Zobacz wyniki ankiety: Myślę, że...

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 78.95%
  • Nie

    3 15.79%
  • Wszytko mi jedno

    1 5.26%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Narzędzie do śledzenia ścieżki dla przygód

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra

    Narzędzie do śledzenia ścieżki dla przygód

    Proponuję aby w przygodach także pojawiła się opcja śledzenia ścieżek generałów - taka sama jak w ekspedycjach.

    Spoiler
    Narzędzie do śledzenia ścieżki w PvP
    • Narzędzie do śledzenia ścieżki w PvP pozwala na zaplanowanie różnych dróg.
    • Podczas Ekspedycji opcja do "Ustawienia podglądu ścieżki" jest dostępna w Menu budowy, pozwala na ustawienie duchowego garnizonu na mapie
    • Gdy duchowy garnizon zostanie postawiony, przy kursorze pojawia się jego ikona, co oznacza, że można wskazać cel i śledzić ścieżkę w czasie rzeczywistym
    • Wskazywanie duchowych elementów (garnizonów lub flag) spowoduje wyświetlenie dostępnych dróg ataku i podświetli strefy przechwycenia znajdujące się po drodze
    • Gracz może postawić do 5 duchowych garnizonów stanowiących punkty początkowe do planowania drogi
    • Kliknięcie na dowolnym duchowym elemencie pozwoli na przeniesienie go, zaś opcja "Usunięcia podglądu ścieżki" dostępna jest w Menu budowy



  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Też jestem za tym na Tak, juz pisałem o tym jak były pierwsze informacje na testowym o tym (że szkoda że nie ma tego dla generałów od zwykłych przygód). Niby jest symulacja, ale nie ma tej z cieniem garnizonu, by móc z góry rozplanować czy równo się ustawiło garniozon, np. gdy chcemy robić bloki i kilka fal ataku.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 02.08.2015 o 22:58

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    :P

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Pod jednym warunkiem, że nie będą zbugowne tak jak na ekspedycjach :/
    Często zdarza się, że duchowy generał się zawiesza, blokując miejsce dla postawienia normalnego garnizonu.
    Ryzykowna sprawa

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    :P
    Podbijanie? :P
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Podbijanie? :P
    Hehe jak się samemu nie docenisz to nikt cię nie doceni

    Chociaż pewnie większość nawet nie wie jak to działa - także mogę sobie pisać...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Dobrawa ; 29.05.2016 o 08:49 Powód: post jeden pod drugim tego samego autora

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy temat nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby móc go przekazać dalej. W związku z powyższym zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.