Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Piwonia - Wikingowie - Major z MMA - średnio szybcy

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez darekd3k2 Zobacz posta
    W G2 co z obozem 50 Walkiria 50 Huskarl? Atak jest na 2 obozy + przywódca a ten jeden przy przywódcy jest wliczony w to czy nie? Bo atak prosto na przywódce pokazuje w sumie 4 obozy...
    Wikingowie to taka wyjatkowa przygoda Tutaj obozy przywodcow maja swoja strefe sciagania wiec nie zahaczysz o tamten oboz

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak, zauważyłem to trochę za późno ale jak już pisałem trzasnąłem wszystkie 4 obozy tym samym wojskiem tylko że pojedynczo
    Poradnik elegancki

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć ,a może tak-G1;50 och;1eż,169 kusz G2;35 och;1eż;184kusz G3;19 och;1eż,40 k;160 kusz -wszystko MMA G4 59 och;1 eż;210 kusz G5- 55 och;1eż;214 kusz -te dwa major ,ataki z miejsca lądowania w odpowiednich odstępach ,nie liczyłem strat ani potrzebnego woja -straty to około 150 ,och wada -trzeba wysłać 3x MMa + 2x major i sporo kusz około 700

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    poradnik nieaktualny po zmianach z 14 kwietnia 2016, przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.