Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Brawo za aktualizacje xxl , wreszcie cos konkretnego i działa :)

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No wlasnie nie dzialala po 18 jak zauwazyles
    A wtedy support nie pracuje wiec informacji nie bylo

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    jako że poniżej podziękowałaś za pozytywne opinie których początek ja napisałem pozwolę sobie zauważyć że jednym błędem można to sknocić .
    Wczoraj przez cały dzień w zasadzie od momentu promocjii na klejnoty działy się "cyrki" . Sam tego doświadczyłem więc wiem że ludzie bajek nie piszą !!
    zerkam teraz na forum i nie widzę jakiegokolwiek wytłumaczenia , dlaczego gra nie działała, dlaczego gracze którzy chcieli skorzystac z promocji , nie mogli z niej skorzystać .
    Jednym ruchem , brakiem informacji straciliście sporo , szkoda ......


    p.s usciślę, gra działała ale gdy się wylogowałem , zalogowac się już nie mogłem ( zauważylem to w godz. Ok 12-13, i po godz 18) .wiem też że nie było możliwości wejscia do sklepu co potwierdzają inni gracze .
    mamy prawie godzinę 12-tą i zero reakcji ...
    Mam pytanie, dlaczego psujecie coś, na co pracowaliście kilka lat ????

  3. #33
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ludzie !

    Spokojnie to tylko gra. Tradycji stało się zadość. Jak zwykle po aktualizacji coś nie gra Inni mają tyż sporo problemów np.: ze zwrotem utraconych surowców, z logowaniem czy z nowymi zadaniami - a support tłumaczy sie że ma kupe roboty reklamacjami hehehehe.

    Mnie na ten przykład, nowe zdanko wyskoczyło chyba tylko raz i cisza Mam se włosy z głowy wyrywać? ...eeee , normalka w TSO.


    Jutro bedzie lepiej
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 13.10.2015 o 13:35

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko pięknie tylko ja bym chciał się zapytać kto projektował budynki poziomu 6????? Czy naprawde nie ma innych kolorów niż zielony????? Wszystko się zlewa, nie wspomne ze piece, miecznicy, drwale, leśnicy nie ważne jakiego złoża są tacy sami . Pozdro

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a reformy w gwieździe dalej nie ma...

  6. #36
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Na zmiany w gwieździe przestałam już liczyć...

    Mnie ciekawi inna reforma - wymiana wolontariuszy moderujących czat. Kiedy będzie ktoś nowy? Albo niech BB moderują czat 24/7 jak to robili Żółci. Bo to co się działo w ten weekend na Złotej było porażką

  7. #37
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Na zmiany w gwieździe przestałam już liczyć...

    Mnie ciekawi inna reforma - wymiana wolontariuszy moderujących czat. Kiedy będzie ktoś nowy? Albo niech BB moderują czat 24/7 jak to robili Żółci. Bo to co się działo w ten weekend na Złotej było porażką
    Miejmy nadzieje moze jednak zmienia gwiazde

    A na Kolonii te bylo kilka przypadkow "madrych inaczej"
    Rekrutacja trwa to pewnie im to kilka tygodni zajmie zeby do pionu ustawic

  8. #38
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    W gwieździe jak już nie chcą grupowania dać to chociaż niech zrobią wyszukiwarkę. W sumie taka sama wyszukiwarka przydałaby się w znajomych

    O rekrutacji wiem. Pojawia się problem tych paru tygodni, /ignoreadd to środek doraźny. Dopóki nie zbiorą i nie przygotują nowych modearatorów, Niebiescy mogliby sami trochę więcej pilnować, nie obraziłabym się Chociaż pewnie proszę o wiele

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja chce żeby moja gwiazde sprzatala francuska sprzataczka ubrana tylko w szczotke do sprzątania a wpisanie czyjegoś nicku do ignorowanych skutkowalo wyczyszczeniem z systemu komputera ignorowanego. Chce tez 226 kopalni kleju bo do 75 lvl droga daleka.

  10. #40
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja dam 500k gr za czat
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.