Zamknięty wątek
Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 205

Wątek: Nowe funkcje

  1. #81
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tak "obiecywali" ale również dodali że nie wszystko naraz udostepnią do przetestowania na testowym, narazie dali to co dali, to co jest bardziej atrakcyjne wizualnie, pozostałe rzeczy, pewnie bedziemy mogli sprawdzić w dalszych terminach, ale jestem przekonany że pozostałe rzeczy poprostu później wdrożą ostatecznie, później czyli w ciągu kilku miesięcy. Trzeba też brac poprawke na to z czego zrezygnują czytając fora i mejle. Pewnie i tak nawet po wprowadzeniu tych lvl, nowych budynków, wysp i tak bedziemy jeszcze narzekać na niedostosowane zadania w ksiedze zadan na inne w pewnym sensie drobniejsze błędy gry, jakby nie patrzeć głownie wizulanie można zachęcić graczy, a to ze potem sami zauważa co jest niedopracowane to można powoli stopniowo sukcesywnie, w co tygodniowych poprawkach eliminować. Dobrze ze w koncu zrobili ukłon dla graczy którzy nie lubią ekspedycji.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 16.08.2015 o 15:28

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    silu700 może źle napisałam i nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że zespół BB (czyli nasz polski Community Team) nie ma wpływu na to co robią informatycy, developerzy i cała reszta zajmująca się tworzeniem gry. Oni przekazują informacje i to nie jest ich wina, że coś źle chodzi, są lagi, bugi i inne dziwne rzeczy. W każdym razie ten temat uważam za zamknięty i proszę o kontynuowanie tematu związanego bezpośrednio z tym wątkiem.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  3. #83
    Lipek
    Absolutna zgoda YAHIKO_FX. Skoro w planach maja wprowadzenie poprzadkowania gwiazdy przez graczy to nalezy tylko sie cieszyc. I nie wazne czy wejdzie to w zycie teraz, za miesiac czy za pol roku. Wazne ze w koncu cos sie w tej sprawie dzieje. Nalezy sie cieszyc z nadchodzacych nowosci, aczkolwiek dla mnie w 100% nie sa one satysfakcynujace. Chociazby nowy rodzaj wojska ktorego nie mozna uzyc w starych przygodach (tak, wiem ze jest ono za silne na starych przeciwnikow, i co z tego. Grajac w jakakolwiek strategie nie wysylamy na wroga miesa armatniego tylko staramy sie rzucic w boj jak najlepsze jednostki, odpowiednio dobrane do zadania), no ale to schodzi na drugi, czy nawet trzeci plan. Ciesze sie ze pojawi sie cos nowego. Najbardziej licze na nowe premie, budynki mieszkalne. Moze jakis nowy general...? (na Halloween, Boze Narodzenie...).

  4. #84
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak my juz przy jednostkach to powinni je troszeczke poprawic
    Najbardziej boli fakt ze besieger (ulepszony puszkarz) jest slabszy niz armoured marksman (taki rekrut z wielkim damagem). Maja tyle samo ataku 100-200 ale AM ma inicjatywe zwykla a B ostatnie uderzenie i obszarowke, wiec 30 hp roznicy raczej mu nie pomaga
    Tak samo boli fakt ze zadna nowa jednostka nie ma ataku na najslabszy cel ;/

    Dla tych ktorzy nie widzieli dropow ktore sa na ta chwile
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 16.08.2015 o 17:12

  5. #85
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lipek , są nowe budynki mieszkalne orientalne, wielbłąd i lampa ozdoby reszta z populacja

  6. #86
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przygoda Ali Baba the young


    Drop nawet fajny ale wojskowy koszt przygody kosmiczny ok 2k konnych mieczników - bez bloków.


    http://

  7. #87
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia


    Troche mnie rozczarowalo liniowe robienie wiekszosci przygod
    Nie ma jak zaatakowac przywodcy dopoki sie calej strefy nie wyczysci

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzieliście, ile trzeba punktów doświadczenia na 75 lvl. Czas na to potrzebny, średnio licząc, robiąc krawców cztery razy dziennie, wyjdzie jakieś 9 lat z groszami.

  9. #89
    Lipek
    Dzieki set2g za grafiki

  10. #90
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    75 poziom to 1 miliard punktów.
    Rozsądny horyzont czasowy to 3 lata co oznacza, że codziennie trzeba zdobywać 1 milion punktów.
    Mało prawdopodobne a to oznacza, że zniechęcające.
    Nikt 9 lat do 75 poziomu nie będzie czekał.

Zamknięty wątek
Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.