Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na Tak

    4 33.33%
  • Jestem na Nie

    6 50.00%
  • Obojętnie

    2 16.67%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Koszary

  1. #1
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Koszary

    Witam,
    Moja propozycja jest zamiana wszystkich koszar (Zwykłe , Kolonie oraz Te na Nowe Jednostki co ma być)
    w 1 budynek z zakładkami tak jak w magazynie prowiantu, oraz wprowadzenie tak jak w epickim składzie produkcje na dane jednostki.
    Działałby tak samo jak typowy epicki skład tylko w wersji militarnej.
    Były by 3 taśmy produkcyjne na dane wojsko , ale premka by była jedna na ten budynek tak jak na epickim.
    Dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tylko pytanie na jakim lvl musiały by być te koszary by tworzyły jednostki z aktualną prędkością.

  3. #3
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wiesz ewentualnie można by było wprowadzić to samo na zasadzie epickiego , aby była możliwość odblokowania prędkości za odpowiednie materiały

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tak a potem znowu lament w stylu: czemu mam placic x ilosci y surowca zeby dostac pare monet?

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Gdyby tak wprowadzili pojawia się pytanie co ze starymi koszarami - po upgrade na 5 lvl utrata budynku i zaczynanie od zera boli Ogólnie jakieś Epickie Koszary, najlepiej łączące Koszary, "Nowe Koszary" i Akademię Wojskową mogłyby być strzałem w 10 o ile będzie gdzie je postawić Bo nawet miejsc 2x3 bez pieńków i krzaków mamy na wyspach tak naprawdę niewiele, zaś przebudowa 2 sektorów (zwłaszcza jak ktoś ma zawaloną wyspę) nie jest tanią sprawą... Chyba, że dadzą 1-2 tygodnie darmowego przenoszenia budynków W sumie wypadałoby żeby dali po aktualizacji bo wchodzi tyle nowych budowli, że nie wiem jak niektórzy je poutykają...

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    W sumie wypadałoby żeby dali po aktualizacji bo wchodzi tyle nowych budowli, że nie wiem jak niektórzy je poutykają...
    Nowe budowle trzeba bedzie na nowych wyspach dawac Temu je daja jakby nie patrzec

  7. #7
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    oj Tornados ciiiichooo... ja chcę główną wyspę przebudować w całości i mi potrzebne darmowe przenoszenie budynków :P czekam od dawna a tu cisza o tym

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    krótko - nie.


  9. #9
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 14.08.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.