Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: problem ze wszytkim

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie wreszcie wywalilo i teraz się wczytuje.... bez konca
    Gram już dośc dlugo, były rożne kłopoty, ale tego typu doświadczyłam dopiero pierwszy raz tydzien temu, teraz sytuacja sie powtarza..

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2013
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam to samo
    idę spać
    Ostatnio edytowane przez szymongrad ; 15.09.2015 o 22:18

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niech częściej robią te konserwy to szybciej wykończą tę grę

  4. #24
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    problemy powróciły żeby dodać wojsko do generała trzeba po 3 relogi robić 30 minut zajęły mi 3 ataki w 4rech miecznikach 2 ma paski postepu dwa nie maja nic i nie pokazuje statutu, żeby włączyć lub wyłączyć produkcje konieczny relog , co ciekawe problemy pojawiają się raz na mozili raz na chrome a support milczy

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie muliło i wywalało na UPC, po przełączeniu na Playa było zdecydowanie lepiej (mimo kilka razy mniejszej szybkości).

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    U mnie muliło i wywalało na UPC, po przełączeniu na Playa było zdecydowanie lepiej (mimo kilka razy mniejszej szybkości).
    Ciekawe, to może być to. Też mam UPC, popytam w gildii kto miał kłopoty, może się coś wyjaśni...

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Przynam sie ze i ja mam UPC. Jeżeli faktycznie tu jest "pies pogrzebany" to co z tym zrobic??

  8. #28
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam net od Netii (dawniej Dialog), radiowy 4 Mb/s w godzinach popołudniowych i wieczornych przeciążony do granic absurdu (przed fuzją było o niebo lepiej), gra jednak i na takim necie mi chodzi zaskakująco dobrze, choć epizodycznie zdarzają się zacinki. Ostatnio na przygodzie puszczałem blok i atak i w tym momencie padło połączenie, pojawił się gość młotkujący kompa, gdy zniknął pojawiło się okno wyboru awatara, znalazłem swojego i zatwierdziłem, awatar jednak zmienił się na zupełnie inny. Dopiero po relogu wszystko wróciło do normy.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam!!! Nie mogę wejść na grę, ma kto jeszcze takie problemy?

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mnie muli i wywala. Mam łącze Play Online - więc jednak to nie pomaga
    Zauważyłem, że kiedy zaczyna mulić i wyskakuje młotek walący młotkiem w serwer - jest tak, jakby gra zajmowała/blokowała całe łącze, inne strony też się nie otwierają.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.