Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o takiej zmianie dropów

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za Koni mam nadmiar

    13 40.63%
  • Nie gdyż konie się długo produkują

    12 37.50%
  • Jest mi obojętne

    7 21.88%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Drobna korekta dropów

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra

    Drobna korekta dropów

    Odkąd weszły generałowie MSW konie i konnica stały się bezużyteczne. Wszystkie bronie z dropów zostały wycofane poza konmi. Momim zdaniem lepiej wycofać z dropów konie a zastapić je stalówkami, papierem, czcionkami i oprawami.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na nie, nie są bezużyteczne dla tych co robią kolonie.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    jetem na nie, bo bardziej irutuja mnie w dropach dopalki wegla i (w szczegolnosci) miesa...

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie, korekta powinna dotyczyc calego dropu
    "Everybody lies"

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez doradz Zobacz posta
    Jestem na nie, nie są bezużyteczne dla tych co robią kolonie.
    Na koniach ze stajni (i dropów) galopujesz na kolonie?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Na koniach ze stajni (i dropów) galopujesz na kolonie?
    Zgadza się

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    musisz zawsze patrzec pod katem nie tylko 50 lvli ale takze calosci graczy gdzie np nowi nie maja MSW i i m konie sa bardzo potrzebne dlatego tak to wyglada obecnie .Jesli masz MSW to zlikwiduj stajnie i tyle

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    To że jaco nie widzi zastosowania konnych nie oznacza że trzeba konnych likwidować z gry, nie każdy chce grać ze składami z wiki i innymi poradnikami. Konni są idealni do wykonywania pierwszych fal ataku na część obozów wroga, nawet jak masz już kilku MSW zawsze się trafi obóz gdzie mniejsze straty tylko w kilku falach można osiągnąć, a także bloków z konnymi. Co do dropów faktycznie można by zastąpić konnych np. premią na koszary skracającą czas wytrenowania kawalerii, wszak zaraz po rekrutach to właśnie konni giną. Propozycja z zastąpieniem konnych stalówkami itd. jest nie przemyślaną propozycją, i tak mamy nadprodukcje czcionek i stalówek, z papierem też nienajgorzej, w końcu na cos muszą służyć te budynki. Póki co konieczna jest kolejka w introligatorni, by móc wypychać księgami odkrywców i geologów w końcu, bo to idzie jak krew z nosa, a gdy jeszcze resetujemy to juz kompletna masakra, latami można tak tworzyć ksiegi i nadal nie będą wszyscy zaopatrzeni w nie.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 26.07.2015 o 03:14

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    A ja uważam, że z aktualnych dropów to mogą całkowicie pousuwać te wszystkie śmieci - wolałbym lepiej dostać same SC niż tą dopałkę mięcha i 100 napitku z łachy ;/

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    A ja uważam, że z aktualnych dropów to mogą całkowicie pousuwać te wszystkie śmieci - wolałbym lepiej dostać same SC niż tą dopałkę mięcha i 100 napitku z łachy ;/
    Uważaj bo mogą chętnie wysłuchać akurat tej propozycji i napiszą, że usunęli wszystko z dropów w związku z licznymi prośbami graczy
    a do graczy, którym przeszkadza ''nadmiar'' koni czy innego surowca w dropach - rozdajcie to w gildii albo na handlu, po kłopocie

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.