Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 81

Wątek: Aktualizacja XXL - Część pierwsza

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    @ marceliagdy

    Może z łaski swojej wbij na testowy, jak jesteś człowiekiem małej wiary. Dodatkowo mowa o leśniku nie o drwalu. Chodzi o to że leśnik sprawia to że złoże w szkółce zamiast ubywać przybywa. Cała filozofia, nie trzeba żadnych doładowań.

    @Tornados jak sprawdzę 6 poziom to może ci napisze :P

    Z łaski swojej jestem na testowym caly czas - drwale wylaczeni - lesnicy pracuja w szkolce jest 2k beli i jakos nie widze zeby ja zasilali lesnicy - jak jest wszsytkich zloz na full po 100 (lub wiecej) przestaja pracowac - no chyba ze ty jestes na innym testowym.

    Za kazda strefe było 10 patentow czyli lacznie 60 ( na nowych terenach - tak samo jak na macierzystej wyspie) - plus te co sa za klej mialo byc 33 pakiety wiec az nadto .... a z lodyg tak jak napisalem lacznie 20
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 03.09.2015 o 15:26

  2. #52
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Popatrz a jest inaczej ;-) Nieźle te testy ci idą ^_^

    Szkółka drzew egzotycznych ma 3k na złożu, mylą ci się chłopie pojęcia jak i budynki. Ten budynek znajduje się w zakładce Architekta, nikt nie mówi o złożu na archipelagu!

    Co do patentów to może i widnieje liczba 10 na obrazku, ale dodaje tylko 3 patenty, może o tym świadczyć ilość patentów po zmianie jak i komunikat w lewym górnym rogu mówiący o dodaniu 3 patentów.

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dopiszę tylko tyle, że patrząc na te nowe budynki, to trochę przesadzili z tym granitem, wydać kilkanaście a w większości kilkadziesiąt tysięcy granitu na 1 (jeden) budynek żeby go podnieść na 6 lvl to lekka przesada.
    Gdy dodamy pozostałe budynki które będzie można podnieść na ten 6 poziom, czyli te który już mamy na 5, to wydaje się że potrzebne będzie kilka milionów granitu, lekka przesada.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 03.09.2015 o 16:47

  4. #54
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Gdy dodamy pozostałe budynki które będzie można podnieść na ten 6 poziom, czyli te który już mamy na 5, to wydaje się że potrzebne będzie kilka milionów granitu, lekka przesada.
    Tylko czy naprawde potrzeba podnosic kazdy budynek na 6lvl?
    Np wspomniany bajkowy zamek ktory praktycznie jest nie uzywany przez wiekszosc graczy

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    To, ze mozna podnieść nie znaczy że trzeba. Sam napisałeś, że to gra ekonomiczna.. Wiec licz.. i zobacz co sie opłaca a co nie..

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziwne zakupiłem aż 4 majorów???

  7. #57
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez adamus402 Zobacz posta
    Dziwne zakupiłem aż 4 majorów???
    Na testowym?
    2 dostajesz w wiadomosci + 2 kupujesz z lodyzki

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to nie będzie 4 ??

  9. #59
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez adamus402 Zobacz posta
    No to nie będzie 4 ??
    Z tego co wiem bedzie prawdopodobnie 2

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Popatrz a jest inaczej ;-) Nieźle te testy ci idą ^_^

    Szkółka drzew egzotycznych ma 3k na złożu, mylą ci się chłopie pojęcia jak i budynki. Ten budynek znajduje się w zakładce Architekta, nikt nie mówi o złożu na archipelagu!
    Nie - "chłopie" - to nie ja myle pojecia i budynki tylko ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem - specjlanie drwali wylaczylem zeby lesnicy nie mieli co zasilac - i nie zasilaja szkolki a 2k akurat ma w tym momencie, na dzien dobry 3750 - wiem ile ma na poczatku i skad go sie bierze - "chłopie" - nie rozsmieszaj mnie.
    Tak jak napisalem - napisze raz jeszcze - lesnikw zaden sposob - poki co przynajmniej - nie zasila szkolki - to odrebne dwa tematy, mimo ze dotycza tego samego - i bardzo dobrze swoja droga - nikt nikomu nie kazal wywalac kleju na ten wynalazek.

    i dalsza rozmowa mija sie z celem - wiec nawet nie odpisuj
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 03.09.2015 o 20:51

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.