Zamknięty wątek
Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 205

Wątek: Nowe funkcje

  1. #31
    Lipek
    Wprowadzanie nowych jednostek, ktore moga byc wykorzystywane tylko w okreslonych przygodach jest bez sensu. Za niedlugo dojdzie do tego ze bedzie pierdylion roznych odmian wojakow, pisiont koszar i kazda z przygod bedzie miala swoj zestaw wojska. Bzdura i kompletny bezsens.
    Juz dla mnie kompletna glupota jest wykorzystywanie 2 roznych rodzajow wojsk w przygodach i koloniach. Do tego dochodza 2 rozne systemy walki. Niech wprowadza jeszcze 3ci system i bedzie kogiel mogiel... Bosz...

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Wprowadzanie nowych jednostek, ktore moga byc wykorzystywane tylko w okreslonych przygodach jest bez sensu. Za niedlugo dojdzie do tego ze bedzie pierdylion roznych odmian wojakow, pisiont koszar i kazda z przygod bedzie miala swoj zestaw wojska. Bzdura i kompletny bezsens.
    Juz dla mnie kompletna glupota jest wykorzystywanie 2 roznych rodzajow wojsk w przygodach i koloniach. Do tego dochodza 2 rozne systemy walki. Niech wprowadza jeszcze 3ci system i bedzie kogiel mogiel... Bosz...
    drugi raz dzis sie z Toba zgadzam

  3. #33
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Wprowadzanie nowych jednostek, ktore moga byc wykorzystywane tylko w okreslonych przygodach jest bez sensu.
    Nie do konca.

    Jesli wchodzi do gry nowy content i nowe jednostki adekwatne do poziomu trudnosci tego contentu to umozliwienie uzywania ich w normalnych przygodach moze spowodowac kompletne ztrywializowanie tego co mamy do tej pory.

    Nie wiemy dokladnie jak te jednostki mialyby wygladac, ale biorac pod uwage konstrukcje systemu walki i to co oferuje mozna sie spodziewac, ze nowe beda sie od starych roznily podobnie jak stare jednostki w stosunku do nowych z przygod z Ali-baba. W ten sposob jest ryzyko, ze otrzymamy jednostki nie silniejsze, tylko o rzad wielkosci silniejsze, i skok jakosciowy przy robieniu normalnych przygod bedzie duuuzo wiekszy nawet od tego jaki gwarantowal weteran jak zostal pierwszy raz wprowadzony (glowy za to nie dam, ale w takich wikingach straty spadly zdaje sie 2-3 krotnie?).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #34
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie do konca.

    Jesli wchodzi do gry nowy content i nowe jednostki adekwatne do poziomu trudnosci tego contentu to umozliwienie uzywania ich w normalnych przygodach moze spowodowac kompletne ztrywializowanie tego co mamy do tej pory.

    Nie wiemy dokladnie jak te jednostki mialyby wygladac, ale biorac pod uwage konstrukcje systemu walki i to co oferuje mozna sie spodziewac, ze nowe beda sie od starych roznily podobnie jak stare jednostki w stosunku do nowych z przygod z Ali-baba. W ten sposob jest ryzyko, ze otrzymamy jednostki nie silniejsze, tylko o rzad wielkosci silniejsze, i skok jakosciowy przy robieniu normalnych przygod bedzie duuuzo wiekszy nawet od tego jaki gwarantowal weteran jak zostal pierwszy raz wprowadzony (glowy za to nie dam, ale w takich wikingach straty spadly zdaje sie 2-3 krotnie?).
    No ale przeciez o to chodzi. Po to mamy poradniki, gracze wpadli na luke w systemie walki zwana blokami by wlasnie unikac duzych strat. Dlaczego nie mialbym skorzystac z opcji zmniejszenia strat? No chyba ze ktos jest sado-masochista to wtedy OK. Przeciez chodzi o to zeby bylo latwiej... No chyba ze ja jestem inny...

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra

    Nowe funkcje.

    Czytałem zmiany i muszę powiedzieć, że to co chcecie zrobić to szkoda mojego czasu na czytanie forum.

    1) Dlaczego za gildijne monety tak mało mozna kupić, i tylko 3 patenty na rezydencje.
    2) Dlaczego niejednokrotnie przygody w zadaniach za drogie w stosunku do otrzymanego dropa. Mowa o straconym wojsku do uzyskanych fantów.
    3) Dlaczego nie można wysłać ludzi na urlop, skoro ja wyjeżdżam na 2 tygodnie i chcę wypoczywać a nie grać.

    Mógłbym wiele opisywać, łącznie z towarami u kupca. Uważam, że za to powinniście się wziąć, bo za niedługo ta gra nie będzie ciekawa.

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    No ale przeciez o to chodzi. Po to mamy poradniki, gracze wpadli na luke w systemie walki zwana blokami by wlasnie unikac duzych strat. Dlaczego nie mialbym skorzystac z opcji zmniejszenia strat? No chyba ze ktos jest sado-masochista to wtedy OK. Przeciez chodzi o to zeby bylo latwiej... No chyba ze ja jestem inny...
    Niezupelnie o to chodzi.

    Poradniki masz jako forme optymalizacji tego jak sie gra. Efekt jest podobny do tego co opisalem powyzej, ale inna jest skala. W ten sposob utniesz z calosciowych strat 100R tu, 100R tam (bo jeden oboz zablokujesz, drugi ominiesz itp).

    Nowe jednostki jesli maja byc bezposrednia kontra na nowe jednostki wroga pewnie beda wyposazone w podobne zdolnosci specjalne, wystarczy, ze trafi sie jakis muszkieter albo artylerzysta z normalnym atakiem, 100-120 dmg i obrazeniami obszarowymi i juz takich np Wikingow albo AZ mozna zrobic praktycznie bez strat albo w ogole bez strat.

    To jest konsekwencja tego, ze system walki jest na tyle prymitywny, ze male zmiany (jak np obrazenia obszarowe lub ich brak) pociagaja za soba duze konsekwencje, wiec proba unikniecia tego w sposob opisany wyzej wcale takim absurdalnym pomyslem nie jest.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ sparkz Masz racje.
    Zauważcie że elitarni, kusznicy, puszkarze mają się z czasem stać często produkowanymi jednostkami po wprowadzeniu kopalń tytanu, saletry, drwala egzotycznego.
    Planowane zmiany w budynkach które produkuja koła i armaty, pewnie tez mają na celu ułatwienie ich produkcji tak by w nowych przygodach przestać oszczędzać puszkarzy, a za to nowe jednostki były tymi które bedzie się oszczedzało.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Wszyscy maja problem straty straty nie po to produkuje zeby oszczedzac Trace drop mi wynagradza . To jest tylko gra stracisz kupisz .Zasoby co drugi tu dla wnukow zbiera, patrz dziadek mial 100 k armat na settkach .Graj nienarzekaj a jak wydajesz monete z kieszeni na premki i inne po*******y twoj problem .Nie jestes przygotowany nie rob przygod rob byka Dmk na co cie stac narzekacie . Jak masz leb to zarobisz na glupocie w tej grze jak nie to bedziesz sie uzewnetrznial na forum jak ci zle.Co do tego ze wejdzie to 2 sprawa tak jak dodatkowe wyspy i inne gadzety za rok moze 2
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 11.08.2015 o 17:26 Powód: PEGI7 wycięła :)

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak mawiali mądrzy Rosjanie Pażywiom uwidiom. Póki BB zmian nie wprowadzi w życie nic nie wiadomo. Z zmian tych wspomnianych na początku co mi się podoba najbardziej to ta odnośnie zadań gildinych. Może wreszcie będzie sprawiedliwie. Co do gwiezdnych monet był czas że ich nie było i jakoś nikomu to nie przeszkadzało ale skoro mają być wycofane to fakt strzałki i assasyn powinny być dostępne w innym wariancie np za łodygi. Zauważcie że Fasole to bardzo specyficzny towar. Niby pożądany i drogi a tak naprawdę po kupieniu majora i paru innych drobiazgów kompletnie nieprzydatny. Do tego bajkowy zamek robiący łodygi drogi w postawieniu a praktycznie nieprzydatny. Może pójść w tym kierunku żeby była możliwość wymiany łodyg na gwiezdne wtedy utrzymanie bajkowego miałoby sens. A nowe jednostki i przygody oby nie skończyło się jak z ekspedycjami w ich początkach.
    Ostatnio edytowane przez alek2k ; 11.08.2015 o 20:40

  10. #40
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiele nowości jak nowe wyspy ... to rozumiem, ale nowe jednostki tylko pod kilka przygód? Nie lepiej dostosować nowe przygody do obecnych jednostek lub dać możliwość szkoleń gienków dla pewnego rodzaju przygód? (Rozumiem że nowe jednostki mają być tylko pod alibabe z tego względu aby wyspy piratów nie ukończyć jednym atakiem). Zaraz na wyspie będziemy mieć różne koszary, różne linie produkcyjne które będą się wzajemnie wykluczać i przeplatać, czyli kolejne udogodnienia które tak prawdę mówiąc wprowadzą większy bałagan i szanse na nowe błędy.

    Jeszcze to ze zwiększaniem leveli to nie rozumiem po co, zabieranie Gwiezdnych Monet i tak dalej. Szkoda że architektami tej gry nie są gracze z jakimś doświadczeniem i odpowiednim dorobkiem. Mam wrażenie że to tylko kolejny manewr na zwiększenie sprzedaży klejnotów.

    p.s. Żeby była jasność, jestem za tym aby gra się rozwijała i nawet ewoluowała, ale wprowadzając nowe nie powinno się wykluczać starego.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.