Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Brawo za aktualizacje xxl , wreszcie cos konkretnego i działa :)

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Dawid_PL Zobacz posta
    Dla większości graczy wbicie 50lvl to już było wielkie osiągnięcie, bo tak jak mówię mają inne obowiązki a na grę przeznaczają max 1-3h dziennie. I takich graczy jest największy odsetek.
    Niestety bb olewa takie podejście do gry i stawia tylko na graczy, którzy przesiadują w tej grze po kilkanaście godzin dziennie robiąc nierzadko po kilka krawców dziennie.

    Teraz mały przykład : Chcąc wbić 75lvl będąc na 50 trzeba UWAGA wbić w przeliczeniu tyle pd co wystarczyłoby na wbicie przeszło 285 razy 50 poziomu.
    Te zmiany idą w złym kierunku, żenada.
    Jest jak zawsze, coś wprowadzono - żle, nic nie wprowadzają - jeszcze gorzej ...
    Gdy zaczynałem "przygodę" z TSO też myślałem że nigdy nie wbiję 50 lev , okazało sie że można i to wcale nie kosztem siedzenia kilkunastu godzin przed kompem .
    Moim zdaniem zmiany idą w dobrym kierunku, nikt Ci nie nakazuje wbijac max levelu, co zresztą nie jest łatwe ale myślę że to kwestia czasu . Weż też pod uwagę że na razie nie jest powiedziane ze nie nastąpią jakieś zmiany tak jak to było w etapie gry do 50-levelu , dodano od początku gry sporo rożnych nowości co sprawiło że level 50-ty był w miarę osiągalny .
    Dla mnie osobiście te zmiany są pozytywne, gdyż pojawił się cel gry, dotychczas mając 50-lev praktycznie gra była bezcelowa . Dla mnie to nie jest żenada, ale każdy ma prawo do swojego zdania .

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Kiedys wbicie 50 tez sie wydawalo odlegle w czasie i przestrzeni a potem sie zaczely pojawiac lepsze gienki, lepsze bloki, oplacalniejsze przygody, premie i inne cuda nie widy
    Oplacalniejsze przygody sie raczej nie pojawialy, bo wszystko co bylo grywalne przed wprowadzeniem krawcow bylo dostepne jakies 2 miesiace przed powstaniem polskich serwerow.

    Tak odlegle tez sie nie wydawalo, bo, liczac srednio 10k expa z przygody, nawet w czasach gdy jeszcze nie istnialo premium na wbicie 50 lvl trzeba bylo 380 takich przygod. Obecnie nawet liczac 300k za przygode potrzebujesz takich przygod ponad 3,5 tysiaca.

    Nie ma sie co rzucac, z expem przestrzelili dosc mocno.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta

    Nie ma sie co rzucac, z expem przestrzelili dosc mocno.
    Zgadzam się że z expem przynajmniej na razie mooocno przestrzelili, ale byc może się zreflektują i coś poprawią .
    Dla mnie istotne jest to że coś ruszyli z grą, widzę że gracze powoli wracają, nie wiem na jak długo ale jednak

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tylko ze bb zakladalo wbijanie pierwszych 50lvli wlasnie teraz xD
    A nie 2,5 roku temu
    W oplacalniejszych przygodach chodzilo mi glownie o wikingow na weteranie
    Trzeba po prostu grac i to samo predzej czy pozniej wpadnie

    Ja osobiscie celuje w 62 poziom a dalej to olewam
    wiec jeszcze okolo 52,5 miliona do zdobycia moze na gwiazdke 2020 sie wyrobie
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 11.10.2015 o 18:50

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Tylko ze bb zakladalo wbijanie pierwszych 50lvli wlasnie teraz xD
    Nie przesadzaj z fantazjowaniem bo pierwszy lvl 50 zostal wbity koncem wrzesnia 2011 na zdaje sie DE3.

    Jeszcze zanim ktos wynalazl bloki bylo dokladnie wiadomo jakie moze byc tempo wbijania expa, pytanie czy BB ten temat przespalo czy po prostu zignorowalo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie przesadzaj z fantazjowaniem bo pierwszy lvl 50 zostal wbity koncem wrzesnia 2011 na zdaje sie DE3.

    Jeszcze zanim ktos wynalazl bloki bylo dokladnie wiadomo jakie moze byc tempo wbijania expa, pytanie czy BB ten temat przespalo czy po prostu zignorowalo.
    Myslimy o tym samym bb?
    Bo ja mam na mysli to ktore czekalo z przenoszeniem dropow bezposrednio do gwiazdy czy multiplikatorem w koszarach przez jakies 3 lata

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie zauważyłem że wsród znajomych mam już graczy z 52-levelem, a więc w kilka dni ponad 2kk expa, wiem ze to gracze którzy grają nazwijmy to "intensywniej". ale to pokazuje że grając bardziej na luzie, spokojnie będę piął się też na wyższe levele, a że pózniej, trudno, nie szkodzi ale nie będę widział pod awatarem wiecznego "poziom: 50 "

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zgadzam się, że gra zdecydowanie odżyła, a na pewno odżył handel. Znowu opłaca się produkować i sprzedawać chleb, napitek, miecze, łuki. Wszystko pięknie schodzi i to za ceny jakich nie było od bardzo dawna. Kto ma na granie 1h dziennie, może się bogacić handlując, a przygody robić w swoim tempie.
    Jak dla mnie duży plus.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ja osobiscie celuje w 62 poziom a dalej to olewam
    wiec jeszcze okolo 52,5 miliona do zdobycia moze na gwiazdke 2020 sie wyrobie
    Myślę że BB miało podobny tok myślenia. To co najważniejsze dali do 62 lvlu, a ten jest do zdobycia w miarę rozsądnym czasie (biorąc pod uwagę że mam już 10 znajomych z 52 lvlem). A dali zapas kolejnych poziomów, z kosmicznymi wymaganiami, żeby za rok najwięksi maniacy znowu nie wołali o kolejne.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Sam mam już 52lvl, a dopiero dzisiaj miałem szansę siąść na dłużej, strategią jest robić krawce i dropiące mini zadanka, leci super szybko

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.