Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Halloween 2015

  1. #11

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ulepszona Farma - Produkuje zboże 3 razy szybciej od zwykłej farmy.

    Może i się czepiam, ale ulepszona farma podobnie jak ulepszony silos są tylko "ulepszone" z nazwy, bo produkcja nie trwa 3 razy szybciej od zwykłej farmy/silosu a dłużej.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    zwykła produkuje 12 minut, a ulepszona 4 minuty, więc można powiedzieć ze produkcja jest 3 razy szybsza.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Lipa z tymi gospodarstwami trzeba bedzie burzyc zwykle i jeszcze reorganizowac rozstawienie. Wybrano najgorsze z mozliwych rozwiazan, lepiej gdyby sie dalo po prostu ulepszyc stare juz rozbudowane. No coz pozostaje jeszcze czekac na ulepszona kopalnie klejnotow z pewnoscia takie rozwiazanie wprowadza rownie chetnie...
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    zwykła produkuje 12 minut, a ulepszona 4 minuty, więc można powiedzieć ze produkcja jest 3 razy szybsza.
    Mając 3 zwykłe gospodarstwa na 5 lvl, przy czasie produkcji 12:36, gospodarze tylko raz przebywają trasę magazyn/złoże, złoże/miejsce pracy itd., czyli po tych 12:36 mam 15 sztuk zboża.
    Gospodarz z ulepszonego (też na 5 lvl do przykładu) przebywa tą trasę 3x, nawet przy czasie 4:28 (chyba to najlepsze ustawienie gospodarstwa bo innego, lepszego czasu nie udało mi się osiągnąć ustawiając magazyn i pole w pobliżu) to daje 13:24.
    Tak więc widać różnicę między 3 zwykłymi (12:36) a 1 ulepszonym (13:24), podobnie jest z silosami. Niby nic, a jednak.
    Więc można powiedzieć że "ulepszone" są tylko z nazwy. Ulepszone by było wtedy, gdyby produkcja w nim dla tego przykładu trwała 4:12.

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Lipa z tymi gospodarstwami trzeba bedzie burzyc zwykle i jeszcze reorganizowac rozstawienie. Wybrano najgorsze z mozliwych rozwiazan, lepiej gdyby sie dalo po prostu ulepszyc stare juz rozbudowane. No coz pozostaje jeszcze czekac na ulepszona kopalnie klejnotow z pewnoscia takie rozwiazanie wprowadza rownie chetnie...
    Niemozliwe! BB KAZE nam kupowac nowe farmy. A podobno mamy wybor czy chcemy je kupic czy nie. SKANDAL!!!

    A tak serio to czego bb nie wprowadzi w kwestii gospodarstw/pol/silosow zawsze macie jakies ale

    6lvl gosp? ZLE bo silosy na 5lvlu nie wyrabiaja

    Ulepszony silos? ZLE bo nie produkuje 3x szybciej tylko 2,5x szybciej wiec jest strata surowca

    Szybsze farmy? ZLE bo trzeba wyspe przestawiac...


    Budujac nowe gospodarstwa zwalniasz sporo miejsca i patentow kosztem minimalnie mniejszej produkcji ale kto by na to patrzyl jak mozna ponarzekac dla zasady

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Ulepszona Farma - Produkuje zboże 3 razy szybciej od zwykłej farmy.

    Może i się czepiam, ale ulepszona farma podobnie jak ulepszony silos są tylko "ulepszone" z nazwy, bo produkcja nie trwa 3 razy szybciej od zwykłej farmy/silosu a dłużej.
    Faktycznie, czepiasz się
    Ulepszona nie znaczy że ma produkować dokładnie 3 razy szybciej tylko po prostu szybciej. A tak jest, produkuje około 2.82 raza szybciej.
    Co istotniejsze, nowe gospodarstwo idealnie wpasowuje się do ulepszonego silosu i to mi wystarcza.
    A jak nie pasuje? - wymiana nie jest obowiązkowa.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Akurat jestem jednym z graczy ktorzy rzadko narzekaja. Z miejsca mozna wymyslec kilka mniej inwazyjnych rozwiazan, ktore piszac posta wydaly mi sie oczywiste na tyle ze kazdy, a zwlaszcza tworcy gry mogli na nie wpasc. Jednak jak wnioskuje z powyzszej wypowiedzi przecenilem niektorych ludzi i nie dalo sie wymyslec nic lepszego. Tak, jestem przeciwnikiem zmian dla samych zmian.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  9. #19
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Akurat jestem jednym z graczy ktorzy rzadko narzekaja. Z miejsca mozna wymyslec kilka mniej inwazyjnych rozwiazan, ktore piszac posta wydaly mi sie oczywiste na tyle ze kazdy, a zwlaszcza tworcy gry mogli na nie wpasc. Jednak jak wnioskuje z powyzszej wypowiedzi przecenilem niektorych ludzi i nie dalo sie wymyslec nic lepszego. Tak, jestem przeciwnikiem zmian dla samych zmian.
    Np "po prostu ulepszyc stare juz rozbudowane" na lvl 7, 8, 9.... 100?

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ktoś się orientuje czy dyńki lecą z przygód ?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.