Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 105

Wątek: Zmiany w grze - 22.10.2015 - opinie

  1. #71
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez koziiii1 Zobacz posta
    Kopalnie padaja i produkcja spada,no chyba logiczne?
    To tak zaplanuj padniecie kopalni zeby uwzglednilo konserwacje, no chyba logiczne?

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    To tak zaplanuj padniecie kopalni zeby uwzglednilo konserwacje, no chyba logiczne?
    Powiedział Tornados a chwilę później wpatrywał się w komunikat o braku możliwości połączenia z serwerem
    Konserwacja po konserwacji - gracze mieli okazję przyzwyczaić, a do tego pojawił się komunikat na stronie głównej, więc no problemo?
    Można przyjąć że ktoś przyspawany przez 12h na dobę do fotela przed tso nie będzie zaskoczony i zaplanuje rozwój gospodarki na następną pięciolatkę, ale logiki na siłę w tym nie ma co szukać
    Bardziej jednak interesuje mnie czy zostanie przywrócona jako-taka płynność w grze, która znikła razem z wgraniem xxl, szukanie aktualizacji flasha, włączanie-wyłączanie przyśpieszenia sprzętowego, zmiana jakości grafiki i wreszcie przeglądarki to półśrodki. Ktoś powinien globalnie zająć się problemem z utratą płynności, kto?
    Zgadnie ktoś?
    A zaraz potem powinien zająć się rozwiązaniem problemu braku możliwości kasowania zadań gildii, a może równocześnie nie potem?
    Da się zrobić?
    Wiara czyni cuda...
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 23.10.2015 o 12:11

  3. #73
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tylko ze dzisiaj jest konserwacja dodatkowa
    A ja odpisywalem na problem wynikajacy z konserwacji cotygodniowej Mala roznica ale jednak jest

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy można by wprowadzić łączenie surowców w menu gwiazdy? Bardzo by to ułatwiło grę i nie nastręczało tylu problemów z wrzucaniem ich do włodyki oraz oszczędziło by masę czasu.

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    haha zmów coś się popsuło :P

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    sezon na konserwacje konserwacji rozpoczęty

  7. #77
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sooltan Zobacz posta
    Czy można by wprowadzić łączenie surowców w menu gwiazdy? Bardzo by to ułatwiło grę i nie nastręczało tylu problemów z wrzucaniem ich do włodyki oraz oszczędziło by masę czasu.
    Zrob ankiete moze tym razem sie uda
    I nie tylko surowcow .... Premii i przygod tez bo szukanie 1 steku w setkach innych premek to masochizm

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Złota Góra
    Poszukiwanie dyń może zapewnić jedną do trzech dyń
    Hmm poszukiwanie dyń? Przełoży mi ktoś z polskiego na nasze? W sensie w kolekcjach ma być aż do 3 dyń? Czy jest coś o czym nie wiem?

  9. #79
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez adriana8899 Zobacz posta
    Hmm poszukiwanie dyń? Przełoży mi ktoś z polskiego na nasze? W sensie w kolekcjach ma być aż do 3 dyń? Czy jest coś o czym nie wiem?
    Prawdopodobnie w kolekcjach bedzie od 1-3 dyni

  10. #80
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    @adriana8899

    No ja to rozumuję tak, że podczas zbierania kolekcji będzie losowo wpadało od 1-3 dynie za jedną znalezioną na wyspie.

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.