Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Zmiany w grze - 20.08.2015 - opinie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Rozwijam menu opcji.
    Wybieram nowy klawisz opcji.
    Wybieram opcję załaduj grafikę gorszej jakości.
    I pojawia się pytanie:
    Czy znacznik przekreślony oznacza, że mam wczytane gorsze grafiki czy grafiki lepsze?
    Jakoś mało to intuicyjne...
    Zwłaszcza, że dymek podpowiedzi w obu sytuacjach wyświetla ten sam tekst o ładowaniu gorszej grafiki...

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przybliż wyspę a zobaczysz różnicę.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co nie zmienia faktu, że oznaczenie jest nieintuicyjne a opis mylący.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zmiany na PLUS

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    "Gracze którzy uruchomili grę w tle, po wygaśnięciu sesji otrzymają wiadomość z informacją, aby przeładowali stronę."

    to jest bez sensu, odejdę na godzinę i weź się loguj na nowo, niby nic ale akurat to jest wielki minus.
    Piszesz z kimś na czacie dostaniesz telefon, musisz wyjść i wszystko się kasuje...

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Albo jeszcze gorzej, wysyłasz bloki a przed wysłaniem przywódcy ci sie wylogowało bo sesja mineła ;p

  7. #27
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,623
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez andrys13 Zobacz posta
    "Gracze którzy uruchomili grę w tle, po wygaśnięciu sesji otrzymają wiadomość z informacją, aby przeładowali stronę."

    to jest bez sensu, odejdę na godzinę i weź się loguj na nowo, niby nic ale akurat to jest wielki minus.
    Piszesz z kimś na czacie dostaniesz telefon, musisz wyjść i wszystko się kasuje...
    Nie wiem ile ta zmiana ma ale u mnie podobnie to dziala przynajmniej od kilku miesiecy - nawet majac 2 otwarte zakladki jesli gra nie jest uruchomiona w tej aktywnej to po jakis 30-60 min leci timeout i koniecznosc relogowania.

    Obejscie tego (przynajmniej u mnie) jest bardzo proste - przeniesc gre do oddzielnego okna, wtedy nawet jesli bedzie zminimalizowana to z pktu widzenia przegladarki dalej jest w aktywnym oknie.

    Sprobujcie, moze to rozwiaze problem.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Czekałem na menu opcji od samego początku gry. W końcu mogę przyciszyć odgłosy i wyłączyć wodotryski, które niczemu nie służą! Zmiana na wielki plus!

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,776
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Althair Zobacz posta
    Czekałem na menu opcji od samego początku gry. W końcu mogę przyciszyć odgłosy i wyłączyć wodotryski, które niczemu nie służą! Zmiana na wielki plus!
    Bardzo się cieszę!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy zmiana ze zmniejszeniem szybkości prowadzenia walki przez Mistrza Obrony jest już wgrana na zwykłe serwery?
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.