Zamknięty wątek
Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 205

Wątek: Nowe funkcje

  1. #161
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Alibabcia będzie dostepna od 56lvl. BB dlatego tak wprowadza intensywne zmiany gdyż projekt Kingdoms of Anteria czy jakoś tak upadł i nie będzie to kolejny twór MMO, a przynajmniej tak mi się wydaje skoro gra wychodzi w listopadzie i ma zwykłe multi dla max 3 graczy. Przerzucili cały personel do prac nad nasza grą

  2. #162
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie sa silne jak patrzysz na cyferki, jak patrzysz na to jak one faktycznie w walce dzialaja to sie nagle okazuje, ze istnieje naprawde duzo obozow ktore mozna zabic nowymi jednostkami bez absolutnie zadnych strat.

    Kuriozum to sie zaczyna przy przygodach z wikingami ktore bez strat mozna skonczyc praktycznie cale.
    No i? Wikingów i teraz robi się prawie bez strat, bo tylko na ostatnich dwóch przywódcach tracimy jednostki. Czy będąc na 56 levelu i mając możliwość zrobić Wikingów bez straty 100 ochotników, spowoduje to że nagle cały balans gry ulegnie zmianie? Handel się załamie? Nie, nic się stanie. Drop dalej będzie marny, a wykonanie wciąż zajmie około godziny. Jedynie straty będą niższe o 100 ochotników. Dla porównania dodam że MSW daje nam w Wikingach ok 60 ochotników oszczędności. Czyli nie przeszkadzają ci oszczędności jakie daje MSW, ale masz problem z trochę większymi oszczędnościami jakie dałyby nowe jednostki? A może chciałbyś wycofania z gry MSW? Czy nie byłoby to zaprzeczeniem kierunku rozwoju gry jakim są oszczędności w przygodach wraz z każdym nowym generałem i wraz z każdą nowo odblokowaną jednostką wojskową? Czemu nowe elitarne wojsko miałoby nie kontynuować tego trendu? Przecież oszczędności jakie by ono przyniosło są na poziomie tych uzyskanych wraz z poprzednimi nowościami. Ewolucja, nie rewolucja.

  3. #163
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tak naprawde to tylko Mounted Marshal cokolwiek zmieni w stratach (bo badzmy szczerzy nikt nie bedzie chcial tracic nowych jednostek na starych przygodach, a wojska starego z nowym NIE mozna mieszac)

    BB i tak zrobi po swojemu skoro nawet dalej nie potrafia poprawic weza morskiego

  4. #164
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Za pol roku BB wprowadzi nordyckie przygody Thora rodem z Eddy, do tego nowe budynki i nowe koszary. Potem za jakis czas BB znowu wpadnie na doskonaly pomysl - "hej, a moze by tak nowe, trudniejsze przygody i do tego nowe wojsko! - genialne!!!" i kolejne koszary, kolejne wojsko itd... Przeciez to jest jakas kompletna glupota. Pokaz mi gre w ktorej jest podobny mechanizm? Bo ja takiej nie znam... Wkrotce bedziesz mial 16 roznych koszar na pierdylion roznych przygod.
    Nie ma co dramatyzować,że odrazu wprowadzą 16 koszar bez przesady. Wprowadzili nowo wojsko i słusznie ileż można patrzeć na ochotników czy kuszników idziemy dlajej,to gra pod makiete czyli typowe sim city powiedz szczerze nie nudzi Ci się chomikowanie zasobów? Co do pvp wiadoma sprawa było braku prawdziwego pvp powód? przykładowa gra travian rozwijasz osoad max 2 tyg tutaj z 5 miesiecy aby gospodarka jako tako funkcjonowała. Teraz wjezdza Ci taki asior i kasuję wszystko. TSO nigdy nie zamierzało wprowadzić pvp. Jedyne rozwiązanie tego jest postawienie ogromnej wyspy z zasobami itp otoczonej murem i główna siedzibą po podbiciu jej zyskujesz władze nad wyspą i zasobami jaki warunek musisz posiadać gildie bo sam nie jesteś w stanie podbić kto może ja zaatakowąć ? generalnie wszyscy członkowie którzy posiadają gildie,w tedy pvp by się ruszyło :}

  5. #165
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez HektorvI Zobacz posta
    Nie ma co dramatyzować,że odrazu wprowadzą 16 koszar bez przesady. Wprowadzili nowo wojsko i słusznie ileż można patrzeć na ochotników czy kuszników idziemy dlajej,to gra pod makiete czyli typowe sim city powiedz szczerze nie nudzi Ci się chomikowanie zasobów? Co do pvp wiadoma sprawa było braku prawdziwego pvp powód? przykładowa gra travian rozwijasz osoad max 2 tyg tutaj z 5 miesiecy aby gospodarka jako tako funkcjonowała. Teraz wjezdza Ci taki asior i kasuję wszystko. TSO nigdy nie zamierzało wprowadzić pvp. Jedyne rozwiązanie tego jest postawienie ogromnej wyspy z zasobami itp otoczonej murem i główna siedzibą po podbiciu jej zyskujesz władze nad wyspą i zasobami jaki warunek musisz posiadać gildie bo sam nie jesteś w stanie podbić kto może ja zaatakowąć ? generalnie wszyscy członkowie którzy posiadają gildie,w tedy pvp by się ruszyło :}
    PvP osobiscie mi wisi. Od PvP to mam CoDy i BFy, HOTSy, i inne Tribal Warsy (wiem ze to inne rodzaje gier). Nie zalezy mi na PvP w TSO wcale.
    Chodzi mi o to ze nowe koszary z wojskiem ktorego nie mozna uzyc w starych przygodach jest logicznie bez sensu. I dalej nie dostalem odpowiedzi - ktora gra ma podobnie, ze nie mozesz wykorzystac wojska tak jakbys tego chcial? Ktora gra ma 3 rodzaje wojsk i 3 rozne koszary wykorzystywane w 3 roznych celach? To moze niech jeszcze wprowadza 3ci rodzaj generalow, gdzie mozna ich tylko uzyc w Ali Babach (i ewentualnie innych, nowych nadchodzacych przygodach, jesli takowe sie pojawia). Dla mnie to absurd.

    Cytat Zamieszczone przez HektorvI Zobacz posta
    [...] powiedz szczerze nie nudzi Ci się chomikowanie zasobów?
    A co do chomikowania - nie, nie nudzi mi sie. Wiesz dlaczego? Bo nie chomikuje. Uwierz(cie) mi albo nie, wisi mi to, ale nie mam nic w gwiezdzie z surowcow (poza osadnikami ktorch nawet nie moge uzyc bo mi szkolki masowo ich klonuja). Dostaniesz nowe wojsko, bedziesz tlukl nowe przygody, wpadnie surka i... Zaczniesz je chomikowac...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.08.2015 o 12:55 Powód: połączenie postów (proszę korzystać z edycji)

  6. #166
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    moje wrazenia sa mieszane ... tak naprawde nic nowego zbytnio nie wprowadzaja nowe jednostki surowce przygody poziomy koszary to tylko sklonowanie gry od poczatku ale tak naprawde to byl najfajniejszy okres gry ... surowce ktore mamy teraz bedziemy mogli zdobywac z kopalni zloz drwali (egzo granit saletra ruda tytanu) ale za to dostajemy kolejne ktore tylko z przygod bedzie mozna zdobywac czyli motyw odsuniecia marchewki ...

    gra ma mocno przyspieszyc ... przynajmnej tak twierdzi BB moze i tak ale jak widze walke ktora twa ponad 60 rund a raport z pol godziny sie odtwarzal to mam mieszane uczucia sama walka twala i trwala pokonalem z 10 obozow za tym obozem a tam sie jeszcze kotlowalo xD


    bufy x2 na 48 h fajnie bo to parzysta wielokrotnosc doby wiec bedzie mozna sie ustawic z kims na 7 rano i co 1,5*48 czyli co 3 dni sie bufowac
    kolejny major tez fajny
    koniecznosc przelaczania jednostek ze zwyklych na nowe wkurzajaca
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  7. #167
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    A co do chomikowania - nie, nie nudzi mi sie. Wiesz dlaczego? Bo nie chomikuje. Uwierz(cie) mi albo nie, wisi mi to, ale nie mam nic w gwiezdzie z surowcow (poza osadnikami ktorch nawet nie moge uzyc bo mi szkolki masowo ich klonuja). Dostaniesz nowe wojsko, bedziesz tlukl nowe przygody, wpadnie surka i... Zaczniesz je chomikowac...
    Jeszcze rok temu chomikowałem, ale już tego nie robię (pół wyspy uśpiona). A i tak mam miliony bezużytecznego siana w Gwieździe. Produkcja do Gwiazdy po tym, jak BB w eventach wprowadził zmiany nie ma żadnego sensu Po zmianach XXL tyż nie będę chomikował - ponad 600k pojemności magazynów wystarczy na nowe surowce i szybką rozbudowę wysp.

  8. #168
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    PvP osobiscie mi wisi. Od PvP to mam CoDy i BFy, HOTSy, i inne Tribal Warsy (wiem ze to inne rodzaje gier). Nie zalezy mi na PvP w TSO wcale.
    Chodzi mi o to ze nowe koszary z wojskiem ktorego nie mozna uzyc w starych przygodach jest logicznie bez sensu. I dalej nie dostalem odpowiedzi - ktora gra ma podobnie, ze nie mozesz wykorzystac wojska tak jakbys tego chcial? Ktora gra ma 3 rodzaje wojsk i 3 rozne koszary wykorzystywane w 3 roznych celach? To moze niech jeszcze wprowadza 3ci rodzaj generalow, gdzie mozna ich tylko uzyc w Ali Babach (i ewentualnie innych, nowych nadchodzacych przygodach, jesli takowe sie pojawia). Dla mnie to absurd.
    Jakby na to popatrzeć to faktycznie też nie spotkałem,się z 3 rodzajami wojsk których nie idzie wykorzystać,prawda też jest ,że nie ma tu nic przemyslanego od początku gry był dostęp do daasceńskich stalowych itp i nagle to zabierają ,wgle nie powinno tego być. Tutaj się zgodzę,gldia obecnie też nie ma najmniejszego znaczenia. Więc wprowadzenie alibaby też nie ma za dużego znaczenia bo jak słusznie zostało zauwarzone,nic od początku się nie zmieni. Więc dochodzimy do wniosku " gra powoli też nie ma sensu" i eraz trzeba sobie odpowiedzieć czego wymagamy od TSO i co byśmy chcieli mieć? i jeszcze jedno gramy aby mieć wszystko czy stworzyc sobie fajna makiete dla zabicia czasua potem wpatrywać się z bliska,że jednak fajnie to wygląda,czy też może chcemy prawdziwe pvp czyli stawiamy mury obronne na wyspie a agresator jak się dostanie zabiera lupy niszczy magazyny a My musimy odbudować,bo w sumie jest coraz więcej protestów odnośnie gry,więć może trzeba by było utorzyc taki mały zarząd wybrać starostę który pozbiera nasze pomysły i wyśle jako 1 wiadomośc z podpisami graczy?

  9. #169
    Lipek
    HektorvI
    Ja osobiscie, gdybym mial moc wladcza w BB, to skierowalbym 90-100% mocy w gildie. Gildie na dzien dzisiejszy nie oferuja nic. Oferta ktora BB rotuje raz czy dwa razy do roku, moge spokojnie kupic wysylajac samych tylko grubasow na poszukiwania (fasolada, mam ich 6ciu). Powinien co jakis czas byc event odnosnie tylko gildii.

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    To fakt brakuje jakiś wojenek gildyjnych,żeby móc troszkę narozrabiać i tutaj racja forma gildijna nie ma tę chwile żadnego konkretnego zadania jest bo jest i można się tylko doczepić o nie robienie zg co też jest bezsensowne :}

Zamknięty wątek
Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.