Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Receptury do specjalnego magazynu prowiantu

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,806
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rena690 Zobacz posta
    support właśnie mnie poinformował, że w specjalnym magazynie mogę sobie produkować "rzadki pokarm dla ryb" jakby zwykły magazyn tego nie robił.
    Nie za bardzo rozumiem po co ta rozpacz, jak się pojawił specjalny magazyn to w pierwszym roku miał tylko podstawową funkcjonalność i gracze nie płakali z tego powodu, większość zrobiła wszystko żeby go zdobyć.

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W siedzibie w Warszawie przyjęto moje zgłoszenie gdyż przyjmują zgłoszenia dotyczące TSO i mam to na piśmie więc proszę nie wprowadzaj w błąd.
    Teraz czekam na odpowiedź.
    A jeśli trzeba będzie kontaktować się z siedzibą w Niemczech to nie ma problemu też do nich się odezwę w razie takiej konieczności ale wtedy prześlę im pełną korespondencję jaką posiadam z polskimi przedstawicielami UBISoft czyli z Warszawą jak i z Wami.

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    Rena690 nikt Ciebie nie wprowadza w błąd. Ziva wyraźnie napisała: "tak raczej odeślą Cię do siedziby w Niemczech"
    Fakt że przyjęli Twoje pismo nie oznacza że będą zajmowali się Twoją sprawą, my nie jesteśmy w stanie powiedzieć co zrobią, bo tak jak to zostało już napisane, siedziba w Warszawie nie zajmuje się TSO.

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Do biura w Warszawie można zgłaszać problemy z takimi produktami UBISoft jak: Anno Online, Assassin's Creed Initiates, End War Online, HOWRSE,
    Might & Magic: Clash of Heroes
    Might & Magic: Heroes Kingdoms
    Panzer General Online, SETTLERS MY CITY CHINA, Silent Hunter, Splinter Cell, The Settlers Online

    i wiele wiele innych - czyli wszystkich produktów UBI Soft

    Dlatego nie rozumiem czemu twierdzicie, że odeślą mnie jeśli przyjęto moje zgłoszenie problemu.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Rena690 przede wszystkim weż poprawkę na to, że moderator jest tylko, no właśnie... moderatorem. Oraz graczem takim jak Ty. Nie pracownikiem UBISoft'u - nie musi zatem w 100% znać się na zasadach i strukturach tej firmy. Tym bardziej, że w Polsce rozpowszechnianiem TSO zajmuje się BlueByte. A to właśnie BB prowadzi nabór wolontariuszy chcących moderować czaty/fora (I to jest właśnie zadanie MODów - pilnowanie przestrzegania regulaminów, na reszcie nie muszą się jakoś super znać. To, że próbują pomóc tutaj lub w grze, coś usprawnić, to ich dobra wola.).

    Cytat Zamieszczone przez Rena690 Zobacz posta
    Do biura w Warszawie można zgłaszać problemy z takimi produktami UBISoft jak: (...) The Settlers Online
    No właśnie, PROBLEMY. A wycofanie receptur raczej tak całkiem problemem nie jest, wg mnie była to celowa zagrywka a nie błąd. BB tak łatwo nie pozbawiłoby się szansy urwania dodatkowych paru groszy (bo jakby nie patrzeć to oni są teraz "w plecy" - gracz nie może kupić receptur to nie doładuje klejek).

    Tak czy tak nie ma co dramatyzować. Jestem właściwie pewna, że receptury wrócą prędzej czy później. W 2013 nie było ich a i tak każdy się cieszył, że wreszcie może robić duże (oraz bardziej opłacalne - przelicz sobie ile kosztuje 12,5k dosypki w MP a ile w SMP) dopałki ryb i mięsa (a nie po 2500) i doładować złoże w 3 kliknięcia zamiast w 15; że może zrobić za grosze mapki (Przed SMP na moim serwerze były po około 5 monet/szt. Aha, musisz wziąć pod uwagę, że wtedy monety były dużo więcej warte, dziś gdyby nie SMP mapki musiałyby być chyba po 20-25monet/szt.); wreszcie radość była z tego, że możemy sami produkować premie x3 (tak tak, kiedyś najlepszą premką do zrobienia był Koszyk Cioci Irmy, ten trwający 6h). Więc nie ma co się niecierpliwić, denerwować. wystarczy poczekać. Ludzie grający tu od 2012, 2013 roku musieli czekać i żyją. Jesteś od nich miększy i nie dasz rady?

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mikstura Nieskonczonej Energii byla przed odznakami ;p
    A reszta sie zgadza

  7. #17
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Tornados sorki, mój błąd. Ale na początku nawet wózki na Mixy cięzko było zebrać A by wyprodukować większą ilośc trzeba było siedzieć i pilnować Władka. Zaś Odznaki nastawiałeś i nie martwiłeś się

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rena690 Zobacz posta
    Moim zdaniem jeśli ktoś kupuje magazyn to powinien mieć dostęp do wszelkich receptur. To ważne dla niższych lvl'i, które nie mają przedmiotów eventowych bo za krótko grają. Czemu mają być pozbawieni funkcjonalności pełnej magazynu i czekać nie wiadomo jak długo na jakiś event by kupić receptury. Dla mnie to absurd.
    (podkreslenia boldem - moje)

    Rena, czy to jest pierwsza gra, ktora z zalozenia polega na stopniowym rozwijaniu swojej wyspy/krainy w dlugim okresie czasu, w ktora grasz?...

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Receptury wróciły a tym samym nie jest to przedmiot eventowy a ogólnodostepny dla każdego kto ma specjalny magazyn prowiantu.

    Co najważniejsze wiem, że tu nie ma co zgłaszać problemów bo mało kto wie cokolwiek jak je rozwiązać, za to po miłej korespondencji z Warszawskim UbiSoftem i wymiana uwag wiem, że jeśli coś w grze jest nie tak to najlepiej tam odrazu pisać wtedy działają szybciej. I co najważniejsze nie odsyłają do Niemiec a szybko zajmują się problemem.

  10. #20
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 23.08.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.