Zobacz wyniki ankiety: Czy przydała by się taka inforamcja nad Koszarami i Introligatornią?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 81.25%
  • Nie

    1 6.25%
  • Obojętnie

    2 12.50%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Koszary i Itroligatornia: informacja gdy nie pracują

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra

    Koszary i Itroligatornia: informacja gdy nie pracują

    Czy jesteś za tym aby dodano informacje nad Koszarami i Introligatornią przypominajacą że nie pracują?
    Czasmi po odebraniu ksiegi z introligatorni która nam o tym przypomina, zapomina się od razu dać następną.

    @ set2g
    Dzwięki moim zdaniem mniej sie przydają, osobiście wyłączam je, wole sobie posłuchać czego innego.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 17.08.2015 o 20:04 Powód: ortografia

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    koszary bez znaczenia, ale w introligatorni bym dodał sygnał dźwiękowy wtedy jak jest gotowa książka (nie wtedy jak już ją dodamy do magazynu), coś takiego funkcjonuje we władyce jak nasza kolekcja jest gotowa, w przypadku introligatora pojawia sie tylko unoszące się księgi nad budynkiem, osobiście mi kilka razy sie zdarzyło że czekałem aż produkcją książki dobiegnie końca (pare min. do zakończenia) ale zająłem sie czym innym i zapominam o tym całkowicie, a przypominam sobie po jakimś czasie jak przypadkowo dojrzę introligatora na wyspie

  3. #3
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 17.08.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.