić temat bo przy kolejce 3000 rekrutów i łuczników zapomniałem nastawić 50 żołnierzy, którzy mi są potrzebni już teraz i usuwaj kolejkę? Nie ma szans wole wyjść z gry! Pozdrawiam

  9. #59
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Porzadna robota i dobry pomysl, to zestawienie Dobrawy : )

    Jakby sie dalo po nazwie pomyslu dopisac "przekazany do deva"/"odrzucony"/etc, to juz w ogole bylo wiecej niz rewelacyjnie
    Dzień dobry .

    Pomysły, które zostały przekazane są zaznaczone w zestawieniu, natomiast jeżeli BB_Penelopie uda się uzyskać informację, że zespół developerów odrzucił któryś z nich - są one zamykane i przenoszone do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

  10. #60
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Za. Miałem zrobić ankietę, ale jak znam życie zaraz ktoś połączy to z wątkiem, w którym jest mowa o sterowaniem kolejką, mimo, że to jest inna propozycja...
    No dzień dobry... Jasnowidz czy co?

    Ale może jeżeli ma to sprawić, że zostaną przekazane w paczce, to może tak lepiej. Deweloperom (trzeba pochwalić) ostatnio przybywa rozumu, więc mam nadzieję, że zrealizują i jedno i drugie.

    Taki przypadek, że to akurat dzisiaj, kiedy w magazynie prowiantu przepycham 10 kufli piwa do zadania przez sześciodniową kolejkę i nie będę pisał co mnie bierze.

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.