Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zmiany w polskiej Community Team

Former Community Team Member

Zmiany w polskiej Community Team

Pora powrócić w cień.
    z dniem 3 sierpnia (dziś) ustępuję ze stanowiska Community Managera. Moje miejsce zajmie BB_Penelopa. Ja zaś powrócę na stanowisko GMa, z którego przez jakiś czas wspierałem Xaara. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dali mi szansę na sprawdzenie się; za wszystkie ciepłe i/lub konstruktywne słowa.

Former Community Team Member
    Serwer
    Nowy Świat
    Pora się pożegnać,
    Z dniem 3 sierpnia odchodzę z Community Teamu. Nowym GMem zostanie poprzedni GM/CM, BB_Teromort, ja zaś ruszam dalej, próbować sił w nowych projektach. Dziękuję za całe okazane wsparcie oraz zrozumienie, za pomoc w próbach zaprowadzenia porządku oraz cierpliwość, gdy nie zawsze wszytko szło po naszej myśli.

Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,

Miło mi jest Was przywitać, jestem nowym Community Managerem polskiej społeczności gry The Settlers Online. Nazywam się BB_Penelopa i już od poniedziałku będę opiekowała się społecznością gry "The Settlers Online" jako Wasz Community Manager. Nie wahajcie się pisać do mnie.
    Mam nadzieję, że wkrótce lepiej się poznamy, a nasza współpraca będzie owocna. :-)

Miłej gry,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.02.2016 o 12:13

Community Team - Ex-Gamemaster Awatar BB_Throril
    Serwer
    Nowa Ziemia

Do widzenia!

Witajcie Osadnicy!

Pora się pożegnać. Ogromną przyjemnością było pełnienie funkcji Game Master'a przez te kilka miesięcy.
    W tym czasie do gry zostało wprowadzonych wiele nowości, treści z nowymi zasobami, przeżyliśmy razem Świąteczny Event. Spotkania z Wami były dla mnie ogromnym przeżyciem, za co bardzo dziękuję.

Wiem, że będziecie równie mili dla BB_Anash - mojej następczyni. Ja natomiast ruszam dalej, próbować sił w nowych projektach.

Do zobaczenia,
    BB_Throril

Community Team - Gamemaster Awatar BB_Anash
    Serwer
    Nowa Ziemia

Witajcie Drodzy Gracze!

Nazywam się BB_Anash i jestem nowym Game Masterem The Settlers Online. Cieszę się z bycia częścią tego projektu i z chęcią będę Wam pomagać w przyszłości. Chociaż jestem nowa w projekcie, zrobię wszystko, aby szybko nadrobić zaległości. Nie wahajcie się, aby do mnie pisać i zadawać pytania. Proszę o mały kredyt zaufania . Bądźcie grzeczni i grajcie fair , a na pewno będzie się nam dobrze współpracować.

Mam nadzieję na długą i owocną współpracę!
    BB_Anash
    Ostatnio edytowane przez BB_Anash ; 01.03.2016 o 14:54

Community Team - Gamemaster Awatar BB_Anash
    Serwer
    Nowa Ziemia

"Do widzenia" ;)

Witajcie!

Nadszedł czas, aby powiedzieć Wam "do widzenia". Od 1 lutego opiekować się Wami będzie BB_Taku, którego już dobrze znacie.
    Dziękuję Wam za mile spędzony czas i za Wasze zaufanie. Było mi bardzo przyjemnie widywać się z Wami codziennie i organizować dla Was konkursy.
    Dziękuję także naszym fantastycznym moderatorom za ich wsparcie i nieocenioną pomoc.

P.S.
    Pamiętam, że od samego początku mój nick powodował "małe zamieszanie" i niejednokrotnie rozpoczynał dyskusję na czacie odnośnie mojej płci Mam nadzieję, że teraz nie macie już wątpliwości.

Do zobaczenia,
    BB_Anash
    Ostatnio edytowane przez BB_Anash ; 31.01.2018 o 17:30

Game Master Awatar BB_Taku
    Serwer
    Nowa Ziemia

Do zobaczenia!

Witam wszystkich serdecznie!

Dziś jest dla mnie bardzo wyjątkowy dzień, gdyż po prawie 3 wspólnie spędzonych latach nadszedł czas, aby powiedzieć: "do widzenia"! Od października moje zadania jako Game Mastera przejmie BB_Penelopa, którą już zresztą dobrze znacie, bo od dawna opiekuje się naszą społecznością. Polska wersja gry pozostaje w dobrych rękach!

Korzystając z okazji chciałbym wszystkim podziękować za wszelkie rozmowy na czacie, wyrazić moderatorom moją wdzięczność za trudy i życzyć wszystkim graczom wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Do zobaczenia!

BB_Taku

Uprawnienia umieszczania postów