Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodatkową konserwacją w tym tygodniu

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie tak, przeczekam brak gry nawet kilka godzin

    30 46.88%
  • Nie

    28 43.75%
  • Obojetne, i tak nie mam czasu na te grę

    6 9.38%
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74

Wątek: Rozszerzenie XXL jeszcze w tym tygodniu

  1. #11
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    zdecydowane NIE - niech BB_BugMaker ma jeszcze tydzien na dopracowanie wszystkiego
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie, niech chociaż spróbują poprawić błędy, chociaż z możliwościami bb różnie bywa
    "Everybody lies"

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Naprawdę myślicie, że tydzień opóźnienia coś zmieni? I tak w momencie wgrywania XXL (czy też "uaktywniania"), gra padnie na pół dnia albo dłużej... Ja chętnie bym poczekał nawet miesiąc, gdyby to oznaczało nową wersję gry bez błędów i niedopracowań, ale wszyscy wiemy doskonale, że to w BB niemożliwe

  4. #14
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vegeth Zobacz posta
    Naprawdę myślicie, że tydzień opóźnienia coś zmieni? I tak w momencie wgrywania XXL (czy też "uaktywniania"), gra padnie na pół dnia albo dłużej... Ja chętnie bym poczekał nawet miesiąc, gdyby to oznaczało nową wersję gry bez błędów i niedopracowań, ale wszyscy wiemy doskonale, że to w BB niemożliwe
    niby od jakiegoś czasu ww nowości są na testowym i tam wszelakie niedociągnięcia powinny zostać usunięte, ale jak wiemy nie zawsze to tak działało
    "Everybody lies"

  5. #15
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na NIE, wolę poczekać jesli daje to chociaż parę % szans, że ograniczą ilość błędów. Tydzień szybko zleci.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Tez na nie, czekalem dwa lata, tydzien nie robi roznicy. Jak czytam ze ktos sie caly tydzien przygotowywal to smiac mi sie chce. Wielu jest gotowych od lat. To tylko gra, a moze tak na sanki?
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  7. #17
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    oczywiście, że nie. nie interesuje mnie jakaś namiastka czegoś, w co i tak nie pogram, bo gra nie będzie działać

  8. #18
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przeciągnąć do wgrania eventu, wtedy na pewno dobrze wystartuje :P
    Wypożyczalnia

  9. #19
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla mnie to całe XXL powinno być przeniesione na styczeń. Teraz będzie praktycznie event po evencie, jest czym się zająć. Jeśli niemal natychmiast po wgraniu XXL dojdzie event będzie narzekanie, że "nie można się skupić na jednym bo odbywa się to kosztem drugiego" itp. Po evencie gwiazdkowym jest luka do wielkanocy, tu XXL pasowałoby idealnie. Akurat ludzie mieliby zajęcie na te 3 miesiące...
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 03.10.2015 o 21:47

  10. #20
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo dobrze że rozszerzenie XXL będzie wgrane w następnym tygodniu, a nie w styczniu. Jakby było wgrane po wydarzeniu Halloween byłby płacz czemu nam się kiszą te gwiezdne monety jak już moglibyśmy zamieniać nasz czas na punkty doświadczenia. Jakby nie patrzeć wydarzenie Halloween bazuje na wykonywaniu przygód i pozyskiwaniu dyń z nich.
    Dodatkowo otrzymamy nowe budynki, a już od dawna trwa narzekanie, że nie mamy ich gdzie budować. Nowy archipelag w tym nam pomoże, i o tyle ciekawe, że jakby wydarzenie Halloween byłoby wgrane tydzień po rozszerzeniu XXL to na oczyszczenie nowego archipelagu zajmie nam z 30 min, jeżeli mamy sporą ilość premii zachomikowanych a w sumie każda 50-ątka ma na pewno sporą ilość gwiezdnych, rekordziści zapewne i z 150k.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.