Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Drop w nowych przygodach

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale nie ma co narzekać bo już widzę ludzi z 64lvl więc chyba aż tak źle nie idzie exp, no chyba że same mini się jedzie

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    damy rade nie ma co plakac

  3. #53
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    pewnie ze damy rade :-D ...na 75 lvl , ale cos mi sie to kojarzy z podniesieniem wieku emerytalnego ja ponad 3 lata gram a wbijam "juz" na 53 lvl ////hehehe a gdzie tu jeszcze 22 lvl-e HAHAHAHA - 12 miesięcy lub 365dni jak kto woli siedziec przy kompie i nie odchodzac od niego(chyba tylko po to zeby sie odlac) trzaskac w settlersow.Teraz ta gra zrobila sie tymbardziej dla tych co wkladaja w nią dużo kasy ....i nikt nie powie ze to nie prawda ...bo wchodze na wyspy graczy co wbili juz na minimum 60lvl i widze u kazdego po kilka kopaln klejnotow a to kosztuje i nie chodzi o to ze zazdroszcze tylko o to ze bez klejek mozna z wsetlersow se popykac ale bez szybkiego wbijania na wyzsze lvle a co za tym idzi taki zwykly przecietny gracz jak ja na 75 lvl bede ,jak dozyje, wbijal jakies 27 lat bez kupowania klejek....a przypomne ze mam tez co innego do roboty niz tylko siedzenie przed setlersami

  4. #54
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    wchodze na wyspy graczy co wbili juz na minimum 60lvl i widze u kazdego po kilka kopaln klejnotow a to kosztuje
    podejrzewam, ze u wiekszosci tych co wydaja duzo pieniedzy na gre tych kopalnii nie zobaczysz, bo zwyczajnie dawno juz sie wyczerpaly

    kilka to raczej u tych co uciulali na jedna a potem z wydobycia mozolnie na kolejne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    egzakli ja gram i mam 17734 kleju i nigdy nie dałem ani plna. Mam 50ty i sobie jakoś postawie kopalnie kleju za jakis czas z niej kolejna potem kolejna i tak az do 10szt. No i nie ide na sile z zadaniami gdzie jest klej bo ni sie nie chce.

    DA SIĘ !! DA !!

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    ...bo wchodze na wyspy graczy co wbili juz na minimum 60lvl i widze u kazdego po kilka kopaln klejnotow a to kosztuje i nie chodzi o to ze zazdroszcze tylko o to ze bez klejek mozna z wsetlersow se popykac
    Jeśli grasz ponad 3 lata, to powinieneś pamiętać, że był taki okres w grze, kiedy można było handlować klejnotami. Stąd u większości "starych" graczy kopalnie kleju i niewyczerpalne miedzi. Grosza na to nie trzeba było wydawać

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar MOD_Nefertum
    Dołączył
    04.03.2016
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Dzień dobry.

    W temacie od kilku miesięcy nie pojawiają się nowe posty w związku z tym temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam.

    MOD_Nefertum

Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.