Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 130

Wątek: Zmiany w grze - 08.10.2015 - opinie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB_Penelopa
    Chciałbym zwrócić uwagę na pewien szczegół, zanim gracze zaczną zabudowywać nowe wyspy. Zauważyłem, że w nowych sektorach miejsca na budowę zwykłych budynków, różnią się z miejscami gdzie można postawić nowy magazyn sektorowy. Tzn. mogę postawić ileś tam budynków i zabudować sektor "na maxa" gdzie więcej miejsc do budowania się nie pokazuje. Następnie wcisnąć do budowy nowy magazyn i pojawi kilkanaście dodatkowych miejsc, gdzie taki magazyn mogę postawić. Miedzy innymi w sektorze 3 mogę postawić magazyn gdzie jego połowa stoi w jeziorze, mogę wybudować magazyn na małej wysepce gdzie nie ma przejścia itp. Taka zabudowę mogę wykonać na aktualnej wersji jak jest na TSOtesting, czyli zakładam że jest to już kolejna wersja po tej jaka zostanie wgrana 1 października. Zakładam tez że możliwość budowy tych magazynów w tych dodatkowych miejscach to bug niezamierzony przez twórców gry. Będzie niesympatycznie, gdy już wybudowane budynki będą usuwane, lub co gorsza będą jakieś kary za wykorzystywanie bugów...

  2. #22
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    CloneTrooperr BB zapowiadało, ze będzie nowe miejsce pod budowę na lądzie i wodzie, wiec może czas pomyśleć o jakimś nie dużym molo od magazynu na jeziorze

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Co do czasu produkcji premki x2 na 48h to przecież dochodzi 6lvl prowiantu, plus z Ali G in da Baba będą leciały premki na prowiant x4 na 12h

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Te premki tylko w specjalnym magazynie będą.

  5. #25
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,737
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CloneTrooperr Zobacz posta
    BB_Penelopa
    Chciałbym zwrócić uwagę na pewien szczegół, zanim gracze zaczną zabudowywać nowe wyspy. Zauważyłem, że w nowych sektorach miejsca na budowę zwykłych budynków, różnią się z miejscami gdzie można postawić nowy magazyn sektorowy. Tzn. mogę postawić ileś tam budynków i zabudować sektor "na maxa" gdzie więcej miejsc do budowania się nie pokazuje. Następnie wcisnąć do budowy nowy magazyn i pojawi kilkanaście dodatkowych miejsc, gdzie taki magazyn mogę postawić. Miedzy innymi w sektorze 3 mogę postawić magazyn gdzie jego połowa stoi w jeziorze, mogę wybudować magazyn na małej wysepce gdzie nie ma przejścia itp. Taka zabudowę mogę wykonać na aktualnej wersji jak jest na TSOtesting, czyli zakładam że jest to już kolejna wersja po tej jaka zostanie wgrana 1 października. Zakładam tez że możliwość budowy tych magazynów w tych dodatkowych miejscach to bug niezamierzony przez twórców gry. Będzie niesympatycznie, gdy już wybudowane budynki będą usuwane, lub co gorsza będą jakieś kary za wykorzystywanie bugów...
    Witaj.

    Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi, opisana sytuacja została przekazana deweloperowi.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    583
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ten drugi major to od którego lvl będzie dostępny ? bo jest info że będzie ale oficjalnie od którego brak

  7. #27
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapewne od tego samego co pierwszy major.

  8. #28
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    znowu błedy ?

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez maniemar Zobacz posta
    znowu błedy ?
    Znowu narzekanie na nude przy jednoczesnym narzekaniu na nowosci?

    Jeszcze tydzien ci oszczedza bledow
    I wez tu pisz ze bb nie slucha graczy
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 30.09.2015 o 17:24

  10. #30
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    No i bomba, nie może BB wcześniej robić informacji o nieudolności? Potwierdzam urlop na jutro, wracam do domu a tu taki syf że nie ogarneli aktualizacji

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.