Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ożywi to grę

    12 27.27%
  • Nie

    28 63.64%
  • Obojętnie

    4 9.09%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Weteran, MSW, Pień

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W chwili obecnej kolejny weteran czy pień nie robi większej różnicy, bo liczą się tylko MSW i Major. Nikt o zdrowych zmysłach nie transportuje na nich wojska bo od tego są inni specjaliści (mniej klikania). Mistrz obrony ma raczej marginalne znaczenie, mało zastosowań.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zaznaczam że chodziło mi tylko o tych co nie mają żadnego z tych lepszych generałów, by mogli nie łatwo zdobyć ich w evencie. Do kolejnych takich samych nie zaproponowałem zadnych zmian, bedzie jak było. A Mistrz Obrony jest bardzo przydatny, jest to jeden z najlepszych pomysłów jakie wprowadzono do gry. A to że nie każdy go przetestował i nadal nie wie w jak wielu przypadkach jest lepszy od tawernianego do bloków, no cóż.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 11.08.2015 o 16:25

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Zaznaczam że chodziło mi tylko o tych co nie mają żadnego z tych lepszych generałów, by mogli nie łatwo zdobyć ich w evencie. Do kolejnych takich samych nie zaproponowałem zadnych zmian, bedzie jak było. A Mistrz Obrony jest bardzo przydatny, jest to jeden z najlepszych pomysłów jakie wprowadzono do gry. A to że nie każdy go przetestował i nadal nie wie w jak wielu przypadkach jest lepszy od tawernianego do bloków, no cóż.
    mogą zdobyć ze sklepu

  4. #14
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Weteran dla Nowych

    Witam,
    Proponuję dodać Weterana jako nagrodę przykładowo za 35 lvl ( Ci co mają już wyższy lvl nie koniecznie muszą go dostać)
    Mało kto nie ma weterana , a dodanie go właśnie za awans na lvl nowemu graczowi ułatwi życie i nie zaprzestanie na grze tak szybko,
    -Co to da?
    -Moim zdaniem wzrost liczby nowych graczy co za tym idzie możliwość większego zarobku BB
    Teoretycznie same plusy
    Pewnie padnie stwierdzenie:
    "Przecież mogą kupić go za klejki "
    -Zanim nowy gracz uzbiera na niego to prędzej przestanie grać
    A dodanie 1x takiego za free zwiększy frekwencje ludzi na serwerach
    PS: Wątpię żeby to weszło w życie ale warte przemyślenia

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Z podobnym pomysłem sam wyjechałem, ale przez starych wyjadaczy co z trudem grali rok bez niego by zdobyc pierwszego w evencie nie spodobał sie ten pomysł. Poszedłem o krok dalej by co event była możliwosć zdobycia Weterana, MSW i Pienia, dla tych co nie mają żadnego z nich. Chodzi tu głównie o grę w przygody kooperacyjne, które grajac zwykłymi przynoszą więcej strat niż korzyści, przez co nowi gracze w sumie są osamotnieni w gildiach, mimo że im się pomaga.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 12.08.2015 o 19:59

  6. #16
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W razie czego przepraszam za plagiat ale nie wiedziałem że ktoś miał podobny pomysł ,
    A co do Wyjadaczy dojdzie do tego że oni zostaną sami z tym swoim "syfem",
    Nie rozumiem dlaczego wszystko negatywnie postrzegają , tylko zmniejszą rynek zbytu na swoje towary poprzez
    mało ilość świeżych

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    To ja Wam Panowie powiem tak:
    - nikt nikogo do gry nie zmusza
    - wspominanie o tym ile BB miałoby na tym zarobić jest bardzo nietaktowne
    - jak miałoby to zachęcić graczy do robienia Wirów to jestem za ;p
    - dla jak to mówicie "wyjadaczy" zupełnie nie ma znaczenia komu, kiedy i gdzie dadzą jakiegoś "wetka" - jak się ma ponad 40 gienków to jeden nie robi różnicy

    Poza tym jakby to czytał ktoś z BB to proszę kiedyś wspomnieć wyżej, że jest taki gracz który by chciał mieć dom władyki na pierwszym poziomie :P

  8. #18
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    akurat zebranie na wetka jest banalnie proste jeśli nie wyda się klejnotów na bzdety. zamiast kupować dosypki węgla niech składają klejnoty.
    100/tyg z logowań + zadania + lvle + osiągnięcia => sposobów zgromadzenia jest mnóstwo i weta zdobywa się naprawdę szybko.

    wątpię żeby BB zdecydowało się dawać go za free i to poza eventem. jest to generał-premium, coś dla wybranych (czyt. tych oszczędnych i cierpliwych lub niecierpliwych i kupujących klejki za złotóweczki) i raczej tak powinno zostać. w KAŻDEJ grze tego typu (przeglądarkowa, za darmo) są specjalne rzeczy za realną kasę ale nikt nie ma obwiązku ich kupować. i tak nie mamy co narzekać, tu łatwo się zdobywa wypasione rzeczy bez doładowywania klejnotów
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 12.08.2015 o 22:06

  9. #19
    Lipek
    Weterana, lub innego MSW zdobedziesz w ktoryms z nadchodzacych eventow. Wystarczy byc cierpliwym. I jest dokladnie tak jak napisala Rosa. To jest gra free to play. Czesc rzeczy kazdy moze zdobyc nie wydajac ani zlotowki. Za walute premium ulatwisz sobie zycie kupujac dopalki, przyspieszajac produkcje czy wlasnie kupujac ekskluzywne bajery. Jestem na nie, nie dlatego bo ja mialem kiedys trudno, tylko wlasnie dltego ze weteran to opcja premium. BB nie powinno ich rozdawac na lewo i prawo. Wystarczy ze latwo jest ich zdobyc w ewentach.

  10. #20
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Tematy zostały połączone. Bardzo proszę o korzystanie z wyszukiwarki. Pozwoli to uniknąć dublowania.

    Pozdrawiam
    Mod Victoria

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.