Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za możliwościa kupna przygód-kontynuacji za łodygi lub monety gwiezdne ?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    15 65.22%
  • NIE

    6 26.09%
  • OBOJĘTNIE

    2 8.70%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Przygody-kontynuacje za łodygi lub monety gwiezdne

  1. #1
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia

    Przygody-kontynuacje za łodygi lub monety gwiezdne

    Po zmianie dropów prawdopodobieństwo trafienia przygód typu: Starzy przyjaciele, Matczyna Miłość, Najazd Wikingów, Powrót do Azylu Bandytów czy KZE, jest równe trafieniu 6 w totka.
    Moja propozycja to dodanie w Sklepie możliwości kupienia tych przygód lub chociażby części, za łodygi lub monety gwiezdne ( z którymi i tak nie ma co robić ). Tym bardziej, że kontynuacje krawców można kupić za monety gwiezdne, więc czemu i nie te przygody ?
    Cena, wiadomo do ew. ustalenia.

    P.S. Tak wiem, że Najazd jest za klejnoty i tej przygody BB nie udostępniłoby za łodygi/monety gwiezdne.
    Ostatnio edytowane przez Suneater ; 12.08.2015 o 15:04
    " Trance is the Classical Music of the future "

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Suneater Zobacz posta
    Po zmianie dropów prawdopodobieństwo trafienia przygód typu: Starzy przyjaciele, Matczyna Miłość, Najazd Wikingów, Powrót do Azylu Bandytów czy KZE, jest równe trafieniu 6 w totka.
    Moja propozycja to dodanie w Sklepie możliwości kupienia tych przygód lub chociażby części, za łodygi lub monety gwiezdne ( z którymi i tak nie ma co robić ). Tym bardziej, że kontynuacje krawców można kupić za monety gwiezdne, więc czemu i nie te przygody ?
    Cena, wiadomo do ew. ustalenia.

    P.S. Tak wiem, że Najazd jest za klejnoty i tej przygody BB nie udostępniłoby za łodygi/monety gwiezdne.
    Matczyna mi wpada dość często:P

  3. #3
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Gianni Zobacz posta
    Matczyna mi wpada dość często:P
    Ale nie wszyscy mają takie szczęście

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wystarczy zwiększyć szanse trafienia tych przygód, bo troche przegieli.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    uwazam ze jak wszystko bedzie do nabycia u kupca to gra straci sens i bedzie jeszcze nudniej niz teraz

  6. #6
    Lipek
    Oczywiscie ze na TAK. Robie dziennie 2-5 Azyle Bandytow (od ponad 3mcy) i wpadlo mi az 5 Powrotow. Szal. Albo niech zwieksza prawdopodobienstwo znalezienia w dropie przygod z 1szego posta, albo niech przygody te wyladuja w sklepie (nawet za klejnoty, byle nie za kosmiczna sume).

  7. #7
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Popieram każde rozwiązanie które zachęci mnie do robienia i szukania przygód
    Od kilku miesięcy nie wysyłam poszukiwaczy po przygody, bo dość już mam zaśmieconą Gwiazdę. Liczyłem że BB wprowadzi chociaż wymianę przygód na mapy bym mógł kupić to co chcę, no ale cóż ... ile to już naszych pomysłów poszło do kosza?

  8. #8
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 13.08.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.