Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zmiany w polskiej Community Team

  1. #1
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0

    Zmiany w polskiej Community Team

    Pora powrócić w cień.
    z dniem 3 sierpnia (dziś) ustępuję ze stanowiska Community Managera. Moje miejsce zajmie BB_Penelopa. Ja zaś powrócę na stanowisko GMa, z którego przez jakiś czas wspierałem Xaara. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dali mi szansę na sprawdzenie się; za wszystkie ciepłe i/lub konstruktywne słowa.

  2. #2
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Pora się pożegnać,
    Z dniem 3 sierpnia odchodzę z Community Teamu. Nowym GMem zostanie poprzedni GM/CM, BB_Teromort, ja zaś ruszam dalej, próbować sił w nowych projektach. Dziękuję za całe okazane wsparcie oraz zrozumienie, za pomoc w próbach zaprowadzenia porządku oraz cierpliwość, gdy nie zawsze wszytko szło po naszej myśli.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,

    Miło mi jest Was przywitać, jestem nowym Community Managerem polskiej społeczności gry The Settlers Online. Nazywam się BB_Penelopa i już od poniedziałku będę opiekowała się społecznością gry "The Settlers Online" jako Wasz Community Manager. Nie wahajcie się pisać do mnie.
    Mam nadzieję, że wkrótce lepiej się poznamy, a nasza współpraca będzie owocna. :-)

    Miłej gry,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.02.2016 o 12:13

  4. #4
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Powitanie BB_Taku


    Drodzy Settlersi!

    Niektórzy z Was mogą kojarzyć mnie jako przyjaciela znanego Lorda Northburgha i osobę odpowiedzialną za kontakty ze społecznością Anno Online. Teraz otrzymałem dodatkową rolę od naszego potężnego Cesarza, a tym samym rozpoczynam nową przygodę i eksplorację nowych lądów jako nowy Game Master The Settlers Online.

    Ze względu na to, że jestem nową osobą w tym projekcie, może potrwać trochę, zanim nauczę się niektórych rzeczy, lecz postaram się być możliwie jak najbardziej aktywny na czatach i na pewno będę chciał pomagać Wam w każdy możliwy sposób, aby utrzymać właściwą organizację gry.

    Jestem podekscytowany mogąc stać się częścią tego zespołu, a jeszcze bardziej tym, że będę mógł Was wszystkich poznać!

    Życzę miłego dnia i do zobaczenia w grze,
    BB_Taku

  5. #5
    Community Team - Ex-Gamemaster Awatar BB_Throril
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wink Powitanie BB_Throril


    Drodzy Gracze!

    Nadszeł czas na powroty. Niektórzy z was mogą mnie pamiętać, ale nawet jeśli nie, to jest to najlepsza okazja dla wszystkich graczy The Settlers Online aby mnie poznać, gdyż moja skromna osoba wraca jako członek zespołu The Settlers Online.

    Nie mogę się doczekać, aby pomóc naszej społeczności i spotkać was na czacie.
    Nie wahajcie się ze mną skontaktować.

    Miłego dnia i do zobaczenia w grze!
    BB_Throril
    Ostatnio edytowane przez BB_Throril ; 11.11.2015 o 19:21

  6. #6
    Community Team - Ex-Gamemaster Awatar BB_Throril
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Do widzenia!

    Witajcie Osadnicy!

    Pora się pożegnać. Ogromną przyjemnością było pełnienie funkcji Game Master'a przez te kilka miesięcy.
    W tym czasie do gry zostało wprowadzonych wiele nowości, treści z nowymi zasobami, przeżyliśmy razem Świąteczny Event. Spotkania z Wami były dla mnie ogromnym przeżyciem, za co bardzo dziękuję.

    Wiem, że będziecie równie mili dla BB_Anash - mojej następczyni. Ja natomiast ruszam dalej, próbować sił w nowych projektach.

    Do zobaczenia,
    BB_Throril

  7. #7
    Community Team - Gamemaster Awatar BB_Anash
    Dołączył
    16.02.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Witajcie Drodzy Gracze!


    Nazywam się BB_Anash i jestem nowym Game Masterem The Settlers Online. Cieszę się z bycia częścią tego projektu i z chęcią będę Wam pomagać w przyszłości. Chociaż jestem nowa w projekcie, zrobię wszystko, aby szybko nadrobić zaległości. Nie wahajcie się, aby do mnie pisać i zadawać pytania. Proszę o mały kredyt zaufania . Bądźcie grzeczni i grajcie fair , a na pewno będzie się nam dobrze współpracować.

    Mam nadzieję na długą i owocną współpracę!
    BB_Anash
    Ostatnio edytowane przez BB_Anash ; 01.03.2016 o 14:54

  8. #8
    Community Team - Gamemaster Awatar BB_Anash
    Dołączył
    16.02.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia

    "Do widzenia" ;)


    Witajcie!

    Nadszedł czas, aby powiedzieć Wam "do widzenia". Od 1 lutego opiekować się Wami będzie BB_Taku, którego już dobrze znacie.
    Dziękuję Wam za mile spędzony czas i za Wasze zaufanie. Było mi bardzo przyjemnie widywać się z Wami codziennie i organizować dla Was konkursy.
    Dziękuję także naszym fantastycznym moderatorom za ich wsparcie i nieocenioną pomoc.

    P.S.
    Pamiętam, że od samego początku mój nick powodował "małe zamieszanie" i niejednokrotnie rozpoczynał dyskusję na czacie odnośnie mojej płci Mam nadzieję, że teraz nie macie już wątpliwości.

    Do zobaczenia,
    BB_Anash
    Ostatnio edytowane przez BB_Anash ; 31.01.2018 o 17:30

  9. #9
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Do zobaczenia!



    Witam wszystkich serdecznie!

    Dziś jest dla mnie bardzo wyjątkowy dzień, gdyż po prawie 3 wspólnie spędzonych latach nadszedł czas, aby powiedzieć: "do widzenia"! Od października moje zadania jako Game Mastera przejmie BB_Penelopa, którą już zresztą dobrze znacie, bo od dawna opiekuje się naszą społecznością. Polska wersja gry pozostaje w dobrych rękach!

    Korzystając z okazji chciałbym wszystkim podziękować za wszelkie rozmowy na czacie, wyrazić moderatorom moją wdzięczność za trudy i życzyć wszystkim graczom wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

    Do zobaczenia!

    BB_Taku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.