Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 81

Wątek: Aktualizacja XXL - Część pierwsza

  1. #41
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    @Lipek
    Jeżeli ta gra umiera, to po prostu przestań grać.
    Tak też zamierzam zrobić tuż po zakończeniu wydarzenia Halloween 2015. A dlaczego dopiero wtedy? Bo tak chcę...

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Tak też zamierzam zrobić tuż po zakończeniu wydarzenia Halloween 2015. A dlaczego dopiero wtedy? Bo tak chcę...
    Nie wygłupiaj się, zostań z nami

  3. #43
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Taa juz widze jak ochoczo gracze traca te najdrozsze jednostki
    Skonczy sie tak samo jak z puszkarzami i kusznikami ktorzy gina tylko jak nam blok nie wyjdzie albo pomylimy sklad ataku
    Zobaczymy jak to bedzie w finalnej wersji, na chwile obecna nowe jednostki maja zupelnie inny stosunek jakosci do ceny niz mialy stare.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #44
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Tak też zamierzam zrobić tuż po zakończeniu wydarzenia Halloween 2015. A dlaczego dopiero wtedy? Bo tak chcę...
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Nie wygłupiaj się, zostań z nami
    Ja tam będę na tyle dobry, że mogę mu wskazać drzwi jakby miał problem z bycia słownym.

    ale pomijając lipkowy oraz sparkowy spam i wracając do tematu. Mi osobiście aktualizacja XXL podoba, w głównej mierze ze względu na nowe miejsce, możliwość dodatkowych premii do burzenia skał oraz nowe zadania. Jest więcej zmian na plus, ale nie aż tak znaczących:
    -dzięki leśnikowi egzotycznemu szkółka nabiera jakiegokolwiek sensu, bo wtedy jest nieskończonym źródłem drzew egzotycznych.
    -wprowadzenie dodatkowych źródłem urozmaici rozgrywkę mowa tutaj nie tylko o nowych złożach granitu, saletry i rudy tytanu do których się będzie dążyło, ale także o zwiększeniu produkcji już istniejących takich jak ruda żelaza oraz ruda złota.
    -nowe przygody, które wg. mnie zapowiadają się ciekawie. Oczywiście znajdą się minusy do których można przyczepić jak balans dropu, zbyt rozległe przestrzenie między obozami, co wychodzą, drugie krawce gdzie się czeka 30-40min aż generał przejdzie całą mapę, ale także zarazem mają sporo plusów jedno osobowość przynajmniej wyeliminuje osoby, które nigdy w życiu nie zrobili samodzielnie krawca, a to większość krzykaczy. Dopasowane są do nowych jednostek przykład Alibaba i młody drwal straty są na poziomie, że bez żadnej premii na koszarach poziom 6 odbudują się w 1 dzień i 20 godzin, więc to nie są jakieś chore liczby jak tutaj ludzie wysysają z palca i podają. Opcja tez kooperacyjna jakby ktoś chciał większej liczbie.
    -poziom 6 budynków, dzięki nowemu poziomowi zwiększy się atrakcyjność niektórych budynków które zostały zapomniane, tak jak przykładowa produkcja złotych monet.
    -produkcja bal egzotycznych , wnosi ta większą sensowność produkowania bali egzotycznych w Epickim składzie drewna. Fajnie jakby była możliwość przerabiania w epickim składzie drewna właśnie tych desek na węgiel.
    -zwiększenie produktów za łodygi magicznej fasoli, bezużyteczny od pewnego czasu surowiec staje się popularny. Osobiście bym nie poprzestał na zwiększeniu patentów i majorów za łodygi, i nowej opcji do podbijania archipelagu, tylko wprowadził kilka dodatkowych rzeczy, przykładowo premie do burzenia w limicie po 2 sztuki przykładowo za łodygi aby gracze mogli sprawdzić jak premie te się spisują, i może by skłoniło ich bardziej do wyburzenia większej ilości skał, Można wprowadzić także pakiet medyczny z limitami tygodniowymi na kupno.
    -skasowanie gwiezdnych monet, tak naprawdę głownie chodzi o ograniczony dostęp do premii, która moim zdaniem jest za bardzo nadużywana. Przez możliwość łatwego kupna ich traci sens wykonywanie KZE, co za tym idzie ZE. Osobiście wywaliłbym te premie ze sklepu, zostawiłbym 1-dniowe premium i zamiana gwiezdnych na klejnoty, żeby powoli wypaliło zasoby gwiezdnych u innych graczy.
    -nowe grafiki, osobiście uważam na plus, bo szczerze po dłuższym czasie wszystko się może znudzić.
    -nowe budynki mieszkalne, oprócz tego poronionego na 71 poziomie, bo to raczej będzie pełniło funkcję ozdoby. Przykładowo mogliby zrobić że poziom zwiększa się o 20-30 osadników, 10 osadników to jak dla mnie jak ozdoba i lepiej zamieniać fasole na wspaniałe rezydencje.


    Co do minusów jak już pisałem jest ich sporo, oprócz te co wypisałem może wspomnę o kilku nowych.
    -słaby balans jeżeli chodzi o o wartość podniesienia na 6 poziom. Przykład:
    a)10k zaprawy na bajkowy zamek, raczej szybko się nie zwróci.
    b)3,3k granitu i 600 zaprawy za 6 poziom w szkółce, przykro mi ale ten szósty poziom tylko oferuje 1 osadnika na 2h czyli 12 osadników na dobę czyli produkcja rzędu 300 chleba na 24h. 1 chleb to jakieś 0,025-0,030 monety w porywach czyli 7,5monety czyli mamy z tego 1 granit, za sam granit to ta szkółka zwróci w 3300 dni , a zaprawę obecnie u nas 1 zaprawa 50m, następne 4000 dni, czyli po 7300 dniach szkółka wyjdzie na 0 ;-)
    to takie dla mnie najbardziej śmieszne przykłady.
    -Brak 6 poziomu, nie wszystkie budynki mają szósty poziom tak jak kopalnia granitu czy szkółka drzew egzotycznych. Wg. mnie jak już ktoś wydał klejnoty na te budynki i można je lvlować do 5 poziomu, to czemu nie szósty poziom.
    Dodatkowo, nadal BB nie chce wprowadzić poziomów dla złotej wieży, a wg. mnie to rozszerzenie powinno dać taką możliwość. Wg, mnie także zmienić trochę produkcję, typu powinno pobierać więcej zboża kilku-kilkanaście razy więcej niż normalnie a docelowo dawać te 12 lub 24 złote monety na szóstym poziomie. Oczywiście poziomy w złotej wieży odpowiednie mogły być identyczne cenowo jak w szkółce wiejskiej.
    - brak złoża drewna iglastego oraz liściastego na nowym archipelagu, jeżeli brakuje nam złóż tego surowca czemu ten archipelag jest zarośnięty poprzez te drzewa?? Niedorzeczność osobiście poprawiłbym to i jednak zmniejszyłbym zalesienie nowych wysp, a jak już są w jakimś miejscu zalesione przez te drzewa to dałbym tam te złoża. Dodatkowo zwiększyłbym zalesienie drzewa egzotycznego, aby jednak różniło się kolorystycznie od głównej wyspy. Dodatkowo dałbym inna grafikę przy skałach z których wydobywalibyśmy rude tytanu, saletrę oraz granit.
    Jakby nie patrzeć nowy kontent jest dobrym popisem grafików BB i wprowadzenie jakiegoś urozmaicenia, lepiej go dopracować niż na szybko poprawiać później i słuchać XXX narzekań.
    - dopracowanie osiągnięć. Obecnie liczba osiągnięć z nową zawartością jest mała dodatkowo nagrody niedorzeczne. Aktualizacja XXL ma możliwość jednak tchnięcie życia w dawno zapomnianą zakładkę osiągnięcia.
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 03.09.2015 o 12:18

  5. #45
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    a)10k zaprawy na bajkowy zamek, raczej szybko się nie zwróci.
    Juz na 5 lvlu 99,9% czasu stoi nieuzywany to po co go podnosic?

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Ja tam będę na tyle dobry, że mogę mu wskazać drzwi jakby miał problem z bycia słownym.


    -dzięki leśnikowi egzotycznemu szkółka nabiera jakiegokolwiek sensu, bo wtedy jest nieskończonym źródłem drzew egzotycznych.
    .
    Poki co na testowym - jedno z drugim nie ma nic wspolnego - juz chyba wczesniej ktos o tym pisal i tez bzdury pisal - bele wpadaja do magazynu a nie do szkolki ...
    A odnosnie rezydki/dworu od 71 lvlu - powinna byc szybciej dostepna - mysle ze bedzie miala wziecie - jesli wprowadza 33 pakiety patentow dodatkowo ( plus chyba 20 za lodygi 4x po 5 ) jak na testowym - na nowych terenach mozesz postawic max 7 wspanialych a w sumie zabudowujac je kilkoma drwalami i lesnikami egzo plus 6 warsztatow granitu - wstawisz okolo 170 takich rezydek a to juz sporo bo miejsca jest dosc ...

  7. #47
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @ marceliagdy

    Może z łaski swojej wbij na testowy, jak jesteś człowiekiem małej wiary. Dodatkowo mowa o leśniku nie o drwalu. Chodzi o to że leśnik sprawia to że złoże w szkółce zamiast ubywać przybywa. Cała filozofia, nie trzeba żadnych doładowań.
    Co do ilości patentów otrzymujesz 3 patenty za zabitego przywódce, a za łodygi jest 7x5 (sumarycznie).
    Co do rezydencji, mowa o tym, że jednak mało osadników na jedno miejsce daje, już lepiej zdobyć nowe ozdoby, lub skupić wieże wiedźmy lub lodowe.

    @Tornados jak sprawdzę 6 poziom to może ci napisze :P

  8. #48
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Zmniejszyli patenty za ubijanie przywodcow na wyspie?
    Ajajaj nieladnie tak robic

  9. #49
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z tego co się orientuje od zawsze były 3 patenty za przywódce, niestety grafika sugeruje 10 patentów.

  10. #50
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Z tego co się orientuje od zawsze były 3 patenty za przywódce, niestety grafika sugeruje 10 patentów.
    Ano chyba ze tak
    Nawet ich nie dodawalem z gwiazdy to mnie mogla grafika zmylic

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.