Zobacz wyniki ankiety: Czy przydała by się ta zmiana?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    8 20.00%
  • Nie.

    32 80.00%
  • Obojętnie.

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Przygody kooperacyjne

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra

    Przygody kooperacyjne

    Czy chciałbyś/chciałabyś aby przygody kooperacyjne można było kończyć tak jak w innych przygodach dla kilku graczy? Tzn. samemu lub zapraszajac jeszcze kogoś, oczywiscie każdy by musiał jak swoją część pokonać, ale by przymus zgromadzenia 2, 3, 4 graczy- znikł.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Głosowalem na nie z prostego powodu.
    Jak sama nazwa wskazuje przygody kooperacyjne wymagaja udzialu kilku graczy. Straty wojska mozna starac sie zminimalizowac w zaleznosci od poziomu gracza zapraszanego
    Wolalbym raczej zmiany na lepsze dropow uzyskiwanych z tych przygod, wtedy moim zdaniem cos by sie w tym temacie bardziej ruszylo

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Nie miałem na myśli że skoro nie zaprosimy kogoś to całą wyspe sami bysmy musieli za pozostałych graczy pokonac, tylko nadal wyłącznie swoją część.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    walczylem dlugo o kosciana katedre w ekipie
    nie mam:P a chce
    ale na pewno nie tym sposobem

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Głosowałam na nie, bo ta zmiana całkowicie wypaczyłaby ideę tych przygód. Za to jestem za zmianą dropu i dodaniem katedry jako nagrody w innej przygodzie.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Robisz sobie multi x4 i robisz samemu ;p Nie bo to zaprzecza logice - kooperacja oznacza współpracę więc współpraca ze sobą nie trzyma się kupy.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    potrzebna jest zmiana dropów, bo tu leży cały problem

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy temat nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby móc go przekazać dalej. W związku z powyższym zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.