Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Brawo za aktualizacje xxl , wreszcie cos konkretnego i działa :)

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Brawo za aktualizacje xxl , wreszcie cos konkretnego i działa :)

    Witam.
    Dawno nie pisałem bo też nie było o czym, i po prostu moja gra ograniczała się do logowania .

    Aktualizacja jest wg. mnie super , a dlaczego , ano dlatego :

    1/Jest sens grania dalej, do tej pory majac 50-ty lev w zasadzie oprócz "pierdół" nic z gry nie wynikało
    2/Robię przygody i wiem że coś z tego mam .
    3/Nowe wyzwania , nowe zadania itp.itd

    Reasumujac widzę wiele wpisów krytycznych , bo wszystko za drogo, bo za dużo PD miedzy levelami , bo jakieś błędy itp., itd

    Ludzie to nie tetris, to TSO , jak ktoś chce szybko zaliczyć 75 level no problem kupowac klejnoty i jechac , tylko potem nie żalic sie że nie ma sensu grac bo już wszystko zdobyłem )

    Jeszcze raz gratulacje dla teamu UBISOFT za fajne rozwinięcie gry , pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Złota Góra
    Dla mnie ta aktualizacja to jeden wielka ściema. Chyba tylko dla tych, którzy siedzą w grze po kilkanaście godzin dziennie. Gracz na 50lvl, który wchodzi na grę może na godzinkę, dwie dziennie może zapomnieć o czerpaniu przyjemności z tej gry.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Czemu? Czerpiesz przyjemnosc przez godzinke lub dwie

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Dawid po prostu znowu chce popelnic ten sam blad i wbic max lvl w jak najkrotszym czasie
    A potem ponarzekac ze tylko 75 jest max a on chce 100

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Dawid_PL Zobacz posta
    Dla mnie ta aktualizacja to jeden wielka ściema. Chyba tylko dla tych, którzy siedzą w grze po kilkanaście godzin dziennie. Gracz na 50lvl, który wchodzi na grę może na godzinkę, dwie dziennie może zapomnieć o czerpaniu przyjemności z tej gry.
    Nie wiem gdzie Ty tu widzisz ścieme . Nikt nie każe Ci siedzieć kilkanaście godzin, jaki byłby sens dla Ciebie , gdybyś zaliczył 75 lev w 2-3 dni ? Chyba taki żebyś "poczerpał" przyjemność chwilowa i co dalej ???

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co by nie mówić to dzięki XXL gra odżyła.
    Jeszcze kilka drobnych poprawek zgodnych z sugestiami graczy a wrócą ci, którzy przestali grać.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cała aktualizacja wielki +. Niestety po podbiciu archipelagu wtyczka siada za każdym razem wracania z przygody, aż się boję zabudować te wysepki

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Te powroty z przygody na wyspę faktycznie są irytujące. Strona się zawiesza a czasami wtyczka wyskakuje .

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Złota Góra
    Dla większości graczy wbicie 50lvl to już było wielkie osiągnięcie, bo tak jak mówię mają inne obowiązki a na grę przeznaczają max 1-3h dziennie. I takich graczy jest największy odsetek.
    Niestety bb olewa takie podejście do gry i stawia tylko na graczy, którzy przesiadują w tej grze po kilkanaście godzin dziennie robiąc nierzadko po kilka krawców dziennie.

    Teraz mały przykład : Chcąc wbić 75lvl będąc na 50 trzeba UWAGA wbić w przeliczeniu tyle pd co wystarczyłoby na wbicie przeszło 285 razy 50 poziomu.
    Te zmiany idą w złym kierunku, żenada.

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Spokojnie
    Kiedys wbicie 50 tez sie wydawalo odlegle w czasie i przestrzeni a potem sie zaczely pojawiac lepsze gienki, lepsze bloki, oplacalniejsze przygody, premie i inne cuda nie widy
    To tak naprawde dopiero poczatek nowosci 50+

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.