Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: Drop w nowych przygodach

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Nie do konca wiadomo
    Moze bedzie jakis maly budynek zwiekszajacy populacje o kilka setek lecial
    Tornados a może byś tak zszedł na ziemie, chyba że wierzysz w garbate aniołki )

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    http://scr.hu/0fu4/1gz3f

    Machnąłem jednego Aliego, na początku 2 strefy rozbiłem prawie elitarnymi. Później się bawiąc, zauważyłem, że prawie wszystkie jednostki które nie mają Pierwszego Ataku można grzmocić po 2 fale rekrutami oraz łucznikami(ja testowałem na wyborowych, niektóre jednostki mimo wszystko mają sporo HP) i dobić 3 falą reksie + puszki. Wyjątek Swordmasterzy i Ci drudzy Sword coś tam co mają 500 i 300HP, sporo ich nie ma, może 3-4 obozy w których są zawsze można coś strzałkami ukrócić.
    Jakby podszlifować później z symulatorem to straty byłyby około 3-5k rkrutów, 2k wyborowych, 2-4k konnicy i może 200-400 elity. Także nie byłoby już tak źle

  3. #13
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Jakby podszlifować później z symulatorem to straty byłyby około 3-5k rkrutów, 2k wyborowych, 2-4k konnicy i może 200-400 elity. Także nie byłoby już tak źle
    No nie byloby, za ten czas zajetosci koszar zrobisz 4x DMK
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta konnica i elita to wiele godzin pracy koszarów, no muszą mocno nad tym popracować.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Albo przywrócić damasceny kusze w przygodach....czasem nie rozumiem takiego podejścia,gdy zaczynałem gre 4 lata temu w dropach były miecze,gdzie tak naprawdę nikomu nie potrzebne. Wystarczyło z 3 do 5k damascenów i spokój. Teraz gdy wprowadzają przygody ze strata tych mieczy cięzej je zdobyć xd:}

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ksiazki ksiazkami, tylko po co skoro od 2 lat nie ma nic nowego co moznaby za nie rozwijac ?
    Mogły by teraz ksiazki posłuzyc dla generałów jak znalazł na przygody +10

    Najgorsze jest to ze drop jest 1 a w krawcu 3
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.07.2015 o 01:02 Powód: połączenie postów (proszę korzystać z edycji)

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HektorvI Zobacz posta
    Albo przywrócić damasceny kusze w przygodach....czasem nie rozumiem takiego podejścia,gdy zaczynałem gre 4 lata temu w dropach były miecze,gdzie tak naprawdę nikomu nie potrzebne. Wystarczyło z 3 do 5k damascenów i spokój. Teraz gdy wprowadzają przygody ze strata tych mieczy cięzej je zdobyć xd:}
    Ale tu nie chodzi o broń w dropie, tylko o to ile czasu koszary będą zajęte. Nie będę robiła przygody która zablokuje mi koszary na tydzień.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ale tu nie chodzi o broń w dropie, tylko o to ile czasu koszary będą zajęte. Nie będę robiła przygody która zablokuje mi koszary na tydzień.
    Może chodzi o takie powolne wygaszanie gry, tydzień robisz wojsko dla jednej przygody-3 dni grasz i od nowa, po jakimś czasie nawet nie zauważysz że już nie grasz tak często albo w ogóle
    Ale oby nie i może coś w balansie nakładów i zysków zmienią na lepsze i to będzie ''niezła'' oferta?

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żeby wygaszać, to by jeszcze musieli zlikwidować pozostałe przygody. Myślę że trzeba być optymistą, bo krawce na początku też były straszne. Osobiście bym oczekiwała że to nie będzie jednoosobowa przygoda.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat

Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.