Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Piosenka o wyspie Majkam :)

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2015
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Suplement w obróbce :*:*:*:*

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar Majkam1234
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    a kiedy będzie do odsłuchania??
    bo ja babą jestem... niecierpliwością się charakteryzuję........

    Nie każ mi czekać dłużej, niż sama tego potrzebuje )))

    Całuję
    Ja
    Ostatnio edytowane przez Majkam1234 ; 01.09.2015 o 04:17 Powód: usunęłam masło maślane :))

  3. #23
    rkacz
    Troszkę poczekasz sorki.
    Na tym pudle co mam, wyszło, jak wyszło .
    Mikrofon z laptopa to wiesz , to jest super sprzęt studyjny, o którym najdoskonalsi dźwiękowcy nie wiedzieli (tylko ja jeden :P )
    Wygrzebałem więc Kosmosa ( to taka stara gitara elektryczna, której nawet złodziej nie chciał ), bo przy moim "super" "idealnym" punkowym słuchu muszę słyszeć albo przez głośnik, albo w słuchawkach co też tam "śpiewam". Inaczej zawodzę, jak stado kojotów na polowaniu (jak się słyszę, to zawodzę jak dwa . Tylko dwa )
    Wczoraj latałem za piecykiem (taki wzmacniacz do gitary). Brzmiał jakoś tak tekturowo na przesterowaniu.
    Lepiej już brzmiała kompilacja "Wilgi" z "Arturem" niż to, co usłyszałem w sklepie. (Wilga - magnetofon, Artur-gramofon ze wzmacniaczem mocy)
    Jeszcze jak mi gościu powiedział: panie on ma 64 gotowe akompaniamenty perkusyjne, to wziąłem i wylazłem ze sklepu.
    (Nie mam na czole napisane, że jak brałem brałem pałki do łapek, to tylko drzazgi latały, a "Flotylla" miała dziury w membranach)

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Majkam1234
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Ty mi tu studia nie twórz, ino majstruj śpiew z akompaniamentem gitarowym. W zupełności wystarczy
    Nie marnuj czasu na jakieś Artury czy Wilgi, jeno nam tu piosenkę śliczną zaśpiewać racz )) Cię normalnie do muru przygwożdżę, jak odpowiednio nie wydźwięczysz swego repertuaru i się ciesz, żeśmy cierpliwi, inaczej chłosta Cię czekałaby i te... no.... roboty społeczne Hihihihihi

    Słońce, ćwicz!!! ćwicz i jeszcze raz ćwicz!!!
    Masz potencjał! I kojotów w swoje wycie nie mieszaj.... )) Nie bede pisać, kto z was lepiej pieje hihihihi ))

    Całuję mocniutko:*:*

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Podajcie akordy bedziemy grac

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avirex Zobacz posta
    Podajcie akordy bedziemy grac
    Na nerwach :P

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2015
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Dopisałem te chwyty, choć forum je poprzestawiało kapkę (są w pierwszym poście).
    Ew. śpiewaków z dwoma zębami (albo i większą liczbą :P) proszę o zgrubne zachowanie "linii melodycznej" z mego wzorcowego fałszowania :P
    Gdzieś tam ono jest w tym wątku :P
    Ostatnio edytowane przez rkacz1 ; 27.10.2015 o 02:06

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar Truskawe3ka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    No no no pięknie... Szkoda że taki poeta na Nowym Świecie a nie np. u mnie na Kolonii <zazdrosna>
    "- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie?
    - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co."

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2015
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Widzę współczesną poezję w opisie (tylko Enterami pociąć). Twoja?

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar Majkam1234
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Avirex Zobacz posta
    Podajcie akordy bedziemy grac
    Avi, czekam na ten Twój repertuar

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.