Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Wątek: Archipelag wysp // Rozszerzenie wyspy

  1. #21
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Tornados
    Przed dzisiejszą aktualizacją tylko jeden gienek się mieścił ... a post pisałem zanim odwiedziłem testowy po poprawkach.


    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Hakardrag nie wiem o jakich surowcach piszesz. Jeśli o granicie i balach ezgo to myślę że gracze siedzący rok czy dwa na 50, mają niezłe zapasy. Jeśli masz na myśli nowo wprowadzane surowce to ich się nie będzie wydobywało.
    Ja widzę potencjalnie jeden problem z surowcem, a mianowicie z saletrą, będzie potrzebna do dwóch rodzajów nowej broni, co oznacza ogromny deficyt, tym bardziej że już teraz trudno jest zapewnić ciągłość surowca dla młyna prochowego.
    Byłem właśnie na testowym - problem "rozwiązany" ... dosypki za klejki w tym mahoń i platyna O ile granit dosyć tanio, to saletra i tytan bardzo drogo.
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 11.09.2015 o 23:12

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam tak tylko chce się podzielić moim pomysłem na podbicie nowego sektora pewnie ktoś powie że się da szybciej i taniej ale dla mnie konne jednostki po rekrutach chyba są najtańsze w produkcji

    http://prntscr.com/8fe24m

    Uwaga atak 7 może skończyć się bez udziału MSW jeżeli zrobimy go w pierwszej kolejności podbijemy sektor i stracimy dropy z pozostałych 6 ataków.


    na obozy 1 - 4 wykonywałem ataki MSW + 220 K ( 1. około 8 ataków na 2. 4 ataki 3. 5 ataków na 4. 6 ataków ) na 5 i 6 pewnie będzie na każdy po 20 ubija średnio po 12 jednostek co tam są

    nikomu nie każe tak to robić proszę nie oczerniać mojej wypowiedzi.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobry masz pomysł Lord_Engi
    nowym wojem szło z mma po 2-3 ataki na obóz, czasem po jednym padało, ale ogólnie słabo
    bez dobrego symulatora nie ma co kombinować, a konie tanie

  4. #24
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Owszem tanie ale czas produkcji maja dosc spory
    Wejdzie to na zywe serwery to zaraz sie namnozy poradnikow

  5. #25
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    [...]
    i na drugiego majora też będą potrzebne
    Nadal zastanawia mnie, kto wam takich głupot naopowiadał, że będzie drugi major. Równie dobrze moglibyście się jarać tym, że na testowym złoża mają po 8k, a o drugim majorze nikt nigdzie nie wspominał.

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Nadal zastanawia mnie, kto wam takich głupot naopowiadał, że będzie drugi major. Równie dobrze moglibyście się jarać tym, że na testowym złoża mają po 8k, a o drugim majorze nikt nigdzie nie wspominał.
    Zwykle jak zmieniaja limity w kufrze na testowym to na normalnym tez

  7. #27
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    konkur4 bo to nie jest tak że na testowym mamy jednego majora w gwieździe i kolejnego możemy kupić. Jak wejdziesz do kupca to masz możliwość zakupu dwóch majorów. BB nigdy takich odmian na serwerze testowym nie robiło, stąd nasze przekonanie.

    Z podbiciem wyspy konnymi jest ten problem że zawalę sobie koszary na całe dni, w tym czasie mogę zrobić wiele byczków lub krawców. Jeżeli ktoś ma wolne moce przerobowe w koszarach to alternatywa ciekawa, bo zapasy konnicy większość ma, i to spore.

  8. #28
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Zwykle jak zmieniaja limity w kufrze na testowym to na normalnym tez
    Zwykle, jak zmieniają limity, to jest o tym oficjalna informacja. Pokaż mi taką, to Ci uwierzę, na chwile obecną jest to zwykłe wróżenie z fusów.

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Zwykle, jak zmieniają limity, to jest o tym oficjalna informacja. Pokaż mi taką, to Ci uwierzę, na chwile obecną jest to zwykłe wróżenie z fusów.
    Jak bb wprowadza nowosci to zawsze trzeba wrozyc z fusow Ale racja nie ma oficjalnego info o tym ze bedzie 2 major
    Tak czy inaczej warto jednak zrobic zapas fasolki/lodyzek ot tak profilaktycznie

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kiedy zapowiadane od ponad roku drzewko umiejętności dla generałów ?

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.