Zobacz wyniki ankiety: Pomysł się podoba?

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, fajny.

    6 16.22%
  • Nie, po co.

    28 75.68%
  • Obojętnie.

    3 8.11%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Nowy obiekt: Studnia szybowa

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra

    Nowy obiekt: Studnia szybowa

    Czy podoba ci się pomysł dodatnia takiego obiektu bez patentowego (też z możliwością ulepszania), który w odróżnieniu od młyna wodnego:
    - zajmował by mniej miejsca
    - mógł czerpać wodę także z innych studni na wyspie (niezatrzymanych)
    - przyspieszy uzyskiwanie wody
    - i by dodano do dropów doładowania do studni, tak samo jak to jest aktualnie ze zbożem, rybami, mięsem.
    Pozwoli to oszczędzić więcej miejsca na wyspie, które zabierają zwykłe studnie, za to pojawi się sens stawiania tych lepszych (III i IV).
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 02.09.2015 o 00:01

  2. #2
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    jak to czerpać wodę z innych studni na wyspie? to one sobie mają pracować jak gdyby nigdy nic i dodatkowo jeszcze coś z nich ma wyciągać?
    dopałka do wody jest dla mnie tak samo wartościowa jak ta do kamienia, czy marmury, temu punktowi jestem przeciwna

    w sumie, to z całego pomysłu podoba mi się tylko redukcja miejsca

  3. #3
    konkur4
    Zajrzałem tu z ciekawości, ale przyznam, że nie do końca rozumiem, coś Ty tu naskrobał. Zrozumiałem z tego tyle, że chcesz alternatywę dla młyna wodnego w postaci studni o wymiarze 2x2, która mimo wszystko nie będzie nieskończona, do swojego funkcjonowania potrzebować będzie doładowań i zwykłych studni, których stawiania dzięki młynom wodnym chce się uniknąć. W 6 linijkach tekstu namieszałeś więcej niż te plotki o złotym pociągu w Wałbrzychu.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bez sensu

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Jemu pewnie chodziło o postawienie wielkiego wodociągu na rzece gdzie nic nie można postawić,i tym samym zaoszczędzić miejsce z młynów,to już prędzej produkcja 100 wody na 4 min ;}

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mogłaby być studnia, w której sama co jakiś czas uzupełnia się woda

  7. #7
    Lipek
    Doładowania wody??? Chcesz dolewać wodę do studni żeby ją potem wydobywać???!!!
    Tak jak cię lubię YAHIKO, tak teraz myślę że albo się nieźle wygłupiłeś, albo ktoś inny, podszywając się pod ciebie walnął tego byka (bynajmniej nie przygodę).
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 04.09.2015 o 10:37

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ konkur4: Dobrze zrozumiałeś, gdyby była by niewyczerpalna mniej chętnych było by na młyny wodne. Obiekt by się nie zapadał po wyczerpaniu wody, i tylko grając w przygody dało by się doładowania zdobyć i ją uzupełniać, taka cena oszczędności miejsca i czasu bo na 6 poziomie szybciej by czerpała wodę z innych studni, gdy zabraknie dosypek, a jak wiemy miejsca na zwykłe studnie (I i II) zabraknie a ich aktualnie i tak się nie ulepsza.

  9. #9
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    eee, jak wczoraj nie byłam pewna, tak dzisiaj po tych wyjaśnieniach idę głosować na nie. nie chce na wyspie kolejnego klamota, o którym musiałabym pamiętać, żeby doładować

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Czyli mnie nie zrozumiałaś, nie będziesz musiała pamiętać bo by się nie zapadało. A tylko wygrane dosypki z dropów by się wrzucało. Wy chyba wszyscy od razu byście chcieli 2x2 i niewyczerpalne i z czasem nie korzystać z młynów wodnych i studni. Wtedy byście przyklasnęli temu.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.