Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem limitów na pływające domy ?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 55.17%
  • Nie

    11 37.93%
  • Obojętnie

    2 6.90%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Limit na pływające domy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Limit na pływające domy

    Miejsce pod budynki na wyspie nie jest z rozciągliwej gumy i po prostu go brakuje. Żeby robić przygody i ekspedycje trzeba mieć sporą populację, bo trzeba utrzymywać wysokie stany 2 rodzajów wojska. Duża populacja to dużo budynków mieszkalnych. Jakiś czas temu pojawiły się pływające domy, niestety są na nie limity. Nie rozumiem dlaczego na na normalne rezydki i inne budynki mieszkalne limitów nie ma, a na pływające domy już jest. A przecież można zdobyć je tylko za klejki (lub z eventów), więc jakby nie patrzeć zysk dla BB. Miejsca pod pływające domy jest sporo, na razie nic nie wiadomo czy jakieś inne budynki również będą umieszczone na wodzie.

    Proponuję zatem znieść limit na pływające domy (być może z opcją handlu nawet).

  2. #2
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moim zdaniem rozwiazaniem może być również Możliwość przyniesienia przyg Najazd wikignow ,
    aby wreszcie można by lodówki zdobyć tak samo jak wieze.
    Chyba że wprowadza nowy budynek z duza populacja

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Luxui Zobacz posta
    Chyba że wprowadza nowy budynek z duza populacja
    Mozliwe bo na testowym jest cos o nazwie "Manor". Wyglada jak rezydka ale jest od 71lvla i chyba nikt nie wie ile popa daje

  4. #4
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Mozliwe bo na testowym jest cos o nazwie "Manor". Wyglada jak rezydka ale jest od 71lvla i chyba nikt nie wie ile popa daje
    Problem w tym ze nim dojdziemy do 71lv trzeba bedzie sporo sie nameczyc aby ten budynek postawic.. nie wiadomo ile nowego woja bedzie potrzebne na nowe przygody, a bedziemy potrzebowac minimum 2 rodzai wojsk(jak nie robisz koloni) zwykłe na krawce i nowe na podbijanie wysp i nowe przygody.. Populacja na naszych malutkich wyspach jest niewielka... na szczescie na nowych wyspach mozna budowac

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Jak nas nie bedzie stac na nowe jednostki, to żołnierzy schodzic bedzie tyle ile aktualnie rekrutów w starych przygodach i konnych 2 razy wiecej.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Orzech-ndk Zobacz posta
    Problem w tym ze nim dojdziemy do 71lv trzeba bedzie sporo sie nameczyc aby ten budynek postawic.. nie wiadomo ile nowego woja bedzie potrzebne na nowe przygody, a bedziemy potrzebowac minimum 2 rodzai wojsk(jak nie robisz koloni) zwykłe na krawce i nowe na podbijanie wysp i nowe przygody.. Populacja na naszych malutkich wyspach jest niewielka... na szczescie na nowych wyspach mozna budowac
    Ali baby mozna robic zwyklym wojskiem
    I pewnie wiekszosc bedzie tak robila bo platyna drooooga bedzie i trudno dostepna

  7. #7
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobre i to ali baby nie robiłem bo mam za niski lv... pewnie sporo woja bedzie tam schodzic bez nowych jednostek..

  8. #8
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ali baby mozna robic zwyklym wojskiem
    I pewnie wiekszosc bedzie tak robila bo platyna drooooga bedzie i trudno dostepna
    Tego nie sprawdzałem jeszcze ... ale jest to jakaś szansa na przebudowę wiochy. Dla leni to będzie z rok nowej rozrywki
    Najbardziej cieszą mnie nowe przygody i wyspy do zdobycia, a koszta ... no cóż są kosmiczne, ale jak zaczynałem zabawę z TSO to złoto było tak cenne, że żaden surowiec go do dziś nie przebija, nawet te nowe.


    Co do limitów - to w ogóle w grze nie powinno być limitów na cokolwiek. Masz to kupujesz, nie masz to zdobywasz w inny sposób.
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 14.08.2015 o 18:43

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Tego nie sprawdzałem jeszcze ... ale jest to jakaś szansa na przebudowę wiochy. Dla leni to będzie z rok nowej rozrywki
    Najbardziej cieszą mnie nowe przygody i wyspy do zdobycia, a koszta ... no cóż są kosmiczne, ale jak zaczynałem zabawę z TSO to złoto było tak cenne, że żaden surowiec go do dziś nie przebija, nawet te nowe.
    Teoretycznie nowe wyspy mozesz zaspamowac mma z 1 rekr i tylko dobic recznie przywodcow

  10. #10
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Tornados

    Ceny najcenniejszych surowców ostro spadną, bo na wyspach będzie tego w bród i z dropów polecą masowo, za to doładowania ostro zdrożeją, więc się nie ma co przejmować kosztami.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.